Головна

Запис: 03.01.04

  1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Це сталося кілька днів тому. Був пізній вечір. Я сильно втомився після роботи. Лежав на ліжку в змозі не те сну, не те глибоких роздумів. Спати не спав, просто розмірковував про щось своє. Освітлення в кімнаті було вимкнено, через вікно потрапляло трохи світла від місяця.

Мою руку щось боляче вкусила. Це «щось» я автоматично прихлопнул іншою рукою і відкинув. Трохи піднявся з ліжка і подивився. Це був чорний павук з кошлатими лапками. Він лежав, склавши лапи, на спині без руху. Його розмір був приблизно в пів моєї долоні. Побачивши таке видовище, від несподіванки я відразу зіскочив з ліжка і включив світло. Повернулися, а на ліжку нічого немає. Я почав все оглядати. Я допускаю, що міг помилитися в побачене, все-таки було темно і я хотів спати. Але рука щось болить, - хай не павук, але щось мене реально вкусила. Я оглянув всю ліжко, потім під ліжком, перевернув ковдру, подушки і нічого не знайшов. Походив по кімнаті, - трохи заспокоївся.

Думки почали придумувати раціональне пояснення того, що трапилося. Може, почалися галюцинації? Або це починається шизофренія? Начебто не пив, та й голова працює нормально. Може, якась сороконіжка вкусила, - так немає нічого.

Звичайно, перша думка була, що це сутність іншого світу, але я-то перебуваю не у сні, а в звичайному стані свідомості. Мислення відмінне, та й не вважаю я себе божевільним.

Як завжди є дві версії: одна, що це вкусила якусь комаху і я його просто не знайшов, і друга, що це був мій глюк з павуком, я просто увійшов в якийсь стан зміненої реальності і став доступний для впливу ззовні. Але я його прибив і відкинув: це добре, можна сподіватися на те, що тепер почнеться новий етап сновидінь. Може, дійсно, щось останнім часом не давало мені сновідеть в повній мірі.

Ця подія змусила мене згадати те, що я майже забув. Ще в дитинстві, коли мені не було і 6 років, я сильно захворів і мама дала мені таблетки. Від них у мене почалися побічні явища: галюцинації. Я побачив, як по будинку спочатку почали бігати жуки, а потім різні павуки. Спочатку вони були маленькі і дуже високо стрибали. Потім стали побільше, і перетинали стіни. У будинку їх було так багато, що вони заполонили всі кімнати. Я бігав з переляканим обличчям з однієї кімнати в іншу, і не міг від них сховатися, вони були скрізь.

Потім мама, щоб мене заспокоїти, почала читати мою улюблену книгу. Я відволікся, заспокоївся, і видіння зникло.

Так що теорія про те, що ця сутність була занесена кимось іншим, відпадає. Ця сутність була зі мною з самого дитинства.

Я сплутав дві абсолютно різні речі. Темна сутність, побачена всередині мене, це не занесена якимось магом зараза, вона, виявляється, є у більшості людей. Це, мабуть, ті самі літуни, що описані у Карлоса Кастанеди. Просто кожна людина їх сприймає по-своєму. Більшість просто не помічають їх, а хто помічає, той візуалізує свій варіант. Навіть коли я перестав цілеспрямовано практикувати усвідомлені сновидіння, темна сутність всередині мене нікуди не поділася.

 привид дівчини |  Продовжити сновідеть або зупинитися?


 Лист-коментар |  Дрімкіллери |  Дата: 12.09.02 |  Абсолютно інша історія |  Запис: 04.01.03 |  Лист для Каті |  Настали часи змін |  Історію майбутнього можна змінити |  З іншого боку - погляд божевільного |  Запис: 11.08.04 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати