Головна

Результати клопоту про визначення в монастир. Схвалення вибору і повчання про переїзд

  1.  III. результати розрахунку
  2.  The results are considered Вважають, що результати
  3.  А ось і результати
  4.  А) результати контрольного експерименту
  5.  А) результати контрольного експерименту
  6.  А. Нормативне застосування теорії раціонального вибору
  7.  Алгоритм вибору критерію

Милість Божа буди з вами!

З міста привезли лист від Вар. Алекс. Поспішаю вам повідомити, що вона написала про монастир. У монастир, де Ушакова, вона їздила з одною красунею (Анн. Слєпцов.), З метою визначити її туди. Там не прийняли, по тісноті приміщень і убозтва монастиря. Отримавши мій лист, вона писала про вас. У відповідь Ушакова виявила повне до вас співчуття і бажала б заспокоїти вас, але тісно і бідно.

Ливенский монастир чомусь неміцний. Тому поки нічого туди звертати ока.

Монастир, де Таїсія - по вкрай сирої місцевості - для вас негарно. Але Таїсію хвалить ... Ігуменя - ділок, і розумна і добра.

А вами обрану обитель дуже хвалить, і знаходить, що вам там добре буде, в укритті Матері Божої.

І благослови вас Господи! Як же ви поїдете одні? Клопоту по дорозі не мало. Спало мені на думку, - чи не можна взяти послушника - хорошого, розторопного і смиренного. Або може бути ігуменя надішле послушницю ?! В такому випадку - нічого багато клопотати про провідника.

Так справа ваша зовсім злагоджено. Тільки б на дворі потепліло.

Більше нічого не маю сказати на цей раз. Хотілося тільки сказати, що вибір ваш хороший, і що крім його, інші монастирі негарно для вас.

Благослови вас, Господи!

Ваш доброзичливець Еп. Феофан. 22 січня 1892 р

1212. Куди шлях? Нові коливання і старі страхи. син сатаніни

Милість Божа буди з вами!

Отже, ви зовсім налагодилися в путь-дороженьку. Залишилося чекати вістового дзвінка. Але куди шлях? З ваших слів бачу, що і в Козельщанська готові і на той світ - не проти. Так сьогодні успіху вам Бог і в тому і в іншому шляху, який вказати вам річ ??приємна Йому буде.

Мені здалося, що ви трохи побоюєтеся Козельщини; це не худий знак. Це змусить вас там тримати себе з усяким увагою і обережністю, і через те позбавить вас від багатьох можливих поскользновеній і неприємностей. Господь умудрить. Моліться Йому про напоумлення.

Але то ще далеко. Що тепер у вас? Мені смішними здалися ваші побоювання замахів на ваше життя. Я впевнений, що нічого такого не було і немає. Все змайстрував один злодій, який хотів поживитися. Не вдалося. І він спокійний, а ви мятет. Тільки одне прислів'я вас виправдовує: береженого Бог береже. Тому що можна гадати, що інший подібний раніше злодій може подумати: тому не вдалося, дай-но я спробую. Авось! Ну, і добре! Бережіться, бережіться!

Атеїсти, толстовство! Де ж це? Невже близько вас тепер в селі? Господи помилуй! Цей Толстой, у якого в писаннях один марення - має послідовників ?! Вірно Русь православна зовсім оглупела. У нього душі немає, Бога немає, немає і іншого життя. Він не соромлячись вивергає хули на Божу Матір, на Спасителя і всю віру православну. Осмілився і нове євангеліє скласти, чи не згодне з цим, і через те підпав під анатему Апостольську. Тексти цитуються по істинному євангелію, а самі тексти інше кажуть, підроблювач. З усіх наших пустосмех, він самий порожній і шкідливий. Справжній син сатаніни. Спаси Господь від нього ваших теперішніх благодійників.

Пр. Леонтію дуже вдячний, що він писав до вас. Хіба ж не писав він вірно з якоїсь випадковості. Я напишу йому.

Благослови вас Господи і ваших господарів, Варвару, Марію, Дмитра. Рятуйтеся!

Ваш доброзичливець Еп. Феофан. 8 лютого 1892 р

 Повчання черниці, яка готується до переїзду в інший монастир |  При посилці книги в новому виданні. До історії захисту безтілесності Ангелів. Залагоджених суперечка. Турбота про боротьбу з папством


 Після отримання брошури про чернецтво. Про підготовку здатних настоятелів |  Ще про чернецтво. До історії книги Святителя про древніх чернечих статутах. Посібник до вивчення чернечих статутів. Погляд святителя на справу про шлюбних розлученнях |  Благословення і підкріплення. Нагадування про прочитання книг святителя і готовність до висилки нових. Печаль про матінці Русі. Про своє здоров'я і працях |  Молитовна пам'ять. Про своє здоров'я і працях. На питання про зміну місця проживання |  Цілі Промислу в наведенні випробувань. Рада про Таню. Книжки іграшки. Зведення про здоров'я і очікуваному спокої |  Приборкання професорки терпіння. Благі очікування від сибірячки. Родина святителя. Хороші болячки. Занепад письменницької енергії |  Ще про Дуні. Про зміну місця проживання. Посилка книг, портрета і грошей. Новини по заміщенню архієрейських кафедр. Чи можуть черниці читати повчання в церкві |  Після отримання звістки про напад грабіжника. небесна помічниця |  Ще з приводу колишнього нападу. Турботи святителя про матеріальні потреби і благоустрій життя адресатки |  стан нерішучості |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати