Головна

ЗАКОН хлопця ПОДІЙ

1.  Exercise 6. Завершіть пропозиції, вставивши необхідні за змістом слова у відповідній формі (одне слово використовується двічі). Переведіть пропозиції на російську мову.
  2.  H) відноситься до другої половини цього Закону
  3.  I На шляху побудови єдиної теорії поля 6.1. Теорема Нетер і закони збереження
  4.  I. Законодавство та інші нормативно-правові акти
  5.  I. Становлення основ радянського законодавства
  6.  II. Цивільне законодавство періоду громадянської війни та інтервенції
  7.  II. Кодекс законів про працю РРФСР 1918 р

Не знаю, до чого це, але працює. Багато разів відмічено, що одні й ті ж події трапляються кілька разів.

Приходила до нас на роботу одна знайома жінка роздруковувати текст. Стояла сильна спека і у нас був включений вентилятор. Зі столу здуло її документи. Вона їх підібрала і поклала назад. Потім, через невеликий час, їх знову здуло. Ну, це й не дивно, вони ж лежали на тому ж місці. Але вона просто назвала це законом парних подій. Прикольна назва - мені сподобалося. Якраз розповіла, що за день до цього вона і її напарник розбили по лабораторному склянці, кожен. Тобто більше кілька років не били нічого, а тут в один день - і вона, і її напарник.

Адже дійсно дуже часто буває, що щось повторюється відразу пару раз, хоча до цього могло не статися кілька років. Може, це, звичайно, наша свідомість вибирає з хаосу подій певні послідовності, а може, є якась взаємозв'язок різних предметів? Коли розбили один стакан, другий не захотів далі жити?

Ще приклад: одна людина захотів перевести мені гроші. Йому дуже сподобалася книга, і він був вдячний за неї. Я йому дав номер свого електронного гаманця, і він мені переклав сто рублів. Дрібниця, але приємно. Буквально через пару днів інша людина теж захотів перевести мені грошики. Виявилося, він навіть ходив в банк, намагався перевести мені на рахунок, але так як реквізити (ті, які я написав в самій першому варіанті книги) у мене дуже старі, він не зміг цього зробити. Вийшло, що вони в один і той же час хотіли перевести мені гроші. Я просто в шоці. Скільки років ніхто нічого не надсилав, а тут на тобі - в один час двоє людей з різних міст.

Гроші дивно діють. Сто рублів ніби й не багато, а думки відразу закрутилися: кому-то, значить, ще подобається, раз гроші хочуть вислати. З іншого боку, прийшла думка, може, хочуть ще що-небудь почитати. Я адже фіг, що напишу, якщо, як то кажуть, від цього мені нічого не буде. Моральне задоволення, хоч якесь, але вже отримав. Навіть і не очікував. Але ось те, що знаходиться дуже багато людей цікавих і цікавляться, це, безумовно, підтримує ... та ще те, що вони розповідають свій досвід, діляться думками. Ця взагалі супер!

Запис: 27.05.05 |  Запис: 18.08.05

Запис: 11.08.04 |  привид дівчини |  Запис: 03.01.04 |  Продовжити сновідеть або зупинитися? |  Запис: 10.09.04 |  Запис: 01.10.04 |  Запис: 01.12.04 |  Знак - НЕ опис майбутнього, а попередження, що треба терміново щось міняти. |  Запис: 15.07.05 |  Запис: 02.07.05 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати