Головна

ТЕКСТИ 20 - 21

1.  А так же тексти групи Калашников в ролі пісень групи
  2.  Найближчий і більш широкий контексти
  3.  Відео контексти для управління класом
  4.  Використання в рекламі психологічних прийомів (20-ті роки XX ст.). Рекламні кампанії з використанням мотивів страху ( «страхітлива реклама» і «натякають тексти»).
  5.  математичні тексти
  6.  Педагогічні ситуації та тексти для аналізу на лабораторно-практичному занятті
  7.  Перші відомі тексти по менеджменту належать

свайамбхур натішиться шамбхух

Кумар капіло Манухов

Прахлада Джанаки Бхишма

балір ваійасакір вайам

двадашаіте віджанімо

Дхарма бхагаватам Бхатіа

гухйам вішуддхі дурбодхам

Йам джнатвамрітам ашнуте

свайамбхух - Господь Брахма; Наради - великий святий Нарада; шамбхух - Господь Шива; Кумар - четверо Кумар; Капіл - Господь Капила; Манухов - Сваямбхува Ману; Прахлада - Махараджа Прахлада; Джанаки - Махараджа Джанака; Бхишма - Бхишма; Баліх - Махараджа Балі; ваійасакіх - Шукадева, син Вьясадеви; вайам - ми; двадаші - дванадцять; Еге - ці; віджанімах - знаємо; Дхарма - закон істинної релігії; Бхагават - який вчить любити Верховну Особу Бога; Бхатіа - про слуги мої; гухйам - таємний; вішуддхі - трансцендентний, що не спаплюжений гунами; дурбодхам - труднопознаваемий; Йам - який; джнатва - осягнувши; Амріта - безсмертя; ашнуте - куштує.

Істинний закон релігії знають Господь Брахма, Бхагаван Нарада, Господь Шива, четверо Кумар, Господь Капила [син Девахуті], Сваямбхува Ману, Махараджа Прахлада, Махараджа Джанака, патріарх Бхишма, Махараджа Балі, Шукадева Госвамі і я. Про слуги мої, цей священний закон, Бхагават-дхарма, спонукає вдатися Всевишньому і любити Його. Цей закон не підвладний скверне гун природи. Він поховане, і його нелегко зрозуміти звичайним людям, але той, кому пощастить проникнути в його зміст, негайно знаходить звільнення і потім повертається додому, до Бога.

КОМЕНТАР: В «Бхагавад-гіти» Господь Крішна проголошує Бхагавата-дхарму найпотаємнішої релігією (сарва-гухйатамам, гухйад гухйатарам). Він каже Арджуна: «Я відкриваю тобі саму таємну релігію, бо ти - Мій любий друже». Сарва-дхарман парітйаджйа мам екам Шаранов враджа: «Залиш всі інші обов'язки і віддайся Мені». Може виникнути питання: яка користь в законі, який зрозумілий лише обраним? Однак зі слів Ямараджі випливає, що зрозуміти цей закон не важко, якщо слідувати парампарі, висхідній до Господа Брахмі, Господу Шиві, чотирьом Кумар і іншим визнаним наставникам. Є чотири ланцюга духовних вчителів: одна бере початок від Господа Брахми і називається Брахма-сампрадаі, інша (Рудра-сампрадая) - від Господа Шиви (Шамбху), третя (Шрі-сампрадая) - від богині процвітання, Лакшмі, і четверта (Кумара- сампрадая) - від Кумар.

Той, хто хоче пізнати саму таємну релігію, повинен знайти притулок в одній з цих сампрадаі. У «Падма-пурані» сказано: сампрадайа-віхіна йе мантрас ті нішпхала матах - мантра і духовне посвячення марні, якщо не отримані від представника однієї з цих чотирьох сампрадаі. У наш час з'явилося багато апа-сампрадаі, тобто помилкових сампрадаі, які не підкріплені авторитетом Господа Брахми, Господа Шиви, Кумар або Лакшмі. Ці так звані сампрадаі лише обманюють людей. У шастрах сказано, що той, хто отримає посвята в такий сампрадаї, ніколи не дізнається справжніх законів релігії і тільки марно втратить час.

ТЕКСТ 19 |  ТЕКСТ 22

ТЕКСТ 46 |  ТЕКСТ 49 |  Ямараджа повчає своїх слуг |  ТЕКСТ 5 |  ТЕКСТ 12 |  ТЕКСТ 13 |  ТЕКСТИ 14 - 15 |  ТЕКСТ 16 |  ТЕКСТ 17 |  ТЕКСТ 18 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати