Головна

Запис: 30.03.99

  1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Все-таки у мене вийшло потрапити в інший сон. Якщо довго мучитися, що-небудь вийде.

Я запам'ятав всі побачені за ніч сни. Один зі снів був про окуляри сновідящіх, які включають підсвітку при початку швидких рухів зіниць очей. Це відповідає фазі сну. Уві сні хтось із моїх знайомих придбав собі такі окуляри. Я їх подивився, подивився, і сказав: «Так! Гарна, звичайно, штука, але я б її купувати не став. Ось безкоштовно спробувати, на що вони здатні, можна. Ось так, купиш окуляри, звикнеш до їх підказкам, а потім вони зламаються і разом з цим зникнуть всі ваші сновидіння. Ні, краще я буду сам контролювати своє занурення в сон, без всяких очок. Мені зайві прив'язки і залежності не потрібні ».

Наступний сон. Я йду по нічному місту. Перебуваю біля продовольчого магазину. Бачу шефа. Він йде трохи попереду мене.

Я починаю розуміти, що перебуваю в стані сну. Але усвідомлення не повне - я до кінця не можу визначити, в реальності я або уві сні, але початок покладено.

Я думаю, навіщо йти пішки, можна ж полетіти? Зараз взлечу і полечу попереду шефа, ось так повиделиваться. Довго не виходило злетіти. Я відчуваю, що можу злетіти, але в той же час зберігається думка: «Може я в реальності?» Потім відривати від землі і лечу уздовж дороги. Тепер я повністю усвідомлюю, що раз я лечу, значить, це сон. Тільки я зрозумів, що це сон і вирішив озирнутися, як мене почало витягати з нього. Я прокинувся.

Розуміючи, що я ще в сонному стані і є достатньо часу, починаю занурюватися назад в сон. Я переношу свою свідомість на принцип мислення без слів. Повільно починає проступати зображення. Все ясно, я повернувся в сон.

Зображення відновлюється. Я перебуваю на тому ж самому місці, де й прокинувся. Щоб не прокинутися ще раз, я вирішую пробігтися по вулиці і просто поспостерігати за навколишнім оточенням. Так, щоб повністю зануритися в сон.

Якість зображення відновилося, я повністю занурився в сон. Починаю спокійно йти по вулиці. Згадавши те, що я колись давно хотів спробувати зробити подих сили [2] під час сну, починаю вдихати животом, потім заповнюю легкі. Повільно в зворотному порядку все видихаю. Стан сну стабілізувався, все встало на свої місця, але відчуття припливу енергії немає. Напевно, уві сні ці йогівські вправи не працюють.

Пройшовши до повороту, я повертаю вправо і тепер рухаюся по іншій вулиці. Згадав лист одного, в якому він пише, що під час сну збирав автомат, і все було так реалістично! Я озирнувся навколо, розвів руками і голосно, вголос сказав: «Цікаво! Ось так само реалістично, як зараз? »Мене просто охопив захват від повного усвідомлення того, що я перебуваю у сні і весь цей навколишній світ просто ілюзія.

Тут я згадав: «Я ж хотів злітати в сон до Марини!» Вона живе в протилежному напрямку від того, в якому я зараз рухався. Розвернувшись на сто вісімдесят градусів, я хотів було йти до її дому, але побачив, що вона вже стоїть посеред дороги. Мене це сильно здивувало. Я такого не очікував.

Потім я помітив, що все трохи змінилося: на вулиці світло і ходить народ. Вона була одягнена як кухар: в білому ковпаку, в фартусі поверх сукні. Але, що найголовніше, Марина відрізнялася від оточуючих речей і людей. Вона була не думкоформа, вона володіла власною енергією. Я не знаю, як пояснити це відчуття, це якесь внутрішнє визначення, на якомусь чуттєвому рівні. Напевно, це відчуття випливає з того, що її зовнішній вигляд ніяк не змінювався. Побачивши мене, вона здивувалася, і запитала:

- Як ти сюди потрапив?

- Та ось так ... - відповів я, намагаючись бути більш природним і не видавати себе, бути як би частиною її сну.

Ми почали розмову і повільно пішли по дорозі. Мені потрібна перевірка правдоподібності зустрічі, а як це зробити? Безпосередньо не запитаєш, що тобі сьогодні снилося? Це викличе підозру. Потрібно щось дізнатися: те, чого раніше не знав, а потім запитати про це в реальному світі. Відповідно, якщо відповіді збігаються, то, значить, зустріч дійсно відбулася. Я вирішив запитати, що вона збирається робити після закінчення школи. Може, піде вчитися далі або, може, думає влаштуватися на роботу? Шкода, що я заздалегідь не придумав потрібного питання-перевірки.

- Як справи в школі? - Запитав я.

- Так собі. Набридло вчитися, а особливо математика, та ще й російський, - відповіла вона і задала зустрічне запитання: - А як у тебе, ти все ще вчишся?

З цього питання мені стало ясно, що Марина абсолютно не усвідомлює, що вона уві сні і процес мислення загальмований. Вона точно знала, що я вже закінчив вчитися. Але я спокійно став пояснювати, що вже давно закінчив навчання і тепер працюю. Я хотів було перейти назад до розмови про закінчення нею школи, але вона не дала мені нічого сказати.

Марина почала розповідати про свої відчуття, про те, що їй іноді стає страшно. Сказала, що вчора стріляли. Я розумів, що вона, швидше за все, говорить про вчорашній сон або про той сон, який передував нашої зустрічі, і я почав її заспокоювати. Я говорив, що не потрібно боятися, треба йти вперед на свій страх.

Я хотів ще розповісти історію про ченця, якому в дитинстві батьки сказали: «Не ходи в ту кімнату, там живе страшний привид». У відповідь на це монах, а йому було тоді десять років, встав і пішов в ту кімнату. Обшукавши її і не знайшовши жодного привиди, прийшов, ображений цим обманом, тому. З тих пір батьки навіть не намагалися його лякати. Він один раз подивився своєму страху в очі і страх відступив. А могло ж статися навпаки: якби він піддався своєму страху, то, можливо, так і продовжував би боятися темряви.

Я не встиг навіть почати розповідати цю історію, як мене стало виносити з сну, і всі мої спроби зупинити цей процес не вдалися.

Коли я прокинувся, мене переповнювала радість від того, що сталося події. Я радів, що мені все вдалося. Правда, перевірити це буде неможливо. Я так толком нічого і не дізнався, але мені це й не треба. Я всім своїм внутрішнім почуттям абсолютно впевнений, що все було реально (якщо тільки цей термін можна застосувати до сну).

Трохи повалявшись, я придумав питання, який треба було поставити: «Коли ти народилася?» Я дійсно не знаю день її народження. Цей факт потім буде дуже легко перевірити.

Час 6:40. Від хвилювання більше не можу заснути.

Ще трохи повалявшись, я згадую, що вчора ввечері якраз малював це місце в 3D редакторі гри «Duke Nukem» і при цьому подумав, що було б добре походити тут вночі уві сні. Що власне і зробив, навіть забувши про свій намір.

Весь наступний день я просто світився від радості, що домігся хоч чогось по-справжньому вартого, чогось, що можна реально використовувати в житті. Люди не завжди можуть вільно спілкуватися, іноді нас розділяють великі відстані, але уві сні ми завжди можемо зустрітися і поговорити. На жаль, не всі можуть запам'ятовувати свої сни, але цьому можна навчитися.

 Кінець історії з котом |  Запис: 07.04.99


 Запис: 20.02.99 |  рівні енергії |  Запис: 23.02.99 |  Запис: 02.03.99 |  Запис: 10.03.99 |  Запис: 15.03.99 |  Запис: 18.03.99 |  Запис: 22.03.99 |  Запис: 24.03.99 |  Запис: 28.03.99 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати