Запис: 28.06.00 |  Запис: 29.06.00 |  Запис: 30.06.00 |  Запис: 01.07.00 |  Запис: 01.07.00 |  Запис: 02.07.00 |  Запис: 03.07.00 |  Запис: 10.07.00 |  Запис: 12.07.00 |  Запис: 24.07.00 |

загрузка...
загрузка...
На головну

Запис: 27.07.00

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Моє рішення записувати все спогади снів пішли на користь. Такий метод дає додаткову зосередженість на сні, а також допомагає запам'ятовувати окремі деталі.

Вчора ліг спати пізно, точніше, це вважається вже сьогодні, близько 0:05. Жарко, задушливо, відразу заснути не вийшло. Ще довго валявся, намагаючись заснути. Стало зрозуміло, пройшовся по кімнаті. Очі червоні, стан огидне. Але часу, як виявилося, пройшло мало, повторно ліг в 0:45.

Вночі знову прокинувся. Сьогодні мама роздумувала, їхати їй в Краснодар чи ні. Якщо надумає, то вранці прийде будити мене. Я вирішив дізнатися, котра година. Годинники лежать далеко від мене, для того щоб подивитися, довелося вставати. Уже 4:50. Якщо мама надумає, то скоро прийде.

Я ж тільки що спав, що мені снилося? Потрібно постійно зосереджуватися на стані сну. Повільно, з нізвідки, відновлюються спогади сну - я був на ринку, щось продавав. Хоч сон був і недавно, але згадувати його дуже складно.

Ліг. Відразу заснув.

Я перебуваю в місті, в невідомій місцевості. Я думаю, що це Краснодар. Літо. Яскравий день. Я стою на перехресті доріг, уздовж яких прокладені трамвайні колії. Поворот крутий, а трамвайних колій три і на великій швидкості з-за повороту постійно виїжджають трамваї. Вони роблять це несподівано, і тому безпечно перейти дорогу дуже складно.

На одній стороні дороги, під стовпом для підтримки електричних проводів, сидить Марина. На зупинці з іншого боку дороги лежить багато наших мішків з часником. Я, мама і бабуся беремо по одному і перетягуємо на іншу сторону. Мішки важкі, а дорога дуже небезпечна. Ми складаємо їх під стовпом на іншій стороні.

- Ну Саша дає, куди стільки набрав часнику? - Каже мама, укладаючи наступний мішок.

- Це не Саша, - відповідає мама Марини. - Це дістав «Ім'я» (зараз не пам'ятаю) з роботи.

Переходячи трамвайні колії, постійно доводиться бути обережними. Трамваї неначе спеціально, так і намагаються збити весь час. Вже залишився останній мішок. За ним пішов я. Коли я переходив колію, мене мало не збив трамвай, різко вивернувшись через повороту.

Щоб не піддавати своє життя небезпеці, дорогу назад я вирішив перелетіти. Хтось сказав або я так подумав: «Це неможливо!» Але так може зараз сон? Перевіримо.

Я відштовхнувся від землі і злетів у повітря. Все стало ясно. Прийшло усвідомлення!

Злетівши в повітря і усвідомивши, що перебуваю у сні, я помітив, що обстановка змінилася. Всі люди зникли, зникли трамваї, зникли всі рухомі предмети. Раптом настала зима і навколо стало багато снігу. На мені змінилася одяг на відповідну пори року. Я подумав: «Може, все стало реальніше? Може, зараз тут все саме так виглядає? »Ні! Зараз на вулиці літо, це я точно знаю, це просто мій сон.

Я перелетів дорогу. Під час польоту на великій швидкості свідомість не встигало прораховувати навколишнє оточення, і візуальний образ сну став менш чітким. Після того як я зупинився і сів прямо на сніг, то знову озирнувся і побачив безліч деталей. Сон став яскравим і дуже контрастним.

Пішов невеликий сніжок. Під його шаром зникли трамвайні колії. Тепер ця розвилка стала більше схожа на просту занесену снігом дорогу.

Повз проходить жінка - знайомий викладач з коледжу. Уже майже пройшовши повз мене, вона зупинилася і звернулася до мене:

- Де знаходиться конференц-зал?

- Не знаю, - відповів я.

- Ну гаразд, - сказала вона і пішла далі.

Я теж вирушив оглядати місцевість. Трохи пройшовши по дорозі, вийшов в парк. Хоча зараз була глибока ніч, тут все ще ходили люди. Я їх не бачив, але чув їх гучний веселий розмову. Освітлення гарне, здається, що всі речі самі світяться. Я так вирішив, тому що місяця не було видно.

Як би мені потрапити в сон до Марини? Що для цього потрібно зробити, або як можна це зробити? Ось перше, що спало мені на думку.

Треба якось дізнатися, що для цього потрібно зробити і чи є у неї зараз сновидіння взагалі. У кого б запитати? А, напевно, треба запитати у самого сновидіння!

Голосно висловлюю питання вголос, в навколишній простір. Почувши свій власний голос, трохи лякаюся. Може, я говорю там, в реальності? Тому що я явно ворушу ротом і вимовляю звуки. Я ж чую сам себе. Як дивно! Тому я зменшую гучність і починаю говорити, соромлячись, і взагалі вимовляю слова якось боязко, ніби мене може хтось почути.

«Бог є всюди, навіть в навколишні предмети», - згадую просту істину. Тоді піду, запитаю он у того декоративного куща, біля доріжки, може, він відповість. Про себе я розумію, що схожий на ідіота, розмовляючи з рослиною, як з живою істотою. Дивно, а у індіанців розмова з рослиною вважається за норму, може, це навпаки, ми європейці все спотворює.

Підходжу до куща і питаю: «Зараз у Марини є сон? Вона в сновидінні? Ти можеш мене перенести до неї в сон, або її до мене? А потім, зрозуміло, всіх повернути назад ».

Кущ мовчить. Чого і слід було очікувати.

- Ну ладно, спасибі, - кажу куща і в знак подяки хочу його погладити.

Все навколо кольорове і таке красиве. Особливо мені подобається, що навколо стільки снігу, мені літо вже порядком набридло. Але, на жаль, я не відчуваю тієї прохолоди, яка повинна бути взимку. Температури повітря неначе взагалі немає.

Підношу руку до куща і намагаюся його відчути і погладити. Тут помічаю, що моя рука одягнена в теплу, зимову рукавичку. Кущ, відчуваючи мою руку, як би прогинається під нею і сам продовжує рухатися слідом за рукою. Так він висловлює свою вдячність.

Що ж мені робити?

Легкий шум у вухах. Плавне повернення назад. Що йде, невловиме відчуття в грудях.

Встати, записати сон або просто спати далі? Зараз 5:50. Потім мені, напевно, ще що-небудь присниться, і я забуду деякі деталі цього сну. Краще встану, запишу хоча б окремими словами, вирішую я.

Стало зрозуміло. Пішов, попив водички, включив комп'ютер і начерками все записав. Краще записати відразу. На той час, коли мої начерки були зроблені, вже стало 6:15. Я вирушив досипати далі.

Запис: 25.07.00 |  Запис: 04.08.00
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати