Запис: 10.09.04 |  Запис: 01.10.04 |  Запис: 01.12.04 |  Знак - НЕ опис майбутнього, а попередження, що треба терміново щось міняти. |  Запис: 15.07.05 |  Запис: 02.07.05 |  Запис: 27.05.05 |  ЗАКОН хлопця ПОДІЙ |  Запис: 18.08.05 |  Запис: 25.08.2005 |

загрузка...
загрузка...
На головну

Запис: 05.02.06

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Мені здається, що зовсім недавно написав другу частину книги, і все ніяк не знайдеться час її відредагувати. Все якось потім так потім. Тут відкрив подивитися, глянув на дату, і жахнувся, - пройшло більше п'яти років. Тільки вдуматися в цю цифру! Коли я був маленьким, п'ять років - це був великий термін. А тепер, - так трохи часу. Та й взагалі протягом часу начебто змінилося.

Це треба ж так змінитися. Плинність сильно топить в своїх проблемах, життя затягує краще будь-якого алкоголю або наркотику. Який там шлях, розумієш, яке розвиток духу, - так тут би грошики заробити, та одяг купити, на роботу треба йти, і так далі ...

Коли я був безробітним і у мене не було дівчини, то так сильно про це переживав, здавалося, що все проходить повз, і помру, не побачивши в житті щастя. Тепер вмираю від того, що просто немає вільного часу. Мені періодично пишуть листи в надії, що мій е-майл ще живий, а я навіть не відповідаю, - боюся, що ще менше залишиться вільного часу.

Щось в цьому вирі не так! Періодично приходять думки зупинитися, щось змінити. Але що, і як далі існувати?

Припустимо, кину роботу. Але я ж тепер не такий вже вільний - одружений. Необхідно будувати будинок, жити, забезпечувати родичів, та й про своє майбутнє подумати. Ось дивний коло. Навіть зараз я вирвався з лап кругообігу ... або не вирвався, а просто знайшов 15 хвилин, між тим як кудись далі бігти і тим, що називається сімейним життям.

Тепер я розумію, що таке відстежувати себе, знаходити найбільших пожирачів часу. Однозначно треба щось робити! Я вирішив, якщо в цьому році не зможу переробити свою працю і направити розумовий процес, а головне, свою духовну складову на шлях, - то вже ніколи не повернуся назад. Це тільки відмовки, що ось буде старість, тоді буде час ...

Це критично! Треба збирати себе в кулак і виділяти час - вбивати пожирачів.

Вчора під дією спогадів і залишків бажань згадав про Карлоса, про сновидіння. Дістав книжку, трохи почитав. Але сила наміри занадто мала. Усвідомити себе уві сні не вийшло, та й сон згадати взагалі не зміг, - тільки якісь невиразні спогади, уривки, на межі: «начебто пам'ятаю, а ніби й немає».

Треба переформовувати буденність, щоб заощадити енергію.

Зараз мені сновідеть набагато складніше, навіть з попереднім своїм досвідом. Занадто багато нових відволікаючих моментів, які я хочу зберегти.

Денні проблеми не дають заснути і перейти в усвідомлений сон, складно швидко розслабитися, заспокоїтися і сконцентруватися. Навіть увечері, в повсякденному розумінні, я лежу і намагаюся думати поверхнево, налаштуватися на сновидіння, але думки зіскакують на інше, провалюються, і взагалі, періодично я починаю думати про денні проблеми.

Хоча серед ночі я і прокидався кілька разів, і майже відразу ж згадував установку, але не зміг запам'ятати навіть сни, не кажучи вже про те, щоб їх усвідомити.

Відбувається якийсь пресинг реальності. Практично не виходить закріпити дві точки свідомості і перемикатися між ними. Щоб днем ??я був повністю спрямований на справи і роботу, а ввечері все забував і переходив в розслаблений стан спокою і зосередженості на сновидінні, ще треба не забувати людей, які теж йдуть цим шляхом і переглядати свою електронну пошту.

НОВЕ СТАН |  Запис: 04.09.06
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати