Головна

Запис: 28.01.00

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Увечері дістав книгу А. Монро. Перечитав опис відділення від тіла і, вирішив спробувати вночі на практиці, щоб виконувати всі описані тонкощі.

Ліг в ліжко. Прийняв зручну позу. Хоча довелося довго покрутився, поки не підібрав відповідне положення. Потім почав концентруватися. Загалом, все по книзі. Спробував зосередити увагу на точці між очей, на відстані близько 10 см від поверхні чола. Подумки повільно віддаляти точку концентрації до відстані витягнутої руки. Утримую її на такій відстані деякий час. Плавно перекладаю точку концентрації за голову, по прямій лінії витягнутого тіла. Продовжую утримувати думки. Розслаблюю всі м'язи фізичного тіла, одночасно посилюючи тиск на астральне.

(Як відчувається тиск астрального тіла, пояснити досить складно. Це просто потрібно пережити самому. Трохи схоже на підвищений внутрішнє кров'яний тиск.)

Поступово розслабляючись, втратив контроль і провалився в темряву. Отямився від того, що моя голова впала на подушку. До цього моменту свідомість повністю відсутнє. Визначити, скільки пройшло часу з моменту втрати усвідомлення, неможливо. Може вже була глибока ніч, а може я відключився всього на кілька секунд. Весь цей час я несвідомо продовжував створювати тиск на астральне тіло. І від цього трохи підняв голову. Коли відбулося повне розслаблення фізичного тіла і астральне тіло відділилося, моя голова просто сама впала на подушку.

Я відчув рух вперед і те, що вже перебуваю поза тілом, на середині кімнати. Моя свідомість відразу запрацювало, але процес мислення був злегка загальмований, що нагадує стан сильної розумової втоми. У такому стані можна логічно міркувати, згадувати минуле, але є певна млявість, сонливість. З іншого боку, приходять думки: ну ось вийшов, що ж далі?

Я спробував згадати сон, або визначити, скільки минуло часу. Нічого не виходило, в голові був повний провал. Зате я був точно впевнений, що до ранку ще дуже довго. Це мене тішило, можна не турбуватися про те, що скоро потрібно буде вставати. Я відчував легкість у всьому тілі, але візуально нічого не бачив. Це моє нормальний стан, - відразу після відділення складно побачити картинку кімнати. Можливо, зір проявиться трохи пізніше.

Всі відчуття відділення від тіла були присутні, але точного знання - сон це чи реальний «вихід» - не було. Треба б перевірити. Я спробував летіти, але мене різко завернуло і початок обертати. Все ясно! - Це «СОТ».

(Далі по тексту я буду вживати дане скорочення, яке запозичив з книг А. Монро. Воно походить від фрази «Досвід поза тілом» і в даний час використовується у великій кількості езотеричної літератури. Зараз це скорочення має практично самостійне звучання, і застосовується в різних описах подій, в яких присутній вихід тонкого тіла з фізичного.)

Уві сні я завжди роблю те, що хочу. А при СОТ навіть такі невеликі руху збуджують побічні ефекти. Це можна порівняти зі станом невагомості. Якщо різко рушити рукою, то й усе тіло, не отримуючи опору простору, може прийти в некероване обертальний рух. Я розслабився і трохи заспокоївся, через деякий час обертальні рухи припинилися. «Так. Не потрібно різких рухів. Необхідно плавно рухатися », - подумки промовив я сам собі. І, без будь-якої команди з мого свідомого боку, повільно сплив під стелю.

Я хотів вилетіти на вулицю, але мене тягнуло назад в тіло. Навколо була темрява, але крізь неї проглядалися обриси кімнати. Я скоріше відчував кімнату, ніж бачив. Перед тим як пролетіти крізь стіну на вулицю, я згадав, що зараз зима і на вулиці повинно бути досить холодно. Вирішивши, що астральне тіло не повинно відчувати температуру, принаймні не так, як фізичне, я зрозумів, що не замерзну, і спокійно кинувся на вулицю.

Зворотне тиск сильно тягнуло назад. Я втратив свідомість. Коли через кілька секунд воно до мене повернулося, я зрозумів, що опинився в стані з'єднання з фізичним тілом. З моменту повернення пройшло зовсім небагато часу. Відчуття фізичного тіла повністю не відновилися. Контакт був ще не повний. Можна продовжити спробу.

Я встав. Підійшов до вікна. На вулиці йшов дощ, і вже розвиднілося. По дорозі йшла жінка під парасолькою. Все ясно, в момент втрати контролю я просто заснув і зараз продовжую спати. Все, що мене зараз оточує, - це сон. Це доводить брак фізичних відчуттів і якась нереальність подій.

Я розумію, що видима картинка не схожа на реальність, але зрозуміти, в чому полягає ця несхожість, у мене не вистачає усвідомлення.

Спочатку я вирішив швидко прокинутися, виглянути у вікно і переконатися, що по вулиці йде жінка. Це було б хоч невеликим, але доказом. Але потім вирішив: ні, я зроблю по-іншому. Не варто переривати настільки чіткий контрольований сон.

Зі столу взяв книгу «орфографічний словник» (реально наявний у мене). Відкрив першу або останню сторінку (точно не пам'ятаю), і прочитав тираж книги: «20 000 прим.». Вранці можна буде перевірити. Цим я доведу реальність того, що відбувається і для цього не треба зараз прокидатися.

Потім я пройшов крізь вікно на вулицю і полетів в сторону будинку, де жили знайомі. Я злетів над вулицею. Одну руку виставив вперед і рушив в потрібному напрямку. Рухаючись до їхнього будинку, на невеликий час я втратив орієнтацію. Озирнувся. Я не впізнавав навколишні багатоповерхові будівлі. Де я?

Підлетівши до одного з них, я вирішив потрапити всередину. Пролітаю крізь бетонну стіну. Повністю відчуваю, як проходжу крізь її шари. Всередині будівлі не штукатурять, стіни викладені з простих шлакобетонних блоків. Я перебуваю в коридорі цього будинку.

Моя свідомість стало «мутнеть» і плавно перейшло в простий неусвідомлений сон, де я перебував зі своїми друзями по школі.

Тільки через пару днів я згадав, що хотів перевірити тираж книги. Дістав із шафи той самий орфографічний словник. Ну так звичайно! Кількість примірників книги абсолютно не відповідає побаченому мною уві сні тиражу. Це і природно, що говорити про тираж книги, якщо навіть не збігалося пору року. СОТ тривав не більше хвилини. Після невеликої втрати контролю, яку я встиг вловити, подорож продовжилося вже уві сні. А уві сні всі події нереальні. Вони відображають вигадка, переживання минулого, обробку досвіду. Може, сон з великим рівнем усвідомлення і цікавий, але він як і раніше залишається всього лише сном.

Увечері, сказавши свою стандартну фразу: «Ну ось, прожитий ще один день!» - Я став будувати плани на завтра.

Я став збиратися в поїздку до свого друга Віктора. Треба все заздалегідь продумати. Коли приїду в Краснодар, потрібно буде сходити на радіоринок. Я домовився з Інтернету про продаж ноутбука, який нещодавно придбав, але він мені вже не подобався. Потім треба придбати дещо для модернізації комп'ютера і тільки потім відправитися до одного.

Збирався довго, а тому ліг спати пізно. Ніяких спроб «виходу» робити і не думав. Адже потрібно за мінімально короткий термін встигнути добре виспатися. Друга я ніяк не попередив про свій приїзд і, засинаючи, подумав, як було б добре з'явитися до нього в сон і попередити, щоб він нікуди не пішов.

Рано вранці пролунав дзвінок електронного годинника. Чорт! Я вже й забув, що треба вставати. Що мені снилося? Щось, здається, снилося. Так різко прокинувся, що відразу все вилетіло з голови. Ну ладно, одягнутися, умитися, перекусити і на автобус.

Приїхавши в Краснодар, по-швиденькому збігав на ринок, віддав ноутбук, купив все, що треба - і відправився до одного. Вже о другій годині дня я був у нього. Він мене чекав!

І тут з'ясовується найцікавіше. Виявляється, цієї ночі йому приснився сон, в якому він бачив мене. Там ми з ним довго розмовляли про життя, про справи, про те, що я купив ноутбук, і він мене просив його показати. Наприкінці нашої «сновіденческой» бесіди я йому заявив: «Ну так я сьогодні до тебе приїду?» На що він відповів: «Приїжджай!»

Вранці мій друг зібрався і вирушив забирати свій комп'ютер, щоб, коли я приїду, було чим зайнятися. Він давав його на час покористуватися своїй подрузі. Якраз в цей день вона запросила його на день народження своєї мами. І вранці, забираючи комп'ютер, Віктор сказав, що трохи засмучений, тому що він бачив сон, і сьогодні до нього має приїхати один (тобто я), а тут день народження. Ця фраза викликала деяку насмішку з боку дівчини. «Мало що може наснитися, це ж ще не означає, що обов'язково повинен хтось приїхати. Він може і не приїхати », - заявила вона.

Так само Віктор встиг попередити про моє приїзд свого брата. Щоб він не міг відімкнути, що це просто підгонка сну під події. Краще розповісти про сон заздалегідь, ніж потім доводити, що бачив віщий сон.

І, на превеликий подив його брата і подруги, сон виявився на сто відсотків правдивим. Але моя розповідь про те, що я сьогодні продав ноутбук, вразив навіть його. Про ноутбук він нічого не знав і навіть не міг припустити, що він у мене є. На що він відразу заявив: «Я ж просив тебе показати його мені». На жаль, я щось не запам'ятав настільки цікавого сну.

Запис: 23.01.00 |  Запис: 01.03.00

Запис: 30.03.99 |  Запис: 07.04.99 |  Запис: 18.05.99 |  Як влаштований наш світ |  Принципи розширення свідомості |  Методи відділення свідомості |  Виходи в реальний світ |  Запис: 07.10.00 |  Від автора |  вступ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати