Головна

Суперечки в групі

  1.  Агат, лазурит, сердолік, яшма - це каміння відносяться до групи
  2.  Анархія і хаос в групі III
  3.  Квиток 17. Загальна характеристика динамічних процесів в малій групі.
  4.  Чи боїшся ти потрапити в ситуацію перетягування каната з іншими дівчатами в групі?
  5.  У маленькій групі навколо І. мені почулося стримане ридання. Я повернувся туди, відірвавшись очима від імені Беати, і побачив Аннінова.
  6.  ВЗАЄМОДІЯ В МАЛОЇ ГРУППЕ
  7.  Види конфліктної поведінки в групі

Я вже кілька тижнів не листувався ні з ким з групи. Цікаво було дізнатися, що ж мій сон означав.

Подальша листування мене здивувала, оскільки я дізнався, що у них відбулися великі зміни, про які я навіть не підозрював.

Кілька днів тому Муромець «відчув» енергію Лінни. Він відчув, що вона, точніше, її енергетичне тіло, інтуїтивно чіпляється за нашу групу, їй потрібна серйозна допомога, з її енергією коїться щось чорне.

Її енергією харчується якась сутність, і, мабуть, харчується дуже давно. Ця сутність прикріпилась до неї на внутрішньому рівні, де задіяні глибинні енергії.

Муромець вирішив якось згрупувати і впорядкувати її енергію. Він вирішив підпорядкувати її, практично фізичним чином, щоб отримати доступ до управління енергією.

Коли людина знаходиться в агресивному стані або в стані нападу, його треба затиснути фізично, просто потримати руки і ноги, а потім, коли заспокоїться і охолоне, можна відпустити. У нашому випадку потрібно було щось подібне, але на енергетичному рівні. Неприборкану енергію Лінни якимось чином, але потрібно було приводити в порядок. Дівчині явно треба було допомогти.

Відчуття чорної енергії, оповита Лінну, віднесли до дій неорганічних сутностей, але не виключали дію тієї самої дивної групи - мисливців на сновідящіх.

Муромець і Олексій вирішили грубо відірвати від Лінни цю чорну присосок, виснажує її енергетику. Мені точно не відомий механізм лікування, застосовуваний ними, але дещо у них вийшло. Муромець зміг відірвати цю моторошну сутність від енергії Лінни. Відокремивши її від цієї чорної тварі, він, щоб не настало повне виснаження її енергії, перекинув прив'язку на себе.

Муромець з Олексієм чудово розуміли, що роблять, і повністю взяли на себе відповідальність за Лінну на себе.

Але після її звільнення від темних сил не настав очікуване полегшення. З нею продовжувало коїтися щось жахливе, вона перебувала в глибокому падінні духу, на межі самогубства. Мабуть, ця сутність не просто давно нею харчувалася, але також давала свою підживлення, і їх енергії дуже тісно переплелися. Від групи були потрібні чіткі, швидкі і дієві рішення.

Лінна була в пригніченому стані, їй здалося, що все відбувається дитячою грою. Що ми зовсім не маги, а якийсь балаган. Якщо її смокче якась темна сутність, то ми не набагато краще, якщо хочемо силою творити добро.

З одного боку, в листуванні і в розмові Лінна була просто засмученою молодою дівчиною, трохи впала в депресивний стан, але про яку таку темної магічної суті говорили хлопці, вона не розуміла. Важко повірити, що хтось там, на енергетичному рівні, тебе пожирає і пожирає давно. Адже нікого не видно, та й не чутно. Але бачення, які приходили нам в зміненому стані сприйняття, говорили прямо протилежне.

Через пару днів, в ту ніч, коли мені снився сон, у всіх членів нашої групи були дивні видіння. Муромець усвідомлено витягав Лінну з лабіринту сновидінь, подібно до того, як це описано в статті СІ. Витратив на це величезна кількість енергії, і вранці був повністю виснажений. Віолетта відчувала енергію Лінни на собі і намагалася гармонізувати її енергетичний стан. Після цієї ночі все відчували сильне падіння енергії і втому. Муромець сказав, що тієї ночі мало не помер, ледве витягнув Лінну з лабіринту.

На жаль, докладно розповісти битву з неорганічними сутностями мені не дозволили, тому що вона дуже насичене енергією і може становити небезпеку для недосвідчених сновідящіх. Що безумовно можу розповісти, так це те, що всі ми в ту ніч одночасно відчували практично одне і те ж. Після цих подій будь-які сумніви щодо реальності нападів і величезну небезпеку, що таять в собі сновидіння, відпали. Розум відмовляється вірити в реальність того, що відбувається, але всередині залишається знання, що все це реально, але на якомусь іншому рівні сприйняття. Важко підбирати слова, щоб передати значення тих подій.

Стала зрозуміла фраза з мого сну, хоча тоді я не зрозумів, до чого це мені сказали: «Ви маленькі діти, які могли загинути з голоду, або просто заблукавши. Але ви молодці, що змогли це зробити, і ви заслуговуєте нагороди ». Ми дійсно ще не досить сильні, щоб робити такі вчинки.

Я дуже хотів дізнатися думку самої Лінни з цього приводу: що вона сама відчувала. Від неї зрозумів, що сама вона особливого полегшення не відчула.

Лінна охарактеризувала своє відчуття від того, що відбувається цитатою з книги:

- Нічого не поробиш, - заперечив Кот. - Всі ми тут не при своєму розумі - і ти, і я.

- Звідки ви знаєте, що я не при своєму розумі? - Запитала Аліса.

- Звичайно, не в своєму, - відповів Кіт, - інакше, як би ти тут опинилася?[11]

Лінна була розбита і пригнічена, в дуже важкому, депресивному стані, зла на всіх, хто хоче лізти в її життя. Сама вона ніякої темної тварі, і тим більше чорної енергії так і не побачила. Для неї це була якась вигадка. Адже все можна пояснити за допомогою звичайних психологічних моментів і етапів життя. А тут до неї лізуть з НЕОРГАНИКА, і кажуть, що її енергія захоплена іншими сутностями. Вона відчула себе якийсь кісткою в собачій бійці, де не сгризут, так затопчуть.

Вона мені сказала: «Одним словом, чекаю, напевно, ще тиждень чисто з цікавості, хочу подивитися, що вони ще придумають. Своїми заморочками вони руйнують мою прихильність до них на енергетичному плані, хоча вона у мене тільки з Муромцем і залишилася. Так скоро мене з ними взагалі ніщо не буде утримувати. Як завжди одна ».

Коли я прочитав її лист з описом емоцій і того, що з нею діється, у мене заболіло серце. Дійсно, від кожної її рядки виходили хвилі «темряви», пригніченості. Я пройшов через подібне, пройшов через глибоку депресію, я просто відчув на своїй шкурі її енергетичний занепад. Коли на наступний день я встав і перечитав її лист, у мене знову заболіло серце, - може, від цього негативу, може, від переживання за неї.

Після цього вона перестала з нами листуватися і взагалі будь-яким чином спілкуватися. Викреслила все і всіх зі свого списку - і зникла.

Сон - «побачив сам себе»

 Запис: 03.03.02 |  запис 19.03.02


 Нульовий рівень небезпеки. Попередній аналіз |  Дата: 4.02.02 |  Остаточна споруда піраміди |  Дата: 09.02.02 |  напади тривають |  Час: 3:09 |  колектив однодумців |  Дата: 19.02.02 |  Кому ж ми заважаємо? |  Запис: 24.02.02 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати