Запис: 03.01.04 |  Продовжити сновідеть або зупинитися? |  Запис: 10.09.04 |  Запис: 01.10.04 |  Запис: 01.12.04 |  Знак - НЕ опис майбутнього, а попередження, що треба терміново щось міняти. |  Запис: 15.07.05 |  Запис: 02.07.05 |  Запис: 27.05.05 |  ЗАКОН хлопця ПОДІЙ |

загрузка...
загрузка...
На головну

Запис: 25.08.2005

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Відновлення сновіденческой діяльності потребують набагато більше часу, ніж я припускав. Щось тонке часом спливає, нагадує про себе, але реальність душить і веде. Тепер доведеться записувати навіть найнезначніші сновидіння, щоб хоч якось ввести в своє життя потік усвідомлених сновидінь.

Поки не було зайвої енергії, сновидінь не було. Вчора відчув тиск в голові. Мабуть, це було реальне тиск. Тому що погода стояла спекотна і задушлива, днем ??доходило до 33 градусів, а я спеку переношу не надто. Хоча і звикаєш, якщо довго стоїть. Поміряв свій тиск, - виявилося звичайним.

А ввечері перед сном з'явилася зайва енергія, і я рухався. Просто так, по-простому. Не замислюючись, куди й навіщо. Просто робиш руху - паси, які приходять в голову. Заспокоївшись і зробивши пару заключних вдихів для розслаблення і заспокоєння, я ліг, - полежав на підлозі. Потім постелив ліжко і заснув.

Вже ближче до ранку сниться сон.

Я кудись йду по своєму місту. Роблю невелику пробіжку.

А ось, до речі, ще одна дивина: усвідомлення, що уві сні, що наяву, частіше відбувається саме в момент руху по вулиці. Можливо, це просто звичка, а може, це якось пов'язано з рухом. Будинки забуваєш про контроль за собою, на роботі взагалі справ безліч, та й людей завжди повно. Коли йду кудись або звідки-небудь - думки вільні, і приходять всякі ідеї. Дивлюся іноді на людей, обстановку так, як ніби я уві сні, або весь світ складається з інформації і якийсь не реальний.

Так ось, я йшов уві сні кудись і тут вирішив пробігтися. Відчув легкість в русі і з розмаху забіг на машину, що стоїть, пробіг по даху, відштовхнувся від неї і стрибнув вперед, крізь листя, знаючи і вже усвідомлюючи, що зараз полечу.

Пролетівши крізь гілки дерев, я полетів далі над якоюсь дорогою. Було похмуро, ніби вечора або місячної ночі. Відчув, як приємний політ, - і щось оживило мою душу. Може, старі спогади, може, сам факт того, що я усвідомив себе уві сні. Вже досить рідко так чітко усвідомлював. І що дивно, не так як раніше: раніше відразу тягнуло кудись, або на якісь перевірки. Просто насолодився цим відчуттям. Вже дуже давно не літав.

Я був в своєму звичайному одязі. Розумів, що це все не реально. Витягнув свій стільниковий телефон з сумочки на ремені і кинув його об землю. Була якась прихована мрія так зробити: часом так набридає, що полювання його куди-небудь викинути. Потім поліз у другу кишеню (все це прям відразу, на льоту), витягнув гроші і викинув їх. І прямо як ніби камінь з плечей впав. Всі соціальні проблеми скинулися. Тут не треба думати, що і для чого робити. Навіщо взагалі кудись йдеш і для чого.

Тут над моїм вухом задзижчав комар, та так протяжно і противно. Я його машинально стукнув і прокинувся остаточно. Відразу зрозумів, що я його почув, ще перебуваючи уві сні, і навіть не помітив переходу, як ніби це природно чути все навколо, коли спиш. Ось гад, і не міг вибрати інший час.

Я спав при відкритому навстіж вікні. Довелося встати і закрити вікно, не тільки комарі залітали, але можна і застудитися: такий холодний вітерець дув.

Як прокинувся, серце калатало швидше звичайного. Наче я правда літав або бігав. Був схвильований. Звичайно не так, як перші рази, тоді аж серце в п'ятки йшло, здавалося, що я на грані великого відкриття. Але все одно відчуття, ніби правда пролетів над дорогою ці сто-двісті метрів. Шкода, що так швидко все обірвалося.

Таємно в душі, звичайно, захотілося, щоб частіше це траплялося, а то прям скучив. Але раціональний розум каже, що, швидше за все, немає: справ і проблем хоч греблю гати. Тут ще зібрався одружуватися. Мої стосунки з Наташею зайшли дуже навіть далеко.

Цими вихідними поїду просити у її батьків руки і серця їх дочки. Ох, теж важке, напевно, завдання. Зате може потім все закрутиться, закрутиться і вийде. З одного боку, цікаво і полювання, з іншого, як подумаєш, скільки справ ще належить і що відповідальність ... якісь турботи ... Все так лякають, що дружина - це не подруга, - проблеми починаються, як одружишся і так далі. Мовляв, поки не одружишся і не дізнаєшся, що собою являє дівчина. Будемо сподіватися, що все складеться добре.

На роботі ще треба розбирати завал. Стільки грошей треба, а головне сил. Ну, нічого, прорвемося. Звідки, цікаво, ще сил вистачає на сновидіння. Вдень голова завантажена по повній. Раніше, наскільки я знаю, у мене не вистачало сил, щоб і вдень бігати, працювати - і ще вночі висипатися. Зазвичай падаєш, - і в глибоку несвідому яму. Якось вибираю час подумати про сон і про усвідомлення себе в цьому швидко біжить світі.

Останнім часом я, лиходій, навіть на половину листів не відповідаю. Відчувається серйозна нестача часу. Не можу розірватися на три частини. У мене ніби як реальне життя розгортається. Мені говорили, що сімейне життя і текучка завжди душить - ось перевірю на своїй шкурі.

Запис: 18.08.05 |  НОВЕ СТАН
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати