Головна

ВІРУСИ У СВІДОМОСТІ

1.  II етап (середина XVII ст. - Середина XIX ст.) - Психологія як наука про свідомість
  2.  II етап (середина XVII ст. - Середина XIX ст.) - Психологія як наука про свідомість
  3.  II етап (середина XVII ст. - Середина XIX ст.) - Психологія як наука про свідомість
  4.  А хіба ослаблені прищепні віруси небезпечні?
  5.  Аденовіруси.
  6.  антивіруси
  7.  Біологічні віруси.

Цю статтю з Інтернету я просто не міг пропустити. Історія дуже схожа на ту, що розповіла мені Віолетта, коли вони з Муромцем відбивали Лінну у неоргаников. Але Віолетта не захотіла, щоб її історія була розказана в книзі, оскільки в ній є небезпека для недосвідчених сновідящіх, і можливість переходу нашої внутрішньої енергії до людей, які будуть її читати. Битва з НЕОРГАНИКА залишилася сильним внутрішнім переживанням, яке навіть через тривалий термін все ще містить енергетичний заряд.

Зустріч моїх знайомих з НЕОРГАНИКА і стаття СІ, знайдена в Інтернеті, сильно схожі, що говорить про їх достовірності. Думаю, багатьом, хто зайшов далеко в сновидінні, буде життєво необхідно знати про можливу небезпеку. Ось що СІ розповів про зустріч з літунами.

Сергій Ізрігі. «Літун»

Я одного разу бачив літуна. В натурі. Знаєте, сновідящіе, як діти - в усьому намагаються наслідувати КК і ДХ.

Коротше, ми з одним хлопцем домовилися зустрітися на Мосту (ця штука, на нашу думку, є аналогом виходу з «царства літунів», а може навіть - з острова тональ). Коли починаєш складати карту, то часто бачиш його в сновидіннях. Але він завжди залишається неприступним - то тобі не треба на нього, то ступені занадто великі, щоб піднятися, то захочеш піднятися, а його вже й немає, і ти в іншому сновидінні. Потім, у міру практики, хакер потрапляє «під ковпак» літунів, рихтують в репресивних місцях, і на якийсь час у нього пропадає бажання забиратися в цей район сновидінь світу.

Але хакери - народ невгамовний, і ми з одним корінцем пішли до Мосту. Я ловив у річці рибу і подумав про те, що бачити рибу уві сні - це до грошей. Думка перевела мене в ОС, я сів на дюні і почав навмисно чекати одного. Він з'явився, перш за все, як спрайт (коли бачиш в Осе людей, вони тьмяні, а коли зустрічаєш людину або істота в осознанке, вони яскраві, як би підсвічені зсередини; ну, типу, як якщо порівнювати два кадри - з старого кольорового фільму на поганий плівці і з розфарбованого реміксу наших днів). Є певна техніка, за допомогою якої спрайт. можуть вводитися в ОС ...

Коротше, ми зустрілися, стоїмо на дюні, і Міст від нас неподалік. А дюна висока, метрів 15, і внизу на березі річки ми раптом побачили коло, діаметром в метра три. Всередині кола намальовано хрест. Поруч стояли люди. Один з них ліг на хрест, і над ним, на висоті 30-40 метрів, матеріалізувався чорний диск. Я спочатку подумав - НЛО (тільки не смійтеся). Невже ці Чубриков і до снів дісталися? Але з диска вийшов промінь, торкнувся людини, і спрайт став майже чорно-білим. Він піднявся, хитаючись, попрямував кудись убік, а його місце зайняв інший чоловік.

Так що підгодівля літунів схожа на добровільне донорство. Ми самі приходимо в призначені нам місця, лягаємо в коло на ПЕРЕКРЕСТОВ і чекаємо, коли «хазяїн» торкнеться нас своїм промінням (долонею, увагою?). Ця сцена лише незграбне опис, яке мій розум може вицідити з «побаченого» події. Можливо, у вас це буде інакше.

Ми з другом пішли до Мосту. Він виглядав ажурною металевою конструкцією між двох берегів західної річки, яку я до сих пір вважаю межею свого тоналя. Всього-то якихось метрів 200, але протилежний берег був ілюзорним, в райдужному мареві і начебто там гори, і є якийсь прохід. По бічних сторонах Моста височіли пілони (типу як на Олександрійському, в Парижі). Вони закінчувалися матово-білими дисками.

Тільки-но ми ступили на Міст, літун виник над нами - трохи попереду. Мій друг (досвідчений хакер) злиняв з сновидіння в одну мить. А я пішов вперед. Ажурні бічні бортики Моста перетворилися в решітки, за якими заструмували сині та зелені змійки блискавок. Грати піднялися вгору, зігнулися, сплелися над моєю головою, утворюючи склепіння, і тут з літуна вирвався промінь. Він потрапив в один з пілонів. Вся конструкція Моста перетворилася в розпечений гриль. Простір навколо наповнилося потужним статичною напругою. Будь-який рух викликало сніп розрядів, які палили мозок, очі, впивалися в тіло. Напевно, я смикався як припадочний. Дихати було нічим. Бетонне покриття піді мною перетворилося в гратчасту структуру. Ноги постійно провалювалися. Коротше, жах.

Я вирішив дійти до середини і подивитися, що буде далі. Та й то адже - влип, як придурок. Думав, яка різниця, де вмирати - метром ближче, метром далі. На середині від мене залишилася тільки оболонка - всередині все вигоріло. Але ОС не зникало, і концентрація була настільки сильною, що я бачив все - повітря, що складався з витягнутих в сторони вогненних крапель, літуна, який опустився на останній пілон моста і розпухав, перетворюючись в чорну, величезну і блискучу п'явку. До краю залишалося метрів п'ятдесят. Всю видимість закривали сполохи вогню і блискавок. Я спіткнувся, впав на плавляться прути остова і здивувався, що з руками ні фіга не відбувається. Піднятися на ноги було неможливо. Простір наді мною давило з неймовірною силою. Мені тільки вдалося поглянути на літуна і посміхнутися. Типу, брешеш - не візьмеш. І все. Прокинувся свіжий як огірочок.

На наступний день ми з однією знайомою жінкою стояли на автобусній зупинці, хотячи вийти на важливу зустріч. За спиною почувся тріск (о, як він був схожий на розряд блискавки з того містка). Стіна триповерхового будинку тріснула, накрила зупинку, тротуар і всіх людей, які там знаходилися. Двоє померло на місці, троє - в лікарні. Моя знайома відбулася переломом ключиці та струсом мозку. Її відкинуло на проїжджу частину, а так би - хана. Мені розтрощило перенісся, розщепленими дошкою пробило бік, а оскільки я два години перебував під завалом, то, в общем-то, дивом не загинув від втрати крові. В газетах потім писали, що будинок перебував на реконструкції. Будівельне сміття продавив перекриття третього поверху і подальше обвалення призвело до падіння стіни.

Ось такі вони, літуни. Грають нашою реальністю, як кісточками доміно. Захочуть - складуть що-небудь, чи захочуть - розвалять. Вони - господарі тоналя.

Продовжу міркування на тему літунів і психічних вірусів. Ну, якщо я ще не сильно налякав, тоді будемо міркувати логічно. До цього я якось не зовсім розумів, хто такі неорганики і літуни, і як їх можна побачити або відчути. Чи не вигадка чи це, придуманий Карлосом Кастанеда і спритно підхоплений іншими фантастами?

Згадаймо про гіпноз. Сам я досліди з гіпнозу не проводив, але бачив, як в Будинку культури виступав один гіпнотизер. Я прочитав багато книг з цієї тематики і прийшов до висновку, що більшість з почутого і побаченого - правда. Раніше ці книги були під великим забороною, а тепер отримали більш-менш нормальне поширення. Думаю, більшість з нас чули про гіпноз і про установки, які можна давати людині, яка знаходиться в стані гіпнотичного трансу.

Прикладів гіпнозу багато, але навскидку приведу парочку, прочитаних мною в книгах.

Французький психолог Жане виконав зі своєї пацієнткою Люсі такий експеримент .. Зануривши її в глибокий гіпнотичний сон, він наказав: «... після пробудження ти будеш розповідати про який-небудь дні свого життя. Під час розповіді я хлопну в долоні, тоді ти, продовжуючи розповідь, почнеш письмово множити сімсот тридцять дев'ять на сорок два. При цьому не будеш дивитися на олівець і папір - нехай рука сама зробить потрібні записи ... »- і ... дивовижний досвід вдався!

Дослідник вселив своєму пацієнтові, щоб той, прокинувшись, забув все, що йому говорилося під гіпнозом, однак виконав один наказ: через чотири дні в той же час він повинен зателефонувати гипнологу і впоратися про його здоров'я: «... мій телефон такий-то , але зараз ви його теж забудете ». Всі чотири дні чоловік не думав про гіпнотизера, по приблизно за годину до призначеного терміну раптом почав про нього сильно турбуватися: «Як він там, чи не захворів?» І йому захотілося негайно зателефонувати лікарю по телефону, але тут же пацієнт подумав, що телефону не знає. Тривога наростала. Не в силах сидіти за робочим столом, він підійшов до телефону і навмання набрав номер. Відповів лікар-гипнолог ...

Чи не правда, від таких дослідів стає трохи страшнувато? Хтось під гіпнозом може дати нам установку, і ми будемо її беззаперечно виконувати. Причому визначити самостійно, де знаходиться програма, вкладена в нас, а де наші власні вчинки, ми не можемо. Найстрашніше тут, це те, що розвинений інтелект не може перешкоджати виконанню наказу, зробленого в гіпнозі. Навпаки, наше мислення знаходить свої пояснення, обґрунтовуючи нелогічні дії.

Навіть якщо навіяне дію виглядає безглуздо, людина все одно його виконає. Навіювання буде закладено в глибині підсвідомості, і усвідомлюватися на більш високому рівні не буде.

Добре думати, що це відбувається з кимось, та й ще в стані гіпнозу. Але ж не існує зовсім не піддаються гіпнозу людей. Гіпноз може бути присутні не лише цієї сесії гіпнотизера, але і по телевізору, по радіо, в газеті, книзі, та й самі люди, розповідаючи один одному історію, можуть вкладати в неї гіпнотичні вказівки. Ми можемо передавати один одному отримані накази, і це стає схоже на епідемію. Тут потрібно задуматися, а може бути «це» є і у мене всередині!

Ми можемо бути запрограмовані на певну програму, ми можемо не знати про неї, але будемо стабільно її виконувати, вважаючи, що це наші власні бажання і внутрішні спонукання. Скільки в нас подібного мотлоху, можна тільки здогадуватися. Вийшовши на вулицю, ми потрапляємо під постійні «бомбардування». Вмикаючи телевізор або відкриваючи газету, ми піддаємося навалі інформаційного сміття. Ми, як губка, вбираємо і рекламу, і події, і якісь передачі, які, як нам здається, чогось нас навчають. Дійсно, вони нас вчать, як жити і що робити, - і ми чинимо, згідно побаченого і почутого. Якусь частину ми можемо відкинути, якусь сприйняти як брехня і забути.

Тепер спробуємо згадати наше минуле. Скільки днів у своєму житті ми можемо згадати? Куди поділися спогади тих днів, про які ми не пам'ятаємо? Не може ж такого бути, що нас просто не було. Значить, щось було, щось відбувалося, щось ми пам'ятали, а тепер просто забули. Серед цих забутих днів можуть зустрічатися «прогрузити». Чому ми забуваємо практично всі сни, адже це величезна частина нашого життя? Ось тепер спробуйте відокремити справжню сутність від придбаних «знань» і «завдань».

«Щупальця» цих сутностей у нас в голові: як приховані блоки, як приховані команди. Якщо вірити КК, який говорив, що марення, що мчить у нас в голові у формі уявного потоку, теж не є людським, то глибину цієї проблеми практично неможливо уявити. Більшість людей (якщо не всі) підкоряються невидимою силою, вважаючи це своїми діями. Поки людина знаходиться під ковпаком з пов'язкою на очах - він не господар своєї долі.

У моєму випадку я тільки здогадуюся про це, але до кінця усвідомити не можу, все ще є пов'язка на голові. Я бачив в сновидінні, як ця «сутність» розповзається всередині організму і створює зі мною симбіоз, але вирвати її - це велике чудо.

Найстрашніше, що ми боїмося втратити цей симбіоз, нам здається, що він дає силу виживати в цьому світі, силу мислити логічно.

Зустрічаються записи людей, які зуміли очиститися і побачили справжню форму людини. Люди описують такий стан як кристально чисте сприйняття, плюс можливість згадувати будь-який відрізок свого життя ідеально детально, аж до найдрібніших деталей. Людина з очищеним розумом здатний вважати краще будь-якої, створеної ним, обчислювальної техніки. Загалом, наскільки я зрозумів, людина залишається в свідомості, але здатний виконувати всі ті речі, які він робить під гіпнозом. Його свідомість нічим не затуманила і безпосередньо звертається до підсвідомості, воно здатне витягувати інформацію з глобального інформаційного потоку, отримувати знання з першоджерел.

Шлях до цієї очищенні організму йде через усвідомлення себе, через переперегляд свого життя і виявлення «блоків».

Як я вже сказав, я ще не зняв з себе «пов'язку», тому не можу бути настільки впевненим у своїх словах. Я тільки краєм ока зміг помітити присутність ще когось. Але якщо таке припустити, нехай навіть виключаючи потойбічне сутність, нехай навіть це будуть звичайні люди, які хочуть підпорядкування натовпу, то ...

Якщо установку гіпнотизера може зняти інший гіпнотизер, то хто може зняти установки глибшого рівня? Зроблені кимось в ранньому дитинстві ще нашим батькам, установки, які постійно підправляються через сновидіння і додаткові «прогрузити» в повсякденної реальності. Навіть якщо вони реально існують, і ми б могли бачити їх своїми очима, їм достатньо дати установку, що вони невидимі для нас - і все! Як би ми не намагалися їх побачити - наш мозок заблокує ці дані. Якщо хтось почне сумніватися, то дати додаткові установки. І далі якщо є одиниці, які якимось чином примудряються зняти пов'язку і побачити світ в первозданному вигляді, без накладень, то хто їм повірить?

КНИГА «ХАКЕРИ СНОВИДІНЬ»

Запис: 07.10.06 |  запис 10.10.06

Запис: 15.07.05 |  Запис: 02.07.05 |  Запис: 27.05.05 |  ЗАКОН хлопця ПОДІЙ |  Запис: 18.08.05 |  Запис: 25.08.2005 |  НОВЕ СТАН |  Запис: 05.02.06 |  Запис: 04.09.06 |  Запис: 01.10.06 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати