Головна

Запис з блокнота: 18.04.01

  1.  Аналітична запис ФАЛ
  2.  Байтовий потік: властивості, зв'язок потоку з файлом, читання і запис, закриття
  3.  Питання 2. Подвійний запис господарських операцій на рахунках, її сутність і значення.
  4.  ГЛАВА 9. Третій запис брата Миколи
  5.  ГЛАВА 9. Третій запис брата Миколи
  6.  подвійна запис
  7.  Подвійна запис і бухгалтерська проводка.

Я лежу на своєму ліжку. Я сплю, але не усвідомлюю це. Дивлюся у відкрите небо над головою. Я розумію, що сплю, і в той же час не можу усвідомити це повністю. Я просто лежу на ліжку і дивлюся крізь пелену свідомості на неіснуюче, дуже яскраве сонце. Я знаю, що це енергія, чистий згусток. Від неї падають вниз чорні листя. Це пучки енергії, вони рухаються до мене. Коли вони доторкнуться до мене, енергія увійде в моє тіло. Я готуюся. І ось перший лист долітає до мене.

Різке прояснення в голові. Все стає на свої місця. Я не сплю, але бачення зберігається, це схоже на міраж. Моє тіло онемевает. Таке я вже відчував, коли виконував вправи йоги і втратив контроль. Якби я зараз стояв, то, швидше за все, знову впав би. Тому що цей потік енергії перевищує можливість їм управляти. Тепло і хвилі розходяться по всьому тілу. Я не можу ворушитися, навіть подих перехопило. У мене виступив піт.

Коли долетів останній пучок енергії, до мене повернулася моя рухливість, дихання відновилося. Все нормально.

Що це було? Я трошки здивований, з чого це відбулося надходження таких сильних потоків?

Після не міг заснути пару годин. Під ранок заснув і, коли треба було вставати, відчув, що всю енергію спустив в нікуди. Я її просто не втримав і відпустив, так як не міг її контролювати.

 Запис: 31.01.01 |  Запис: 23.09.00


 Запис: 07.11.00 |  Запис: 10.11.00 |  Запис: 17.11.00 |  Запис: 23.11.00 |  Запис: 26.11.00 |  Запис: 13.12.00 |  Запис: 18.12.00 |  Запис: 22.12.00 |  Запис: 07.01.01 |  Запис: 16.01.01 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати