На головну

ТЕКСТ 16

1.  A) Підбери до текстів заголовки. Один заголовок зайвий.
  2.  B. Прочитайте текст
  3.  CBC (Cipher Block Chaining) Режим зчеплення блоків шифротекста
  4.  E.x. 3.1.1. Прочитайте текст.
  5.  E.x. 3.1.5. Прочитайте текст.
  6.  E.x. 3.2.1. Прочитайте текст.
  7.  E.x. 3.2.22. Прочитайте текст.

тасмад йувам грамйа-пашор

мама мудха-дхійах Прабху

Андхой Тамас магнасйа

джнана-діпа удірйатам

тасмат - тому; йувам - ви; грамйа-пашох - тварини, такого як собака або свиня; мама - мене; мудха-дхійах - нерозумного (позбавленого духовного знання); Прабху - про владики; Андхой - в непроглядній; Тамас - пітьмі; магнасйа - потонув; джнана- діпах - світильник знання; удірйатам - нехай буде запалено.

І так як ви з їх числа, ви здатні дати мені істинне знання. Блукаючи в темряві невігластва, я став нерозумний, як сільське тварина, яка-небудь собака або свиня. Будь ласка, врятуйте мене, опромінивши мій шлях світильником знання.

КОМЕНТАР: щоб знайти знання, потрібно припасти до лотосним стопах великих святих, які здатні наділити трансцендентним знанням інших. Тому в писаннях сказано: тасмад гурум прападйета джіджнасух шрейа уттама - «Той, хто прагне дізнатися про вищу мету і сенс життя, повинен звернутися до істинного духовного вчителя і віддатися йому». Отримати милість гуру може тільки той, хто всім серцем бажає знайти знання і вийти з темряви невідання на світло. У гуру не можна просити матеріальних благословень - зцілення чи якогось іншого дива. Тад-віджнанартхам: йти до гуру потрібно для того, щоб осягнути науку духовного життя. На жаль, в століття Калі з'явилося безліч лжегуру, які, показуючи різні фокуси, збирають натовпи учнів, які сподіваються чудесним чином знайти матеріальні блага. Такі учні не прагнуть до духовного життя і не бажають позбутися свого невігластва. У шастрах сказано:

ом аджнана-тімірандхасйа

джнананджана-шалакайа

Чакшур унмілітам ієна

Тасман шрі-гураве намах

«Я був народжений у темряві невідання, але мій духовний вчитель відкрив мені очі, опромінивши мій шлях факелом знання. Я в глибокому повазі схиляюся перед ним ». Це - визначення істинного гуру. Люди страждають в невігластві, і кожен з них потребує трансцендентному знанні. Той, хто здатний дати своєму учневі таке знання і врятувати його від животіння в темряві невігластва, і є істинний гуру.

ТЕКСТИ 12 - 15 |  ТЕКСТИ 18 - 19

ТЕКСТ 54 |  ТЕКСТ 55 |  ТЕКСТ 56 |  Святі Нарада і Ангіра наставляють царя чітракету |  ТЕКСТ 3 |  ТЕКСТ 4 |  ТЕКСТ 5 |  ТЕКСТ 6 |  ТЕКСТ 7 |  ТЕКСТ 9 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати