Головна

ТЕКСТ 23

  1.  A) Підбери до текстів заголовки. Один заголовок зайвий.
  2.  B. Прочитайте текст
  3.  CBC (Cipher Block Chaining) Режим зчеплення блоків шифротекста
  4.  E.x. 3.1.1. Прочитайте текст.
  5.  E.x. 3.1.5. Прочитайте текст.
  6.  E.x. 3.2.1. Прочитайте текст.
  7.  E.x. 3.2.22. Прочитайте текст.

намоччарана-махатмйам

харех пашйата путраках

Аджаму 'пі йенаіва

мрітйу-пашад амучйата

нама - святого імені; уччарана - повторення; махатмйам - велич; харех - Верховного Господа; пашйата - подивіться; путраках - про слуги, про мої сини; аджамілах апі - навіть Аджаму (закоренілий грішник); ієна - яким; овва - воістину; мрітйу-пашат - з петлі смерті; амучйата - був звільнений.

Про слуги мої, ви для мене як сини. Тільки подивіться, як піднесено ім'я Господа! Запеклий грішник Аджаму вимовив його, волаючи до сина і не підозрюючи про те, що вимовляє святе ім'я. Але святе ім'я нагадало йому про Господа Нараяне, і він був звільнений з пут смерті.

КОМЕНТАР: щоб переконатися в тому, наскільки благотворно повторення мантри Харе Крішна, не треба проводити спеціальних досліджень. Історія Аджаміли - наочне свідчення того, яку силу має святе ім'я і якого піднесеного положення досягає той, хто його постійно вимовляє. Тому Шрі Чайтанья Махапрабгу говорив:

Харер нама Харер нама

Харер намаіва Кеваль

калу Настя овва Настя овва

Настя овва гатір анйатха

У століття Калі можна знайти звільнення, виконуючи ведичні обряди - так вони складні. Тому все шастри і все ачарья радять в цей вік повторювати святе ім'я Господа.

 ТЕКСТ 22 |  ТЕКСТ 24


 Ямараджа повчає своїх слуг |  ТЕКСТ 5 |  ТЕКСТ 12 |  ТЕКСТ 13 |  ТЕКСТИ 14 - 15 |  ТЕКСТ 16 |  ТЕКСТ 17 |  ТЕКСТ 18 |  ТЕКСТ 19 |  ТЕКСТИ 20 - 21 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати