Головна

Обов'язки корабельного лікаря.

1. II. Посадові обов'язки
  2. II. Обов'язки особистості перед іншими людьми
  3. III. Загальні обов'язки працівників залізничного транспорту
  4. III. Обов'язки перед самим собою
  5. VI. Права і обов'язки покупця
  6. Адміністративно-правовий статус громадян РФ, поняття, структура. Права і обов'язки громадян у сфері гос.управления.
  7. Адміністративно-правовий статус громадян. Основні права і обов'язки громадян у сфері державного управління

Військово-морська база. Санітарно-гігієнічні вимоги до планування, влаштування, водопостачання.

Організація санітарно-гігієнічних заходів при розміщенні військовослужбовців в фортифікаційних спорудах відкритого типу.

Організація санітарно-гігієнічних заходів при розміщенні військовослужбовців в фортифікаційних спорудах напівзакритого і закритого типу.

1. Гігієна як наука, предмет, завдання, методи і зв'язок з іншими дисциплінами.

гігієна - Наука про здоров'я, профілактична дисципліна, що розробляє на основі вивчення взаємодії організму і факторів навколишнього середовища (природних і соціальних) нормативи і заходи, здійснення яких забезпечує попередження хвороб, створює оптимальні умови для життєдіяльності та здоров'я людини.

сам термін гігієна походить від грецького слова ку & епоз, що означає "цілющий, який приносить самі здоров'я".

Необхідно розрізняти терміни "гігієна" та "санітарія".

гігієна - Це наука, а санітарія - Сукупність практичних заходів, спрямованих на проведення в життя вимог гігієни. Тобто, гігієна є теоретичною основою санітарії.

предмет гігієнидобре розкривається в її визначенні.

ГІГІЄНА ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ. | Завдання гігієни.

Джерела іонізації. | ГІГІЄНА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ | Зв'язок гігієни з іншими дисциплінами. | Погода і клімат, вплив на організм. Метеотропні реакції. | Фізіолого-гігієнічне значення води. Норми водоспоживання. | Епідеміологічне значення води. | Поверхневі водні джерела. | Хімічний склад води. | Пристрій водопроводу. | Місцеве водопостачання. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати