Спогади про минулі виходах |  Продовження практики виходу з тіла |  Спроби перевірки реальності виходів |  Можливості тонкого тіла |  Вгадування або знання майбутнього |  Зустріч з невідомими сутностями |  Підтвердження реальності виходу з тіла |  Перехід на інше місце проживання |  Голоси серед білого дня |  Гарне місце |

загрузка...
загрузка...
На головну

Запис: 29.09.98

1.  Запис: 01.03.00
  2.  Запис: 01.07.00
  3.  Запис: 01.07.00
  4.  Запис: 01.10.04
  5.  Запис: 01.10.06
  6.  Запис: 01.12.04
  7.  Запис: 02.02.99

Сьогодні вночі я усвідомив себе уві сні і спробував «вийти».

Вийшовши з тіла, я відчув, що перебуваю в своїй кімнаті. Було темно, я нічого не бачив, але, віднісши це до своєї нездатності бачити поза тілом, не став напружувати зір. Я просто спробував озирнутися. На секунду майнули світлі обриси моєї кімнати, але при спробі розглянути все більш детально зображення знову зникло і все занурилося в темряву. Це було схоже на те, як якщо при яскравому світлі закрити очі: деякий час обриси речей ще зберігаються. Я подумав, чому ж мені зайнятися далі? Куди злітати? Або може бути ще що-небудь таке зробити? Тоді я вирішив, що все-таки потрібно навчитися дивитися своїм другим тілом, адже літати на дотик - це не діло. І, щоб випадково не повернутися назад у фізичне тіло, я полетів в іншу кімнату.

Політ відчувався дуже добре. Мені було точно відомо, де я перебуваю, які речі мене оточують; але я їх так і не бачив, зберігалося внутрішнє знання їх розташування. Це можна порівняти з тим, як ви, перебуваючи в добре відомому будинку, закриваєте очі і рухаєтеся наосліп. Тоді всі навколишні вас речі переміщаються в уяві, і ви як і раніше знаєте, де перебуваєте.

Я вирішив перевернути фізичне тіло, щоб особою дивитися в подушку, і відкрити свої фізичні очі. Це допомагало мені раніше, коли, відкривши свої фізичні очі, я починав бачити і другим тілом. Можливо, в такі моменти спрацьовує стара звичка бачити очима і підключається астральне зір. Я перекинувся фізичним тілом і відкрив очі. Дивно, але зараз побачив лише темряву від подушки, що закривала мені все поле зору. Це означало, що я бачу очима, але не бачу другим тілом.

Тоді я закрив очі. Продовжуючи спробу включити зір другого тіла, уявляв, що у нього відкриваються очі, і що я починаю бачити. Я точно знав, де знаходяться обидва моїх «сприйняття світу», я був уже в звичному неоднозначному стані. Від спроб зосередитися і побачити я прокинувся.

Я лежав у ліжку на боці, що мене здивувало, так як думав, що перекинувся особою в подушку. Я просто вирішив, що, швидше за все, мені все приснилося, і знову заснув. Всю ніч мені не давав спати сусідський пес Тобик, він безпричинно гавкав. Загалом, спав я огидно.

Настав ранок, мені не хотілося вставати. На вулиці було вже світло, а я ще не виспався. Я знову заснув, і мій сон тривав. Я і ще двоє - в загальному, ми втрьох - кудись ішли. Плавно почав усвідомлювати, що сплю. Ми про щось розмовляли, але про що, не можу згадати. Потім ми розділилися. Далі я йшов по якійсь стежці один. Зліва, в низині гір, було містечко, занурений в ранковий туман. Я почав повністю усвідомлювати, що перебуваю у сні.

Я знаходився десь в горах. Праворуч від мене стояла щільна стіна туману, крізь неї нічого не було видно. Я продовжував йти по стежці. Я був не один, мене супроводжував голос жінки. Він говорив, куди мені йти, але я нікого поруч не бачив.

Протягом всього сну чув добре знайому пісню групи «Агата Крісті» - «Як на війні». Усвідомлення не припинявся, і весь цей час я точно знав, що сплю, але при цьому міг вільно думати - точно так само, як і в реальному світі. Пісня, яку я чув, не припинялася, звучачи незрозуміло звідки. Мені здалося, що вона грає в реальному світі, і я чую її крізь сон своїми фізичними вухами. Напевно, це брат включив музику так голосно.

Я дійшов стежкою до місця, де стіна туману була густішою і трохи відливала фіолетовим кольором. Цей туман був як і раніше праворуч від мене. Голос сказав, що я прийшов, що це - тут. Я вирішив, що це той самий туман, про який писав Карлос Кастанеда. Туман, пройшовши який, проходиш крізь кордон смерті. Я нічого не боявся, адже твердо знав, що сплю. Потім я побачив туман прямо перед собою і зайшов в нього.

Я продовжував чітко і голосно чути музику і слова пісні. Як тільки я увійшов в стіну туману, то відразу відчув сильні вібрації. Мене як би притискало до землі. Ці вібрації відчувалися тілом, вони були занадто реальними. Мене це не злякало, адже я знав, що сплю, але потім подумав, що якщо зайду дуже далеко, то, можливо, не зможу повернутися назад - не вистачить сил. Тому вийшов з туману і вібрації відразу ж припинилися.

Трохи постоявши, я знову зробив крок вперед, в фіолетовий туман. І знову відчув вібрації, схожі на ті, коли відокремлюєшся від тіла, але набагато сильніше. Зробив ще крок вперед, крізь що огорнув все навколо туман.

Він був абсолютно непроглядним. Я нічого не бачив, крім нього, тільки відчував, як вібрація і тиск посилилися.

Я вирішив, що далі рухатися для мене ще рано - не зможу повернутися. Адже якщо я буду йти, поки не закінчаться сили, то хто ж витягне мене назад? Прийнявши рішення вийти з туману і прокинутися, я відкрив очі, відчув себе і виразно відчув, як якась частина мене повертається в тіло. Свідомість прийшло не відразу; воно якось плавно вливалося назад.

Як тільки я відкрив очі, музика, яка грала на всьому протязі мого досвіду, зникла. Тоді я зрозумів, що вона грала тільки в моїй голові. У перший раз я добровільно вирішив прокинутися; раніше прокидався від спроб зосередитися або детально розглянути предмет. Я зрозумів, що тільки думав, що слабо сплю і можу легко прокинутися. Насправді, я спав дуже міцно, і мені знадобилося чимало зусиль для виходу зі сну.

Уві сні я чітко чув слова пісні, але зараз, коли прокинувся, не міг їх згадати, пам'ятали лише кілька уривчастих фраз. Через кілька хвилин, намагаючись знову відновити обставини минулого сну, я зрозумів, що тепер не можу згадати і тих уривків. І жалкував, що відразу їх не записав. Я знав, що там точно було слово «війна». Взявши компакт-диск «Агати Крісті», я знайшов пісню з цим словом в назві. Саме тому я і вирішив, що це була пісня «Як на війні», хоча точно стверджувати не можу. Мені просто здалося, що музика була дуже схожа.

Як написана книга |  Сон - реальність чи вигадка?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати