Запис: 01.12.04 |  Знак - НЕ опис майбутнього, а попередження, що треба терміново щось міняти. |  Запис: 15.07.05 |  Запис: 02.07.05 |  Запис: 27.05.05 |  ЗАКОН хлопця ПОДІЙ |  Запис: 18.08.05 |  Запис: 25.08.2005 |  НОВЕ СТАН |  Запис: 05.02.06 |

загрузка...
загрузка...
На головну

Запис: 01.10.06

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.12.04
  6.  Запис: 02.02.99

Минув тиждень, дехто навіть встиг написати свої відгуки на останню частину книги. Я вирішив подивитися, а що сталося з Хакерами Сновидений? Чи існують вони ще? Що з ними вироб йшло, та й взагалі, які зміни в Інтернеті? Весь цей час, практично протягом чотирьох років, я не дивився сайти з подібною тематикою, навіть не цікавився, що відбувається.

У мене стався невеликий шок! Виявилося, що я багато пропустив. По-перше, книга «Хакери сновидінь» вже опублікована. Я пошукав по різних сайтах, на одному з них знайшов цю книгу в електронному вигляді і скачав собі в комп'ютер.

Хотілося дізнатися, що ж з ними сталося, що новенького відкрили. Вона, виявилося, написана в художній формі, але все техніки сновидінь і різний досвід переданий досить точно. Побіжно переглянув весь текст і, звичайно, заглянув в кінець книги. Там сказано, що СІ трагічно загинув ще в 2003 році.

Кошмар, я навіть не знав. Я редагував свою книгу, виставив в Інтернеті і далі не знав, що ту людину, про який пишу, вже немає в живих. У мене просто пробігли мурашки по спині. Все, виявляється, було дуже серйозно. Я тоді подумав, що він просто перебільшує небезпеку. Кому потрібно вбивати сновідящіх?

У мене не було стільки часу, щоб прочитати книгу відразу. Тому я її почав читати потихеньку і дивувався, наскільки багато колосальних збігів в нашому досвіді. Книга викликала в мені нову хвилю захопленості, і деякі моменти з книги я навіть встиг перевірити.

Запис: 04.09.06 |  Запис: 07.10.06
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати