Як написана книга |  Запис: 29.09.98 |  Сон - реальність чи вигадка? |  Зустріч з одним уві сні |  Запис: 08.10.98 |  Запис: 12.10.98 |  Запис: 14.10.98 |  Запис: 21.10.98 |  Запис: 23.10.98 |  Запис: 25.10.98 |

загрузка...
загрузка...
На головну

Запис: 05.11.98

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Для того щоб повною мірою зрозуміти цю главу, слід прочитати дев'яту книгу Карлоса Кастанеди «Мистецтво сновидіння».

Вчора мені снився цікавий сон. Наведу його закінчення.

... Я йду по вулиці, повертаюся додому. Починається повінь. Всюди тече вода, вона все прибуває. Я вже пливу по ній. Плином мене зносить повз моєї вулиці. Трохи нижче, за течією, я чіпляюся за паркан і насилу рухаюся в бік будинку. Я досягаю своєї вулиці, але не можу впоратися з течією. Мені спадає на думку: «Припустимо, якщо я сплю, то що б я зробив?» Я всього лише подумки уявляю, що злітаю на паркан і це ж, власне, і відбувається, - я й справді уві сні. Тут мене осіняє, що я сплю. Я подумав, що краще: вийти з тіла або подивитися свій сон далі? І вирішив, що сон цікавіше.

Відкриваю ворота у двір свого будинку. Заходжу і бачу, що навколо все в снігу і зовсім інший ландшафт. Раптом настала зима. А я добре пам'ятаю, що тільки що намагався впоратися з течією.

Для тих, хто не читав Карлоса Кастанеду, спробую пояснити, що означає, коли уві сні відбувається різка зміна обстановки. Якщо під час сну предмети змінюють зовнішній вигляд і поводяться не так, як повинні, то це означає, що у вашому сні присутній ще якась сутність, яка над вами просто знущається. Людина, перебуваючи в несвідомому сні, не помічає такого прояву вторгающейся суті, але якщо ви дієте усвідомлено, то необхідно виділяти з сну подібні події - вони не є продуктом вашої уяви, для нас це протиприродно.

Швидше за все, це шпигун з неорганічного світу. Неорганічна сутність (я називаю простіше - «неорганик»), яка вторглася в ваш сон і намагається напитися вашою енергією. Адже при переживанні будь-яких почуттів, таких, наприклад, як страх, гнів, любов, ми виділяємо в навколишній простір енергію. Якість енергії по-різному залежно від наших почуттів.

Наприклад, страх виділяє то якість енергії, яке дуже подобається НЕОРГАНИКА, тому вони намагаються сильніше вас налякати, щоб енергії страху виділилося побільше. А якщо ви підете у них на поводу і будете постійно і сильно лякатися, то вони так і будуть продовжувати вас лякати. І тоді ваші сни перетворяться в кошмари. Цього можна уникнути, якщо раз і назавжди припинити їх боятися. Тоді вони втратять до вас всякий інтерес.

Але якщо ви хочете з ними поговорити, поспілкуватися, то не варто випробовувати до них почуття любові - воно може їх налякати. Однак цим можна користуватися, якщо ви спеціально хочете від них позбутися. Просто пошліть їм згусток своєї любові.

Отже, продовжимо. Так ось, я був у свідомому стані і помітив різку зміну навколишнього мене обстановки.

... Я здогадуюся - десь тут лазутчик з неорганічного світу. Різко повертаюся назад і бачу стоїть там вовка. Я йому кажу, що він шпигун. Я показую на нього мізинцем і голосно кажу, що хочу бачити енергію. Цей метод також описаний в книгах Карлоса Кастанеди. Я стою, вказуючи на нього пальцем, і дивлюся йому в очі. Він теж стоїть і дивиться на мене, не знаючи, що робити далі. Я ще раз кажу, що хочу бачити енергію, продовжуючи показувати на нього пальцем. Картинка сну починає розпливатися, але я знову фокусируюсь на вовка.

Потім я прокинувся, так і не побачивши енергії, про що дуже шкодував, і в той же час радів, що знайшов шпигуна. Коли я прокинувся, було вже досить видно, але ще рано - близько восьми. Я ще міг би поспати, але заснути не вийшло, занадто був схвильований зустріччю.

Запис: 29.10.98 |  Запис: 06.11.98
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати