Головна

Практична робота №2

  1.  C4. Уміння працювати зі статистичними даними, представленими в табличній формі
  2.  I. Самостійна практична робота
  3.  II. Практична частина
  4.  II. Практична частина
  5.  II. Практична частина
  6.  II. Практична частина
  7.  II. Робота з вікнами, файлами і папками.

Робота з файлами і папками. Програма "Провідник".

1. Відкрийте вікно Мій комп'ютер за допомогою значка на робочому столі

Windows. Використовуючи миша, перемістіть вікно в інше положення: в правий нижній кут, в центр екрану. Змініть розміри вікна, так щоб воно зайняло: половину екрану; весь екран; чверть екрану. Максимізуйте вікно, відновіть його первісний розмір, згорніть вікно в піктограму на панелі задач.

2. Відкрийте у вікні Мій комп'ютер пункт меню виді випробуйте різні режими представлення даних у вікні (Великі значки, Дрібні значки, Список, Таблиці, Упорядкувати значки, Збудувати значки).

3. Натисніть кнопку "ПУСК".

В головному меню виберіть команду програми, В додатковому меню - команду стандартніі запустіть програму Графічний редактор Paint з Головного меню (якщо в головному меню немає, знайдіть файл Mspaint.exe).

Прослідкуйте, щоб на панелі задач з'явилася кнопка, відповідна додатком Paint;

За допомогою кнопки "Пензлик", Розташованої на панелі інструментів, і палітри зробіть невеликий малюнок;
повернітьвікно програми Paint;

Розгорніть вікно програми Paint, клацнувши на відповідній кнопці на панелі задач;

Закрийте вікно програми Paintбез збереження документа.

4. Викличте контекстне меню, виконайте команду "Властивості"

і познайомтеся з властивостями наступних об'єктів:

а) Пусте місце на робочому столі (поміняйте фон і заставку);

б) Папка Мій комп'ютер (подивіться властивості).

5. Користуйтеся програмою провідникз меню Пуск і ознайомтеся з нею.

6. За допомогою вкладки "Предметний покажчик" довідкової системи, знайдіть і прочитайте розділ про використання контекстного меню.

7. Знайдіть в довідковій системі інструкцію по вимкнення ПК

 Практична робота №1 |  Практична робота №4


 третє видання |  І. С. хоробрих, 2004 |  елементи вікна |  Панель завдань |  виділення об'єктів |  Копіювання і переміщення об'єктів |  створення ярликів |  Практична робота №7 |  скріплення об'єктів |  Практична робота №11 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати