На головну

А ти не думав про те, що шипи можна зрізати ножем або ножицями, перед тим, як дарувати квіти.

1.  Background-color - задає колір фону. За замовчуванням не успадковується, але його можна зробити спадкоємною, якщо в якості значення вказати значення inherit.
  2.  Calibration memory. Вибір для збереження градуювання пам'яті, якщо це можливо.
  3.  D. в бічних і передніх секстантах
  4.  Dolom 2. Asnokot pjer Aspikstipi (Частина 2. Ніч перед нападами).
  5.  E. Хворого посадити нахил голову вперед щоб кров не попадалав носоглотку, віклікаті швидку
  6.  Fel-x: Дату поки не скажу. У столицю і, можливо, до вас в місті. Деталі скажу пізніше. Але ти повинна знати: я дуже хочу з тобою зустрітися ще раз.
  7.  I. Можливість програмування і контролю, сформованість довільних дій.

Чесно кажучи, немає. Шипи - це ж жива частина квітки, без них троянда вже не троянда, а подряпини на пальцях це дурниця за великим рахунком.

Вона підняла очі на поверх, на якому вони жили. У квартирі горіло світло.

-Все Ніяк заснути не може.

-Ви Мене вибачте за відвертість, але, по-моєму, з нею щось не те відбувається. Вона зовні весела безтурботна, але іноді вона ніби розслабляється на секунду і у неї такий сум в очах з'являється, хоч плач. І ці постійні безсонні ночі, вона ніби боїться залишатися наодинці з самою собою або з чимось, що сидить в ній. Неначе вона чимось хвора і не хоче говорити про це.

-Все Ми хворі чимось. Вона дуже втомлюється останнім часом, на ній так багато відповідальності, стільки нервів, це не просто все.

Невже Творець не може дати їй трохи відпочити?

-Поки Десь є люди, звертають до них свої благання і спраглі їх появи, вони повинні бути там. Творцеві потрібен кожна людина, чим більше, тим краще. Поки їх не забули, вони повинні вичавити із ситуації все.

-Сюда Багато людей приходить?

-Так, Зараз затишшя, а раніше натовпами валили.

-І Як ви до цього ставитеся?

-Одні лаються, погрожують, вбити хочуть, інші, навпаки, в коханні зізнаються, подарунки приносять, переслідують до нестями. Ще невідомо хто краще. Не розумію, що ними рухає?

-Я Думав, людьми рухає любов.

-Не Знаю, як це називається, але це не любов. Любов робить людей краще, а тупий фанатизм тільки псує. Тут деякі таке божевілля влаштовували. Істерики, сварки з друзями, батьками, коханими, образи якісь незрозумілі - трохи уваги не приділила і ти вже смертельний ворог.

-Є Люди віруючі, а є релігійні. Межа дуже смутна.

-А Ріці якого? Ну з нахабними причепу вона по швидкому розбирається, а ось з такими, як бути, вона ж за них переживає, прогнати їх просто так не може, а навіщо їй зайві нерви?

-Думаю, Їй це подобається, вона дає їм віру в любов, або як хочете, так і назвіть, а натомість черпає в їх вірі силу.

Вони обійшли весь двір і зупинилися біля її під'їзду. Двір був трохи витягнутий квадрат утворений декількома майже дотичними будинками. Вони відокремлювали його від проспекту з одного боку і від залізничної лінії з іншого. Тому там завжди було відносно тихо і спокійно. У дворі було багато дерев, кілька лавок і невеличкий дитячий майданчик.

-Я Спочатку здивувався, побачивши, що ви живете в такому скромному місці і не переїхали нікуди, але мені тут відразу сподобалося, тут повітря свіже і, - він показав на квітучі поруч з ганком під'їзду красиві квіти, і запитав - це хтось спеціально доглядає?

-Ні, Самі ростуть, навіть не знаю як. Будинок, звичайно, не дуже, але ти маєш рацію, район хороший, їй тут подобається, вона тут виросла, тут все її друзі живуть. Звичайно, Він міг би надати їй краще житло, але нам і тут непогано. Буває й гірше, вона все-таки не в хліві народилася. Та й справа навіть не в цьому. Я і так рідко її бачу, ці постійні роз'їзди, зустрічі з людьми, навіть коли видається відпустку, вона більшу частину дня проводить поза домом. Я вже майже її не контролюю, вона часом зривається, зовсім мене не слухається. Вона зараз більше належить Йому, ніж мені, а якщо вона ще й переїде від нас, то я її зовсім втрачу.

-Розумієте, Це важко. Зате у вас особлива дитина, ви, напевно, цим пишаєтесь.

-Так звичайно. Хоча іноді шкодую про те, що вона не залишилася звичайною людиною, як всі.

4

У школі спостерігалася якась незвичайна метушня. Всі дівчата були чимось стурбовані, як ніби щось трапилося. Ріка з Нікою піднялися наверх в головний зал і начебто до чогось готувалися. Все нагадували групу студентів перед іспитом.

Ріка на секунду з'явилася із залу, подивилася на нього і, не сказавши ні слова, пішла назад, але він зрозумів, що сьогодні йому тут не місце.

Він озирнувся: в передпокої нікого не було, якщо не брати до уваги однієї молодої жінки скромно сидить на дивані, мабуть когось чекає.

Він і не звернув би на неї увагу, але робити все одно було нічого, і він акуратно присівши на інший кінець дивана, став крадькома спостерігати за нею. Вона була одягнена скромно, але зі смаком: білосніжна лляна сорочка, джинси, кросівки, осінній темно-синій плащ. Якщо не брати до уваги одягу і акуратно укладених русявого волосся трохи вище плечей, виглядала вона просто жахливо: якась хвороблива худорба, блідо-сіра шкіра, висохле, виснажене від утоми обличчя, очі були закриті елегантними сонцезахисними окулярами, хоча на вулиці ніякого сонця не було . Вона дивилася ними в складені перед собою руки. Придивившись, він побачив, що вона тримає в своїх руках стільниковий телефон, який був прив'язаний до неї тонкою пластиковою дротом обвивають навколо її шиї, як нашийник. Вона щось напружено обмірковувала, ці роздуми періодично переривалися телефонними дзвінками, відповідаючи на які, вона давала впевненим голосом якісь вказівки, і знову поверталася до своїх думи.

Тут його вразила думка: Невже це, вона. Ну, да, точно. Тому така метушня. Іншого шансу може не випаде, треба спробувати запитати у неї про зошити. Ніка все-таки дозволила.

-Здравствуйте, Дуже приємно познайомитися. Ви мене не знаєте, але я дуже радий цій зустрічі, Ніка сказала, я можу попросити у вас її зошит. Для мене це дуже важливо. Ви мені допоможете? - Він аж сам здивувався від власної нахабності, будучи людиною сором'язливим, він за життя ніколи не міг собі дозволити ось так просто підійти і заговорити з незнайомою жінкою, в даній ситуації, правда, він звертався до жінки і навіть не до людини, але все -так і.

Хранитель відірвалася від телефону, встала з дивана, зняла окуляри, здивовано подивилася на нього і сказала:

Ти так дивно цілуєшся ». |  А ти взагалі хто?

Дякуємо. Можна я залишу це собі. |  Тобі спасибі. |  Та йди вона. Не можу я на одному місці сидіти. Поїхали. |  Хранітельбудет лаятися, якщо дізнається. Вона нам зазвичай не дозволяє, так що не варто. |  Молода людина, може бути ви все-таки звільніть моє робоче місце. |  Так звичайно. |  Про що цей вірш? |  Коли мені було сімнадцять років і я працювала на радіо, я там таких історій наслухалася достатньо. |  Ні дякую. |  Чекати не треба, навіщо тобі це? Ти можеш витратити багато часу і так нічого і не дочекатися, це не раціонально. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати