На головну

frac12; Принц Том 4, Глава 12 (додаткова): Сонце має сяяти в блакитному небі.

1. C) звільнення від замещаемой посади цивільної служби
  2. Frac12; Принц Том 3 Глава 6: Темний бог демонів
  3. Frac12; Принц Том 3 Глава 7: Битва починається
  4. Frac12; Принц Том 4 Глава 1: Вічне місто ніколи не впаде.
  5. Frac12; Принц Том 4 Глава 2: Поцілунок змії.
  6. Frac12; Принц Том 4 Глава 3: Вулична трупа.
  7. Frac12; Принц Том 4 Глава 4: Найважливіший питання в житті Пельмешки.

Оригінальна новела на китайському: Yu Wo
 (Переклад з англійської)

«Досить, дратує! Я буду представницьким особою, хочеш ти того чи ні! »- Гнівно буркнув Принц.
 Навіть після того, як вона втекла, перед поглядом спливало роздратоване обличчя Принца, гудити її.
 - На цей раз Принц зарвався! Він мені дуже подобається, але як можна бути таким ловеласом? Він навіть визнає як жінок, так і чоловіків! - Голосно вилаялася Небесна Лазур.
 Важкі слова, використані Принцом, дійсно завдали їй біль.

«Я вже давно бігу. Чому мене до цих пір ніхто не намагається зловити? - Задавалася питанням Небесна Лазур, озираючись через плече, продовжуючи бігти. - Невже я їм більше зовсім не потрібна? Це погано!"
 Небесна Лазур в тривозі розгорнулася і кинулася назад.
 БУМ!
 Звернувши за кут, вона врізалася в когось.
 - Ей, розплющ очі і дивись, куди преш! - Зло прогорланіла Небесна Лазур, потираючи червоний і опухлий від удару лоб.
 - Небесна Лазур, це я, Сонячний Світло, - пробелькотів людина, в якого вона врізалася.
 Будучи фізично слабшим магом, він постраждав набагато більше неї і зараз відчував запаморочення.
 Небесна Лазур, нарешті, дізналася в распростёршемся на землі людині одного з товаришів по власній команді.
 - Сонячне світло? Чому ти тут? - Запитала вона.
 - Я пішов шукати тебе, - відповів Сонячний Світло, повільно піднімаючись на ноги.
 - А, так ти прийшов просто забрати мене? Я не збираюся повертатися! - Заявила Небесна Лазур, по-дитячому відмовляючись підніматися.
 При думках про те, як ніхто не хотів проявити турботи про неї, її серце переповнилося образою, а очі стали воложитися.
 - Ми дійсно спізнюємося на початок концерту, так що треба йти і виступати, - м'яко пояснив Сонячний Світло.
 - А мене це не хвилює. Я не повернусь! Все одно мене ніхто не любить! .. - Поки Небесна Лазур говорила, сльози полилися з її очей. - «Все правильно, Принц ніколи мене не любив, дурний! Звичайно, поки Фенікс, злоби і Гуи - мої суперники в його серці ».
 - Але є люди, яким ти подобаєшся. Мені подобаєшся. Ти мені дуже подобаєшся, - сказав Сонячний Світло, посміхаючись.
 Він завжди думав, що ця дівчина, так любляча кричати і голосно висловлювати свою думку, цікава. Її думки і вираження почуттів не такі, як у інших, які, по правді кажучи, думають одне, а говорять інше. Від них так болить голова!
 Почувши такий пряма заява від Сонячного Світла, навіть така прямолінійна дівчина, як Небесна Лазур, почервоніла і не втрималася укласти:
 - Ти брешеш! Я така нежіноча! Говорячи, я не знаю, коли зупинитися. Я не настільки хороша, як Лолідракон або Фенікс. І я завжди веду себе нерозумно.
 Перерахувавши свої недоліки, Небесна Лазур зрозуміла, що у неї і справді багато недоліків, і заридала:
 - Не дивно, що мене ніхто не любить! Але я не можу бути лагідною, як Фенікс, або чарівною, як Лолідракон, що поробиш ?! Мабуть, недоля мені знайти місце в серці Принца!
 Сонячний Світло не міг втриматися від сміху, спостерігаючи, як Небесна Лазур, не звертаючи на нього уваги, сама себе заганяє в депресію.
 «Така мила дівчина ...» - подумав він і сказав. - Але ти щира, на відміну від інших, вічно приховують свої почуття.
 - Правда? - З сумнівом запитала Небесна Лазур тихим голосом. - Але всі інші вважають мене безрозсудною!
 - Ти безрозсудна, але ти була б не ти, не будучи безрозсудною, - з посмішкою роз'яснив Сонячний Світло.
 - Що? Це нісенітниця! - Знову спалахнула гнівом Небесна Лазур.
 - Ні, це істина. Якби злість не був серйозним, це був би не злість. Якби Гуи перестав бути дивним, це був би не Гуи. А ще Кеншін ... - Сонячний Світло розсміявся. - Якби в один прекрасний день Кеншін заговорив без угаву, я б подумав, що він зійшов з розуму! - Голос Сонячного Світла був як і раніше м'який. - Ось чому твоя щирість є твоєю найпривабливішою рисою, Небесна Лазур. Не намагайся бути скромніше, тому як, зробивши це, втратиш свій блиск.
 - Правда? .. - Чуючи таке від Сонячного Світла, Небесна Лазур нехарактерно почервоніла.
 - Так! - Переконано кивнув Сонячний Світло.
 Надувши губи, Небесна Лазур піднялася і неохоче промовила:
 - Гаразд, давай повернемося.
 - Давай, - Сонячний Світло знову посміхнувся, дістаючи килим-літак, завжди готовий до рятувальної операції, якщо трупі таке буде потрібно.
 Якщо вони запізняться, інші четверо можуть залишитися без одягу, як Принц, який опинився в такій ситуації в минулий раз.

Ти такий дивний, завжди посміхаєшся. Чого веселого-то? - Продовжувала бурчати Небесна Лазур вже на килимі-літаку.
 Сонячний Світло відповів з усмішкою:
 - Оскільки немає причини сумувати, я посміхаюся, це природно.
 - Дивна людина! .. - Пробурмотіла знову Небесна Лазур.
 Але все ж їй дуже приємна була тепла усмішка Сонячного Світла.

* * *

Небесна Лазур готувалася пройтися по місту, щоб підшукати місце під будівництво книгарні. Але Принц, будучи ненажерою, ніколи не відмовлявся від їжі на користь прогулянки з нею. Небесна Лазур тихо скаржилася і внутрішньо дивувалася, чому Принц любить так багато є.
 «Гуи попросив мене піти і самій подивитися, гм, як ніби ніхто не здогадається, що він просто хоче зайвої можливості довше залишитися наодинці з Принцом! - Надулася Небесна Лазур, неохоче продовжуючи готуватися до пошуків ділянки.
 Почувши, як дметься і бурчить Небесна Лазур, Сонячний Світло засміявся і сказав:
 - Може бути, мені піти з тобою?
 При словах Сонячного Світла скривджені очі Небесної Лазурі відразу стали благаючими.
 - Ти справді можеш піти зі мною? - Запитала вона.
 - Звичайно можу. Кеншін, а ти не хочеш піти? - Відповівши Небесної Лазурі, Сонячний Світло повернувся до Кеншіну, що залишався, як зазвичай, беземоційним і безмовним.
 - Ні, - похитав головою Кеншін.
 - Справді? Тоді йдемо, Небесна Лазур, - Сонячний Світло з посмішкою подивився на Небесну Лазур, і її серце закалатало без видимої причини.

- Сонячний Світло, як ти думаєш, де найкраще побудувати книгарню? - Запитала Небесна Лазур, щасливо стискаючи його руку. - Може бути, де-небудь на околиці серед тиші і спокою або краще в центрі міста, де побільше рух?
 - А чому не можна побудувати і там, і там? - Спантеличено запитав Сонячний Світло.
 - І там і там? - Повторила Небесна Лазур, а її ділової мозок тут же почав розкручувати варіант. - «Це розумно. Кожен з книжкових магазинів буде орієнтований на своє коло покупців. Можна побудувати звичайний книжковий магазин десь в центрі, а потім, коли він стане затребуваним, відкрити ще один, поєднавши його, наприклад, з кафе, в якому-небудь спокійному місці ».
 - Сонячний Світло, ти такий розумний! - Прийнявши рішення про вибір місця для магазинів, Небесна Лазур була така щаслива, що забулася, обняла і поцілувала Сонячного Світла.
 - Це що таке? - Абсолютно спантеличений, Сонячний Світло торкнувся щоки, куди його поцілували, продовжуючи нерозумно посміхатися.

- Адже правда, Вічне місто з кожною хвилиною стає все жвавих? Безсумнівно, це буде успішний місто! - Коментувала Небесна Лазур, спостерігаючи за людьми навколо, поки йшла по вулицях спроектованого спільно з Гуи Вічного міста, вихваляючи, таким чином, його красу.
 Її тішило нинішнє мирний час, яке прийшло на зміну тягот, які довелося пережити.
 - Підемо, прогуляємося на міську площу! - Запропонувала Небесна Лазур. - Там такий гарний фонтан! Коли я побачила проект, намальований Гуи, я присягнулася собі обов'язково повернутися і подивитися на нього після закінчення будівництва. Хоча Гуи і дивний хлопець - блакитний, безсоромно намагається відбити у мене Принца, - він по-справжньому талановита.
 - Звичайно, я теж хочу подивитися, - відповів Сонячний Світло.

- Нічого собі, тут так багато людей! - Ахнула від подиву Небесна Лазур в натовпі народу.
 - Природно, це ж одна з найвідоміших туристичних пам'яток Вічного міста - Фонтан Побажань Любові, - несподівано пояснив перехожий поруч з ними.
 - Фонтан Побажань Любові? - І Небесна Лазур, і Сонячний Світло були приголомшені. - Відколи він так називається?
 - Ходять чутки, що якщо двоє закоханих кидають у фонтан монети, і фонтан відповідає бризками води, то їх чекає вічна любов. Тому до фонтану черга бажаючих кинути монети, - почав розповідати перехожий.
 - Це дійсно правда? - В подиві запитала Небесна Лазур.
 - Ця чутка розпустила Юліана, - згадав Сонячний Світло і ласкаво прошепотів на вухо Небесної Лазурі. - Вона сказала, що це хороший спосіб заробляння грошей, так як у закоханих завжди нижчий рівень інтелекту.
 - А Зрозуміло. Але нам звідси не розгледіти фонтан! - Сказала Небесна Лазур, жадібно намагаючись побачити споруду здалеку, і запропонувала. - Раз у нас немає зараз інших важливих справ, чому б не постояти в черзі заради того, щоб побачити фонтан?
 - Звичайно, - з радістю погодився Сонячний Світло.
 Йому завжди подобалося довше затримуватися в місцях скупчення людей, щоб поспостерігати за ними.

Після довгого очікування, коли небо вже потемніло, і світло зірок впав на землю, Небесна Лазур і Сонячний Світло, нарешті, побачили фонтан. І, незважаючи на витрачені години, їм дуже пощастило, тому що вся краса фонтану могла бути розкрита тільки в нічний час.
 - Як гарно! - Не могла не вигукнути Небесна Лазур, коли її бажання опинитися поруч з фонтаном, нарешті, здійснилося.
 Фонтан був виконаний у формі півмісяця з прозорого матеріалу, що містить сріблястий блискучий порошок. Крупиці порошку були схожі на зірки, ув'язнені всередині фонтану і підморгують перехожим людям. Над центральною колоною водяного стовпа сяяло ніжно-жовте сонце, заливаючи всю площу своїм легким неяскравим світлом, створюючи цілком романтичне відчуття. Не дивно, що закохані пари не будуть тут блищати інтелектом.
 - Давай теж кинемо монети, - побачивши, як інші пари роблять це, Сонячний Світло також загорівся бажанням.
 - Гаразд, все одно гроші, так чи інакше, повернуться до Вічного міста, - сказала Небесна Лазур, не зумівши стримати сміх. - Чи не кинувши монети, ми як би пограбуємо Юліану!
 - Ми повинні кинути їх разом, всі інші це так роблять, - зазначив Сонячний Світло, беручи руку Небесної Лазурі і розміщуючи монету між складених долонь.
 Він не помітив, як почервоніло обличчя Небесної Лазурі, поки робив це. Але навіть якщо б і помітив, навряд чи зрозумів би, що сталося.
 - Кидаємо! - Крикнули вони разом.
 Ледве монета торкнулася поверхні води, як водяний стовп несподівано пролунав бризками, і почався прекрасний водяний танець. І в той час, поки витончені потоки грали в фонтані, навколишні люди кидали на них погляди, хто з благословінням, хто з заздрістю. А Небесна Лазур і Сонячний Світло безпорадно дивилися один на одного з червоними і збентежений особами.
 - Це ж просто збіг, правда?

- Сонячний Світло, що б ти зробив, якби дуже сильно любив людину, яка б зовсім не любив тебе? - Запитала Небесна Лазур, облизуючи тангхулу, * тільки що для неї куплену.

* <Тангхулу - традиційна китайська закуска - заморожені або зацукровані цукати на бамбуковій шпазі, зазвичай покриті глазур'ю>

Сонячного Світла було приємно спостерігати, як вона їсть морозиво. Трохи поміркувавши, він відповів:
 - Я ніколи нікого не любив, тому не знаю, що буду робити.
 - Ти ніколи раніше не був закоханий? - Вражено перепитала Небесна Лазур. - "Не може бути! Сонячний Світло, якому на вигляд років двадцять або навіть більше, ніколи нікого не любив? »
 - Думаю так. Що таке любов? - В розгубленості запитав Сонячний Світло.
 Що він міг вдіяти? Всього півроку як він знайшов самосвідомість, а до того ж вийти за межі печери Демонов зміг лише два місяці тому. Як він міг зрозуміти, що таке любов, за такий короткий час?
 Небесна Лазур, зрозуміло, теж була вражена:
 - Що таке любов? - Вона відповіла не замислюючись. - Якщо когось дуже сильно любиш, то весь час думаєш про цю людину, хочеш завжди бути з ним, а коли знаходишся поруч, то відчуваєш себе дуже щасливим.
 - Зрозуміло. Повинно бути, тобі дуже подобається бути поруч з Принцом. А коли ти з ним разом, то дуже щаслива? - Задав Сонячний Світло зустрічне запитання.
 Небесна Лазур була вражена: «Я, справді, щаслива?»
 Однак, згідно з сплив спогадами, здавалося, ніби вона завжди була обурена ставленням до неї Принца, завжди мала змагатися з Фенікс на додачу. Як вона взагалі могла бути щаслива при цьому?
 - Небесна Лазур? - Бачачи її невпевненість і не чуючи відповіді тривалий час, запитав Сонячний Світло.
 Несподівано він помітив сльози, що біжать по щоках Небесної Лазурі. Він не зміг утриматися, обняв її і почав витирати сльози рукою. Його наступне питання була викликана нерозумінням:
 - Що трапилося, чому ти плачеш?
 - Я ... Я раптом зрозуміла, що поруч з Принцом я зовсім не щаслива ... - відповіла Небесна Лазур здавленим голосом.
 - Хіба не все гаразд у ваших відносинах з Принцом? - Запитав Сонячний Світло спантеличено. - «Чому вона тоді продовжує робити те, що не приносить їй щастя?»
 - Так ... Ні ... - почала не погоджуватися Небесна Лазур. - Я так довго домагалася Принца! Здаватися зараз так шкода! ..
 - До того ж ти ніколи не смієшся, перебуваючи поруч з Принцом. А я думаю, сміх тебе красить, - зі сліпучою посмішкою сказав Сонячний Світло. - Ось, наприклад, так.
 - Правда? Я виглядаю гарніше, коли роблю це? - Здивувалася Небесна Лазур і неусвідомлено посміхнулася.
 - Так! - Переконано підтвердив Сонячний Світло.
 Небесна Лазур посміхнулася ще ширше і, будучи кілька пошкоджене, сказала:
 - Сонячний Світло, я завжди дуже щаслива, коли перебуваю поруч з тобою. А ти щасливий, перебуваючи поруч зі мною?
 - Я дуже щасливий, - без роздумів відповів Сонячний Світло, і тут йому здалося, ніби він раптово усвідомив щось. - Ох, мені подобається довго перебувати поруч з небесної блакиті, і я не можу дочекатися дня, коли зустрінуся з небесної блакиті. Значить, я люблю Небесну Лазур?
 - Що за дурниці ти верзеш? - Залившись фарбою, вигукнула Небесна Лазур. - «Сонячний Світло завжди ляпає прямо те, що думає, хоч би який задньою думкою підштовхнув наперед. Він навіть більш завзято мене! »
 - Чи не це називається любов? - Дещо розчаровано запитав Сонячний Світло.
 Йому здалося, він зрозумів, що це таке.
 Вони обидва деякий час йшли мовчки, нарешті, Небесна Лазур не витерпів і задала питання:
 - А тобі дійсно дуже подобається бути зі мною?
 - Дуже подобається, - з упевненістю ствердно кивнув Сонячний Світло.
 Побачивши, що Сонячний Світло відповів на її запитання без будь-яких коливань і роздумів, Небесна Лазур почервоніла до кінчиків вух. Заикающимся голосом вона промовила:
 - Т-тоді у т-тебе є хтось ще, кого т-ти л-любиш більше мене?
 На цей раз Сонячний Світло задумався, потім відповів:
 - Ще я люблю Принца, бо з ним так само легко порозумітися наодинці.
 «Він любить Принца? Він теж гей? »- Серце Небесної Лазурі впало.
 - Але з небесної блакиті мені подобається бути більше, так як у тебе думки легше вгадати, ніж у Принца. У тебе все відображається на обличчі, - з посмішкою просторікував Сонячний Світло. - Ха-ха-ха, твоє постійно змінюється вираз обличчя так веселить мене!
 - Нічого подібного! - Голосно відкинула Небесна Лазур. - Моє обличчя не відображає того, що у мене всередині!
 - Та НУ? - Сонячний Світло не міг не розреготатися. - А хто ж зараз так дметься?
 - Дурень! Звичайно ж не я! - Випалила Небесна Лазур.
 Від почуття моторошної незручності вона так розсердилася, що сильно вдарила Сонячного Світла по спині.
 Спостерігаючи, як Сонячний Світло відступає назад, намагаючись прикрити спину обома руками, і з небезпечної на неї дивиться, Небесна Лазур кинулася слідом, волаючи:
 - Стривай! Зараз, я тобі покажу! ..

- Ага, зловила! - Небесна Лазур безжально накинулася на Сонячного Світла, ніби голодний тигр на ягняти, і збила його на землю.
 Однак, дивлячись на сліпучу посмішку Сонячного Світла, Небесна Лазур не могла стримати усмішки. Сховавши обличчя в його груди, вона впевнено повторила:
 - Я зловила тебе.
 - І я тебе зловив, - відповів Сонячний Світло, обняв Небесну Лазур і став щасливо погладжувати її волосся.

[? Принц Том 4 Глава 12 Кінець]

Frac12; Принц Том 4, Глава 11: Велике оновлення | Комплекс наукових методів

Frac12; Принц Том 4 Глава 1: Вічне місто ніколи не впаде. | Frac12; Принц Том 4 Глава 2: Поцілунок змії. | Frac12; Принц Том 4 Глава 3: Вулична трупа. | Frac12; Принц Том 4 Глава 4: Найважливіший питання в житті Пельмешки. | Frac12; Принц Том 4 Глава 5: Щоденник пригод вуличних музикантів. | Принц наполовину, Том 4, Глава 6: Особа «Другий Життя». | Frac12; Принц Том 4, Глава 7: Портфоліо. | Frac12; Принц Том 4, Глава 8: Щоденник побачень. | Frac12; Принц Том 4, Глава 9: Концерт. | Frac12; Принц Том 4, Глава 10: Дух Заходу в такому ж положенні, що і я? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати