Запис: 10.08.00 |  Запис: 20.08.00 |  Запис: 23.08.00 |  Запис: 24.08.00 |  Запис: 04.02.2007 |  Запис: 02.09.00 |  Запис: 03.09.00 |  Запис: 16.09.00 |  Запис: 22.09.00 |  Запис: 29.09.00 |

загрузка...
загрузка...
На головну

Запис: 07.11.00

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

«Дух = всесвіт = природа» завжди зацікавлені в розвитку, в розвитку цілого і в розвитку індивідуума. Свідомість проникає в усі сфери нашого життя, але ми цього не помічаємо. Нас завжди ведуть. Ми ведемо всіх.

Простий приклад з тим же Геною. Мені хотілося з'їздити відпочити в гори. Гені хотілося з'їздити на море. Обидва ми шукаємо істину. Це вихідні умови. «Дух = збіг = доля» з легкістю з'єднують нас разом. Зустріч шукають знання, обмін досвідом = розвиток.

У Геннадія з Оленою прекрасно розвинене почуття тонкого. Вони помітили підступ, повідомивши, що вони відчували якусь силу, яка їх постійно вела, і ця сила була чорною.

Я і сам знаю, що витратив деяку частину своєї «волі» на здійснення поїздки. Вклав енергію в тонкий план.

Дух не буває чорним або білим - це просто сила. Цю силу людина наділяє властивостями добра або зла. Накладає свій минулий досвід на якусь сутність, визначаючи ставлення до неї. Дух - він без форми і характеристик, його можна порівняти з «усвідомлює порожнечею». Людині властиво переводити «незрозуміле» в форму «звичайного об'єкта». Тому загадкову і незбагненну форму духу перетворюємо в якусь «живу» сутність, зі своїми параметрами і характеристиками.

Якщо сила намагається керувати нами, нехай навіть з нашої мовчазної згоди, то вона автоматично визначається як темна. Людині противно управління згори. За природою він волелюбний.

Закон еволюції жорстокий: або ти працюєш в парі з духом і виконуєш закони природи, або ти деградіруешь - і тебе викреслюють зі списку живих. Цей вибір завжди залишають за нами. Хоча, загалом, і він не має певного сенсу. Деградація - це розвиток, але в зворотну сторону. Іноді і вона буває просто необхідна. Доводиться руйнувати вже побудоване, для того щоб очистити територію для нового. Створення нового завжди йде рука об руку з руйнуванням старого.

Запис: 02.11.00 |  Запис: 10.11.00
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати