На головну

Про це пам'ять смерті і сокрушении. Про Добротолюбії

1.  E. Ксарн, розумна Рука Смерті з Наварро.
  2.  Martinika: До речі, я дивилася відео з твоїм останнім виступом))) Ти приголомшливий. Так відіграти "Танець смерті"!
  3.  VII. Людина створена, щоб сподіватися безсмертя
  4.  VIII. Наслідки смерті Сулли
  5.  А) якщо спосіб його застосування створює реальну загрозу настання смерті або розладу здоров'я будь-якої тяжкості;
  6.  Агресія як прояв деструктивного інстинкту: теорія інстинктів життя і смерті
  7.  Алгоритм надання допомоги при клінічній смерті

Хвороба! Що робити? Терпіть, і Бога дякуйте, кажучи в собі: "ця хвороба через гріхи моїх великих і Своєю незліченною. Господь забирає сили, щоб хоч цим вгамувати мене. Він вже не знає, як мене виправити. І милості, і скорботні відвідування - все переіспитано, і все не в прок. Час же смерті наближається, і коли прийде, що робити тоді моєму окаянства? Господи Боже мій! Пощади немічне створення Своє! "

У хвороби-то хоч і легкої, все смерть прийде на пам'ять, щоб дати душі самим справою випробувати, наскільки вірно слово Премудрого: поминай кончину твою, і повік не згрішили (Сір.7: 39). Я вже чай згадував вам, що добре дістати картинки - смерть грішника і смерть праведника; додати б страшний суд і поневіряння, і прибити все це у себе де-небудь прямо проти очей, щоб частіше зустрічалися і нагадували про результат. Яка від них премудра і безугавно глаголівая проповідь! Так відчинить тільки Господь вуха серця - уважати на те, що віщає в ній!

Блаженно розташування ваше, що невпинно відчуваєте погибіль сердечне. Це корінне християнське розташування. На нього, як на ниточку бісер, нанизуються всі Богу угодні почуття, - і все подвиги потоліку мають ціну, поколіку з нього виходять, і їм потрібні і підтримуються. Слава Тобі, Господи, що це так у вас є. Підігріває це почуття, ніж зумієте: роздумом, читанням, молитвою. Серцем скорботним і смиренним Бог не скине.

Дістали Добротолюбіє! - Книга вся зібрана з метою навчити сокрушению і увазі серцевого немають цього, а мають вказати способи до удосконаленню і зміцненню. Дуже шкода, що вона не скрізь ясна в стародавньому перекладі. Але вважаю, буде дуже досить того, що зрозуміло. Починайте читати з Ісихія, потім перейдіть до діадохом, Феоліпта, Григорієм Синайським і ін. - Коли вчитатися добре в ці настанови, тоді і інші читайте. Чи не збийте на деяких зовнішніх прийомах, при розумній Ісусову молитву. Для інших вони потрібні, а для вас не потрібні. Час минув. Місце серця, про якого там говориться, ви повинні знати. Іншого не торкайтеся. Справа Божа просто; молитва - мова дітей до Отця, без всяких казістостей. Нехай Господь умудрить вас на спасіння.

Як упорядкувати духовне життя |  Страх і любов. Праця над собою. Обережність і розбірливість до внутрішніх одкровень

Міра поступу - усвідомлення своєї непридатності, спокусливі помисли. Про прініманіе сестер |  Хитрий прийом вражий. Урок про пізнання себе. Сон перед сповіддю. Як випробувати своє смирення. Чи можна послабити позбавлення |  Праця без кінця. Це пам'ять смерті. Ситість небезпечна. Про частому причастя |  Викриття за несознанное осуд і різні руководітельное нагадування |  Холод і теплота сердечна. Про ставлення з сестрами. Гробик і картинки для пам'яті смертної |  Як переходити на жорстоке житіє. Про ставлення до ігумені та сестрам. Про заміну правила поклонами з Ісусовою молитвою |  Про заміну правила поклонами. важкий подвиг |  Суворе зауваження за тараторство з гостями-мирянки. Чи приймати надсилаються страви. Засуджувати чи розмовляють в церкві |  При настанні поста. Домашній злодій. Про рукоділля |  Яка готується до постригу в рясофор. Весна. Керівник до смирення. Попередження про надзвичайні боріннях |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати