Головна

Запис: 18.02.99

  1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Лягаючи спати, я давав собі установку усвідомити сон і спробувати вийти з фізичного тіла. Ліг в 00:15, ще деякий час провалявся через думок в голові, потім заснув.

Мені снилося багато різних кольорових красивих снів. В одному з них я був в Краснодарі в парку біля коледжу, де раніше навчався. Я йшов проти натовпу людей, і в багатьох дізнавався знайомі обличчя: це були і вчителі, і студенти, і колишні однокласники. Вони мене не помічали, хоча я і не прагнув, щоб мене помітили. В якийсь момент я усвідомив, що це сон. Але люди, що йдуть по парку, вже пройшли повз. Тоді я абсолютно свідомо повернувся і пішов в ту ж сторону, що і вони. Я повернувся туди, де було багато людей. Там молоді дівчата, деяких я знав зі школи, готувалися до виступу. Вони були фотомоделі. Переодягалися і відпрацьовували рухи. Одна дівчина була в дуже сексуальному костюмі з прозорим від пояса верхом. Я доторкнувся до її грудей і, нібито в танці, обняв її. Вона не пручалася, навіть навпаки. Далі я почав відчувати своє фізичне тіло, але картинку сну намагався утримувати перед очима. Зображення стало темніти, але ще залишалося перед очима, в той час як я вже міг контролювати своє фізичне тіло.

Зі мною хтось заговорив: «Ти спиш?»

Я подумав, що це моя мама.

І відповів: «Так, я зараз сплю, дай мені додивитися сон».

«Як же ти спиш? Якщо ти розмовляєш, значить, ти не спиш », - відповіла мама. Насилу утримував зникаючу картинку сну, я сказав: «Ні, я сплю», - і почав повертатися в сон.

Далі сон був хоч і логічний, але не керований. Я перебував на якомусь вечорі, куди були запрошені всі ці люди. Я сидів з тими дівчатами, і ми веселилися. На столі стояло багато їжі. Пам'ятаю, мені тоді спало на думку, що хоч раз можна розслабитися: є що хочеш, робити що хочеш, і бог з цією енергією ... хоч раз витратити її даремно, на різні розваги, все одно потім зберу заново.

Прокинувся я в 7:21 А НЕ відчував втоми, що мене дивує останнім часом, адже я став так мало спати. Всього за шість-сім годин повністю висипаюся.

Вдень дізнався у мами, - вночі вона до мене не заходила, мені це приснилося.

 Запис: 15.02.99 |  Запис: 20.02.99


 Запис: 06.11.98 |  Запис: 09.11.98 |  Запис: 15.11.98 |  Запис: 22.12.98 |  Запис: 20.01.99 |  Запис: 21.01.99 |  Запис: 02.02.99 |  Запис: 08.02.99 |  Запис: 10.02.99 |  Запис: 12.02.99 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати