Головна

Frac12; Принц Том 4, Глава 10: Дух Заходу в такому ж положенні, що і я?

  1. Frac12; Принц Том 3 Глава 6: Темний бог демонів
  2. Frac12; Принц Том 3 Глава 7: Битва починається
  3. Frac12; Принц Том 4 Глава 1: Вічне місто ніколи не впаде.
  4. Frac12; Принц Том 4 Глава 2: Поцілунок змії.
  5. Frac12; Принц Том 4 Глава 3: Вулична трупа.
  6. Frac12; Принц Том 4 Глава 4: Найважливіший питання в житті Пельмешки.
  7. Frac12; Принц Том 4 Глава 5: Щоденник пригод вуличних музикантів.

Оригінальна новела на китайському: Yu Wo
 (Переклад з англійської)

З похмурим від звалилася проблеми особою Гуи декламував перепрошуючи:
 - Я щиро шкодую, що мої особисті проблеми перервали концерт.
 - Та неважливо, і не з такими проблемами мали справу, - відповіла я, ледь братик Вовк зцілив мені руку. - Але що сталося між тобою і Духом Заходу?
 - Він любов мою вкрав, ви що, придурки, не знаєте? !! - Раптом заревів Дух Заходу, були засаджені в стороні і міцно пов'язана.
 - Крім мого Принца, ти ще якогось чоловіка поцупив, а? - Недовірливо подивилася на Гуи Небесна Лазур.
 Особа Гуи спалахнуло яскраво-червоним кольором, він загарчав, стиснувши кулаки:
 - Неправда це! І Принц - не твій!
 Злоби холодно запитав:
 - Тоді чому ця дівчина звинувачує тебе?
 Від слів Злоба Гуи здувся як проколоті кульку. Він відповів, ніби замучений розриває головним болем:
 - Я теж не розумію. Але, оскільки вона сказала, що є Духом Заходу і навіть згадала Милу Жёнушку, змушений припустити, що це якось пов'язано з одним інцидентом, що стався до мого вступу в Дивний Загін. Тоді я об'єднався з одного парочкою, одним з її членів був Дух Заходу, іншим - Мила Жёнушка. Одного разу Мила Жёнушка зізналася мені в своїх почуттях. Щоб уникнути постійних домагань Мілою Жёнушкі і нападок Духа Заходу, мені нічого не залишалося, крім як втекти.
 - Виродок! Це через тебе Мила Жёнушка повністю змінилася! - Від злості на обличчі Духа Заходу виперли вени, що абсолютно не йшло її елегантною зовнішності.
 - Е-е ... Перепрошую, є питання ... - дивлячись нижче підборіддя на помітно грудаста Духа Заходу, нерішуче заговорила я. - Ти ніби дівчина, і Мила Жёнушка, як я розумію, теж дівчина ... Не зрозумій неправильно, я нічого не маю проти одностатевої ...
 - Дурень чортів! Я хлопець, пацан! - З лютим поглядом відповіла Дух Заходу.
 «Хлопець? Чи може Дух Заходу бути подібно Мін Хуану: чоловіком, що виглядає як жінка? - У мене закралася підозра. - Ні, не може бути. У Мін Хуана груди плоска, як прасувальна дошка. А у Духа Заходу ... Гм, розміру на два більше ніж моя, коли я дівчина. Як це може бути хлопець? »
 Я нахилила голову і з сумнівом стала вивчати дві м'ясні кубушки Духа Заходу.
 «Невже підробка?» - Я неуважно поклала долоні на дві кулі плоті.
 «Ум-м ... А вони м'які ... - я двічі стиснула їх. - І досить пружні ... Дивно, точь-в-точь як справжні ».
 - П-принц ... Ваше Високість! .. - Гуи вилупився на мене ... А, ні, на мої руки.
 Фенікс і Небесна Лазур також витріщалися на мої руки з палаючими особами.
 Я не впевнена, чи було це насправді, але здалося, що при цьому вони ковтали слину з явним виразом бажання.
 - Прибери від мене свої брудні руки, пацан! - Застигла спочатку в шоці, вибухнула Дух Заходу. Очі Духа Заходу так пильно дивилися на мої руки, що здавалося, зараз вискочать з орбіт.
 Я скоріше прибрала руку, затурбувався, що вона ізвернётся і відкусить її.
 - Ти явно дівчина, - прямо вказала я стан речей.
 Всі кивнули. Я вже настільки нахабно помацала докази, де ще тут можна помилитися?
 - Якби не цей ублюдок Гуіліастос, я б не опинився в такому становищі! - Промимрив Дух Заходу.
 - Що ти маєш на увазі? - Я почухала верхівку, не наважуючись схилитися до того чи іншого доказу в ситуації. - «Не може ж Гуи проводити операції зі зміни статі? Хоча ... як монетка впаде »*

<* Тут в основі оригіналу китайська ідіома, в якій перша фраза є загадкою, а друга пропонує пояснення, наприклад, перша фраза «12 футовий монах», друга «Не можна дістати його голову» В цілому це означає: «Чернець такий високий, що ви не зможете дістати до його голови ». Сенс ідіоми, що це так дивно і дивно, що ніхто не буде відразу знати, що робити. Найкраще підходить для опису розумових процесів, що йдуть від середини або сплутаність свідомості. «Як могло статися вбивство, якщо кімната замкнена зсередини?». Ну а в даному випадку: «Вона виглядає жінкою, але стверджує, що є чоловіком»>

Немов це місце належало їй, Дух Заходу сіла подібно королю, не питаючи дозволу. Схрестила ноги, фиркнула і не поспішаючи почала розповідати свою історію:
 - Дідько! Коли я дізнався, що Мила Жёнушка любить тепер не мене, я поклявся бути УІ *, поки цей шмаркач Гуіліастос не опуститься до першого рівня. Хто б міг подумати, що шмаркач завбачливо змотається, змушуючи мене вистежувати його багато миль!

<* УІ - вбивця інших гравців. Відмітна особливість (зазвичай в іграх) - червоний нік над головою і підступність (player killer)>

При цих словах Гуи безпорадно посміхнувся.
 - На щастя, цей шмаркач Гуіліастос був настільки помітним, що його місцезнаходження можна було легко знайти, просто запитавши випадкових перехожих. Я переслідував його до скель, де знайшов залишений цим виродком предмет його одягу на краю обриву. Я був впевнений, що ця сволота влаштувала собі притулок під скелею, щоб сховатися від мене. Гм, думаєш, пацан, це мене зупинило? Я спустив мотузку і продовжив погоню! - Здавалося, Дух Заходу особливо пишалася своєю наполегливістю.
 Я перевела погляд на Гуи. Він не виглядав тим, хто полізе на скелі заради того, щоб від когось сховатися. Витривалість барда не настільки велика, він цілком може ослабнути, зірватися на півдорозі і розбитися на смерть.
 Гуи ж, стоячи з покірним особою, беззвучно, одними губами вимовив:
 - Відволікаючий маневр.
 «А, тоді зрозуміло, - я почухала голову. - Схоже, Гуи зрозумів, що Дух Заходу не стане дивитися, куди стрибає ».
 - Хто ж знав, що замість цього сопляка, я зіткнуся з якимось прихованим завданням? - Дух Заходу зробила дивне обличчя. - Цей чортів міфічний звір навіть зійшов повідомити, що я отримаю випадкове божественне покарання, якщо не одержує над ним перемоги. Тільки у мене ні шансу не було, як на зло, шкура монстра була подібна сталевий броні! Так що довелося отримати божественне покарання. І треба ж так статися, випадкове божественне покарання перетворило мене в дівчину!
 Під кінець Дух Заходу голосно скаржилася.
 Правда, вираз мого обличчя, а також осіб Лолідракон і Злоба трохи змінилися.
 «Ніколи б не подумали, що я - неєдиним трансвестит у« Другій Життя ». Виявляється, у мене тут є товариш. Тільки я - жінка, що стала чоловіком, а він - чоловік, який став жінкою. Цікаво, хто з нас нещасливішим? »
 Через деякий час, оскільки ми обидва були в одному човні, я нерішуче відкрила рот, щоб підбадьорити Духа Заходу:
 - Е ... Ти, по крайней мере, виглядаєш досить симпатично.
 - Нісенітниця! Це жахливо проблемно! - Голосно проревіла Дух Заходу.
 «Проблемно, а мені здавалося, немає проблем. Адже гра не моделює місячні ... »- подумала я.
 - Ти задивляєшся на жінок? - Холодно фиркнула Лолідракон.
 - Жінки - це дурниця! - Дух Заходу повільно піднялася і підійшла до вікна, так як ноги її не були зв'язані, дозволяючи останнім променям заходу облити своє тіло. - Біда не в згаданому ставленні до жінок, а в тому ...
 Із заходом сонця на вулицю опускалася ніч, і раптом тіло Духа Заходу стало змінюватися. Воно стало вище, м'язисті, довга зачіска перетворилася в модний їжачок, вигини грудей повільно уплощая, нарешті, вона перетворилася в нього!
 Ми вражено втупилися на немислиме перетворення, довгий час не в силах відірватися, в кінці кінців, я видихнула і сказала:
 - Це, безумовно, швидше операції зі зміни статі ...
 - Дух Заходу, що відбувається? - Здивовано запитав Гуи.
 - Це все покарання містичного звіра, - Дух Заходу сказав це суворим чоловічим голосом, що відповідав його нинішньому грубому мови.
 Він нетерпляче насупив чоло:
 - Я не хотів ставати жінкою. І в результаті наших переговорів я тепер перетворююся на жінку вранці і знову стаю чоловіком з приходом ночі.
 - Це, дійсно, проблема ... - вимовила я, насилу стримуючись від посмішки.
 - Ось, лайно! Швидко Розв'яжіть мене! Мотузка через чур туга! - Особа Духа Заходу виражало крайній дискомфорт.
 Гуи з коливанням подивився на мене. Я знизала плечима, мовляв «Мені без різниці». Тоді Гуи повернувся до Духу Заходу і сказав:
 - Перш, ніж я тебе розв'яжу, ти повинен пообіцяти, що ніколи не будеш шкодити Принцу!
 Дух Заходу посміхнувся:
 - Нізащо! Навіть, якщо я не буду битися з-за помсти, я збирався кинути йому виклик, пацан. Цей милий хлопчик повинен дечому повчитися.
 Мене розібрало гучним сміхом:
 - Чому б тобі тоді не приєднатися до Вічного місту? Це дало б можливість кинути мені виклик коли завгодно!
 - Принц, це не дуже гарна ідея. А якщо він поранить тебе? - З відкритою стурбованістю втрутився Гуи.
 Я відповіла без всякого страху:
 - Все буде нормально. Я вже довго не воював з монстрами, тому відчуваю деяку заіржавілий. Так, принаймні, буде хтось для спарингу. Якщо мене ранять, просто поклич братика Вовка, щоб мене зцілив. Якщо ж я помру, значить мені слід більше практикуватися. Але ... - я впевнено подивилася на Духа Заходу. - Я не маю наміру програти!
 Глах Духа Заходу загорілися:
 - Ха, здається, в милому хлопчику прокинулася сміливість!
 - Припини називати мене милим хлопчиком, або я буду кликати тебе гаряча красуня! - Полуугрожающім тоном сказала я Духу Заходу.
 - Чи не посмієш! - Люто прошипів Дух Заходу.
 - Ой, звичайно, посмію, Дух, ти - гаряча красуня з цицьками третього розміру! - Я оголила Чорний дао і розрізала мотузки, що стягують Духа Заходу.
 Очі Духа Заходу сяяли від хвилювання і дивилися на мене з жадібністю тигра, коли він змахнув мечем. Я бачила, що він такий же любитель позмагатися.
 - Чи не розчаруй мене, Дух Заходу! - Я підняла Чорний Дао, відчуваючи збудження від наближається сутички.
 Дух Заходу не замислюючись негайно кинувся вперед. Я похитала головою: «Може бути, Дух Заходу і любитель побитися, але він не хоче користуватися головою при битві». Я трохи змістилася в бік, ухиляючись від несеться туші, одночасно підштовхнувши його, змусивши впасти на спину майже плазом.
 - Чорт забирай! - Голосно прогарчав Дух Заходу.
 Незадоволений промахом, він схопився і знову націлився на мене.
 Бачачи, що він не зробив ніяких висновків, я злегка підняла брови. Здається, мені доведеться змусити його тіло запам'ятати цей урок назавжди. Вибравши момент, я схопила зап'ясті руки Духа Заходу, в якій він тримав меч, і правою ногою люто посунула його в живіт. Він стиснув зуби від болю, а я вирвала у нього меч і злегка посміхнулася. «Нехай різанина почнеться!»
 Використовуючи всі чотири кінцівки і обидва меча я почала гамселити суперника:
 - Чортик з ящика! * Розріз хрест навхрест!

<* Чортик з ящика - художній переклад, так як, судячи з оригіналу, має на увазі удари голови супротивника об підлогу в різних напрямках

Я навіть надерти про нього свої чоботи, неодноразово вигукуючи:
 - Я тобі покажу, як переривати мій концерт!
 - Ось так! Бійка дозволяє відчути таке звільнення! - Сказала я, щасливо прибираючи Чорний Дао, зробивши при цьому жест поперек своєї шиї і як би відсікають деякі частини руху.
 - Добре, прийшов час поїсти.
 Перш ніж піти, я не забула дати розпорядження Злість, який очолював військове відомство, зробивши жест в бік закривавленого шматка плоті на землі:
 - Не забудь записати Духа Заходу в армію. Його рівень і бойові навички досить непогані, крім того, він може використовувати сексуальну привабливість в якості тактики. Було б непросто знайти людину з подібним талантом навіть за десяток років.
 - Так точно, - сказав злоби, але, подивившись на Духа Заходу, насупився, ймовірно, задумавшись про спосіб найкращого застосування відданої в його розпорядження бойової одиниці.
 Добре, тягніть свої голови в Вічний ресторан скуштувати! - Я радісно очолила групу, збираючись піти в мій найулюбленіший Вічний ресторан і поїсти там на халяву. - «Хе-хе-хе, не платити за їжу в Вічному ресторані - великий привілей, доступна мені як сеньйору».
 - Я вже обіцяла піти з Сонячним Світлом спробувати, що продають вуличні торговці, так що я з вами не піду, - трохи повагавшись, сказала Небесна Лазур.
 - О, - відповідаючи, я стала обкусивать великий палець. - «Небесна Лазур і Сонячний Світло, здається, зблизилися за ці дні. Може, вони стали хорошими друзями? Це не так і погано. По крайней мере, з ним Небесна Лазур щаслива ».
 - Гаразд, ходімо є! - Ледь я підняла ногу, вознамеріваясь почати рух, як дві руки опустилися на мої плечі.
 - Принц, книжковий магазин майже готовий, автограф-сесія для портфоліо на наступному тижні. Будь ласка, не забудь попрактикувати свій підпис, щоб вона виглядала акуратно.
 Я обернулася і побачила усміхнену мені невістку Юліану. Потім вона повернулася до Гуи і запитала:
 - Як скоро вийдуть книги?
 Гуи кивнув і відповів:
 - Дві книги готові до публікації у мене, і ще одна та, що дали мені Джина і Юн. Таким чином, в день урочистого відкриття можуть бути представлені три книги.
 - Принц, будівництво Вічної рапсодії виснажило бюджет Вічного міста до критичного рівня, - сяйво посмішки невістки Юліани ні з чим не можна було порівняти. - Нам доведеться організовувати більше концертів і продавати більше альбомів, щоб трохи компенсувати витрати. Тому, будь ласка, продовжуй працювати над піснями і продажем альбомів, зрозуміло?
 - Зрозуміло, - проковтнула я сухий клубок, а голова моя оніміла від розуміння того, що потрібно робити.

 * * *

Наступні дні стали справжнім кошмаром. Протягом двох тижнів Вічна Банда провела п'ять концертів. Більш того, щоб привернути публіку, кожен концерт я змушена була виробляти який-небудь новий трюк, наприклад, вистрибнути на сцену через палаючі обручі або зійти на майданчик в костюмі ангела.
 (Після цього я, нарешті, зрозуміла, чому на всіх картинах ангели завжди зображені стоячи, прямими немов стріла зі злегка витягнутими руками. Спробуйте, несучи на спині крила вагою понад тридцять кілограмів, прийняти іншу позу).
 Як це не дивно, шанувальникам, схоже, припало до смаку невелике переривання першого концерту, викликане появою Духа Заходу. Тепер в кожен черговий концерт Дух Заходу під пильною посмішкою невістки Юліани змушений був кидати мені виклик перед глядачами. Тоді я повинна була штовхати його в зад. І чим більше він отримував стусанів, тим щасливіше були фанати.
 Ах, має бути тобі нелегко, гаряча красуня Дух Заходу.
 (Дух Заходу люто реве: «Якого чорта! Я хлопець!»)
 Завдяки важкого труду Гуи, Небесної Лазурі і інших книгарні, нарешті, були побудовані. Вони відкрили два. Один з них розташовувався в самому центрі міста, інший, об'єднаний з кафе, з'явився на березі озера. Його відмінна атмосфера і освітлення спеціально створювалися як романтична пастка для закоханих. Так що, тренируемая протягом багатьох днів мій підпис знайшла, нарешті, гідне застосування.
 У день автограф-сесії навколо вирувало море людей ... Стривайте, це занадто буденна фраза не в моєму стилі. Краще так, на цю жахливу автограф-сесію завалилося настільки величезна кількість народу, що здавалося, ніби в Сімедінге разом з'явилися Джолі Цай, Джей Чоу, Енді Лау і з ними ще Стефані. *

<* Сімедінга - Відомі околиці торгового району в Тайбеї, є найбільшою пішохідній зоні в Тайвані. Це найбільш важливий споживчий район в західній частині Тайбея, джерело Тайванської моди, місце тусовок і японської культури;
 Джолі Цай - Золотий голос Тайваню, виконавиця китайської пісні, що користується величезною популярністю не тільки в Тайвані та Китаї, але і в Гонконгу, Сінгапурі та Малайзії, має чимало шанувальників у Штатах;
 Джей Чоу - Тайванський композитор, співак і музикант, актор і режисер кіно. Виконує сам і пише для інших. Його музика отримала визнання у всій Азії. Потім спостерігається його кар'єрне зростання в режисурі і актёрстком майстерності. Має власну фірму по звукозапису;
 Енді Лау - Тайванський співак, актор і кіновиробник. Був одним з найуспішніших в комерційному плані кіноакторів Гонконгу з 1980 року, зберігаючи при цьому кар'єру співака. У 1990-му отримав звання одного з чотирьох королів кантонскої музики, поряд з такими особистостями, як Арон Квок, Джекі Чан і Лев Лай;
 Стефані (Сяо Цян) - Відома тайванська модель і актриса, колишня дуже популярною в кінці 1990-их, початку 2000-их років, що отримала в засобах масової інформації звання найкрасивішої жінки Тайваню

Коротше кажучи, люди різного віку і підлоги збилися в масивну натовп. Тут були чоловіки, жінки, особи з невизначеною орієнтацією різного віку від п'яти до п'ятдесяти.
 «Слава Богу, у нас є килим-літак. Інакше ми б не зуміли потрапити до книгарні »- зітхнула я, дивлячись на жахливу натовп.
 - Сонячний Світло, приземляйся на сцені біля магазину, - сказав Гуи, вказуючи на невеликий п'ятачок, де у вигляді імпровізованої сцени були встановлені столи і стільці, оточений солдатами на чолі з Нань Гунь Цзуем з метою безпеки і щоб запобігти доступ туди фанатів.
 - Зрозуміло, - Сонячний Світло слухняно опустив килим-літак до землі в вказане місце.
 Я першою зістрибнула з килима-літака, трохи посміхаючись кричущим біля сцени прихильницям. Потім підійшла до заздалегідь підготовленого столу і сіла в крісло.
 - Починаємо автограф-сесію, - глибоко зітхнувши, сказала я, взяла в руки перо, піднесений співробітниками, і стала готувати себе до підписання автографів, поки руки не впадуть.
 «Спасибі вам за підтримку», «Радий потиснути вам руку», «Гей, поцілунки не допускаються!», «Цзуй, швидко прибери цього фаната звідси!» - Цими та іншими моїми репліками супроводжувалася роздача автографів.
 Роздаючи автографи, я з ніжною посмішкою відповідала на запитання шанувальників. Час від часу знаходилися бажаючі неодмінно поцілувати мене, а деякі настільки не припускаю відмови, що кидалися на мене, щоб змусити цілуватися. Тільки після того, як Нань Гунь Цзуй відтягав таких геть, процес роздачі автографів міг тривати. Цей цикл повторювався знову і знову: розчерк, відповідь, пропозиція поцілунку, спроба силою поцілувати, спостереження, як схопили і відтягують.

Краєм ока я іноді поглядала на інших членів Вічної Банди. Ситуація у Гуи нічим не відрізнялася від моєї, за винятком того, що, будучи бардом, він не володів великою фізичною силою, тому на його щоках красувалися вже кілька насильницьких поцілунків «вовчиць». Гуи тепер продовжував роздавати автографи, стримуючи сльози від образи і навіть використовував Духа Заходу, раніше бажав розірвати його, як щит.
 Ревниві шанувальниці вже залишили відмітини своїх «вовчих пазурів» на бідній гарячої красуні Дусі Заходу, але він (нині вона) не дозволив собі застосувати заходів у відповідь.
 (Як сказала невістка Юліана, платоспроможний клієнт - король, тому, не залежно від того, що роблять шанувальники, вони завжди праві).

На противагу цьому злоби знаходився в набагато кращій ситуації. З огляду на, що він був воїном, а також відстороненість його особи, навряд чи хто з фанаток наважився б наблизити до нього свої уста. Замість цього вони з ніжністю дивилися на нього в тузі, готові проковтнути, якщо така можливість буде.
 Оскільки Фенікс і Небесна Лазур були дівчатами, шанувальники чоловічої статі могли дозволити собі робити все, що їм заманеться. Що було, безумовно, проблемою. Ця пара була оточена такою кількістю воїнів Вічного міста, що я могла розгледіти лише їхні силуети.
 «Чому таке ставлення? Чому мене захищає тільки один Цзуй? Що за збіговисько сластолюбців, які забули про своє сеньйорі побачивши жінок? »
 Автограф-сесія тривала в цьому дусі, поки гаряча красуня Дух Заходу не перетворилася в Духа Заходу з модним їжачком. Всі ми продовжували роздавати автографи, за винятком Гуи, при цьому ледь стримували сльози від знемоги. Якби не шанувальники, дивляться на мене з усіх боків, я б розревілася на повний голос. Зі скорботою я кинула погляд на свою праву руку. Її нестримно трясло, ніби я перенесла інсульт, поки зважувала в розумі, скільки ще людей стоять у черзі.

 * * *

- Останній ... - я поставила заключний розчерк, відчуваючи, що зараз рушу.
 На щастя, від того, як цей чувак озирається на Небесну Лазур і Фенікс, було цілком очевидно, що мною він не в жодному разі не зацікавлений. Який ідеальний фінал, слів немає!
 Ледве я закінчила підпис, він, звичайно, тут же кинувся до дуету і почав повзати на колінах по підлозі. Несподівано в його лівій руці з нізвідки виник колосальний букет червоних троянд, а в правій - величезна кільце з діамантом розміром з бейсбольний м'яч.
 - О, мила леді Небесна Лазур! Моя любов до вас тече безперервно, як Хуанхе *, тягнеться до нескінченності подібно білим хмарам в небі і обрушується хвиля за хвилею як океанський потік! - Така нудотна нісенітниця хлинула з вуст цієї тварини. І блювання звуки розтікалися навколо також безперервно, як Хуанхе.

<* Хуанхе - Жовта річка, річка Китаю, одна з найбільших в Азії. Назва «Жовта» пов'язано з великою кількістю наносів, що додають жовтуватий відтінок її водам. Саме завдяки їм море, в яке впадає річка, називається Жовтим. Басейн Хуанхе вважається місцем формування і становлення китайського етносу.>

- О, моя кохана леді Небесна Лазур, будь ласка, виходь за мене заміж!
 - Прошу вибачення, повинна повідомити всім, що у мене вже є коханий! - Прямо оголосила Небесна Лазур, нещадно дивлячись на беспородье на сцені, потім, ніби вибачаючись, подивилася на шанувальників навколо.
 - Хто це? Хто наважився вкрасти у мене жінку, не побоюючись за власне життя ?! - Почали хвилюватися шанувальники Небесної Лазурі навколо сцени.
 Я безпорадно зітхнула. Ймовірно у мене найбільше ворогів у всьому світі.
 Небесна Лазур зробила глибокий подих і підняла голову до неба, глянувши на Сонячного Світла, який сидів на килимі-літаку:
 - Ось той, якого я люблю.
 - Е-е? .. - Включно зі мною і Сонячного Світла пролунало п'ять таких звуків.
 У Небесної Лазурі, яка дивилася на здивованого Сонячного Світла, почервоніли щоки. Минуло чимало часу, перш ніж вона повернулася і вклонилася мені:
 - Прости, Принц, але я зрозуміла, що люблю Сонячного Світла, тому я не можу відчувати почуттів по відношенню до тебе.
 - Ти ... Це ... - я довго заїкалися, не в змозі видавити навіть половини осмисленої фрази.
 «Ох, чому моя нинішня головний біль набагато сильніше, ніж в той час, коли Небесна Лазур намагалася змусити одружитися на собі мене. Небесна Лазур, якщо твоє серце вибрало іншого, я підтримаю тебе на 120 відсотків. Але не могла б ти вибирати нормального коханого? Спершу ти запала на трансвестита, яким є я, а тепер на цього ... Якби ти як і раніше любила мене, це можна було б назвати одностатевим коханням. Але ти закохалася в комп'ютерного персонажа! Це щось як назвати? Навіть зоофілія краще, ніж закохатися в НІП *. Звір, по крайней мере, є фізичним тілом. А НІП? Тільки не кажіть, що будете наполягати на твердженні: Все правильно, я закоханий в кілька рядків програмного коду »

<* НІП - дослівний переклад терміну NPC (неігроковий персонаж)>

- Сонячний Світло, я тобі не подобаюся? - Запитала Небесна Лазур спокійним тоном, щиро дивлячись на Сонячного Світла, явно не сумніваються в позитивному відповіді.
 - Я ... Я ... - Сонячний Світло щільно насупив брови, явно захоплений зненацька.
 - Ти і в правду любиш Небесну Лазур ?! - Сторопівши, я зблідла. - «Сонячний Світло - комп'ютерний персонаж! Навіть придбавши самосвідомість, він все одно відрізняється від звичайної людини. Наприклад, він не знає, як сказати неправду, тому не може втішити людей білої брехнею. Якщо у нього немає ніяких почуттів до Небесної Лазурі, він би сказав про це прямо. Але він не зміг, невже це означає? .. »
 Сонячний Світло повернувся до мене, в його очах була розгубленість.
 - Принц, тут не те місце для подібних питань, - потягнув мене в сторону Гуи, вказуючи на глядацьку масу біля сцени.
 - Ти маєш рацію, - я з зусиллям придушила в собі тривогу, знову беручи образ Кривавого ельфа Принца.
 Виставивши на обличчі ввічливу посмішку, я вимовила чарівним тоном:
 - Автограф-сесія на сьогодні закінчена. Вічна Банда докладе ще більше зусиль в майбутньому, ми сподіваємося і надалі на вашу підтримку. Дякуємо.
 Секунди, які я чекала, поки натовп розійдеться, здалися роками. Потім я схопила Сонячного Світла і Небесну Лазур, щоб поцупити їх з собою. «Але куди піти?» - Коливалася я недовго. - «Звичайно, додому до Джині і Юну!»
 З цією думкою я швидко відправила їм приватне повідомлення з розпорядженням чекати нас у себе вдома.
 Уже рушивши в дорогу, я раптом затрималася і повернулася до інших учасників Вічної Банди, що рушили слідом. Дуже загрозливим тоном я сказала:
 - Нікому не сміти йти за нами, ясно ?!
 Тріо позаду мене демонстративно застигло. Але при вигляді моєї суворої фізіономії все дружно кивнули.

[? Принц Том 4 Глава 10 Кінець]

Frac12; Принц Том 4, Глава 9: Концерт. | Frac12; Принц Том 4, Глава 11: Велике оновлення


Frac12; Принц Том 3 Глава 6: Темний бог демонів | Frac12; Принц Том 3 Глава 7: Битва починається | Frac12; Принц Том 4 Глава 1: Вічне місто ніколи не впаде. | Frac12; Принц Том 4 Глава 2: Поцілунок змії. | Frac12; Принц Том 4 Глава 3: Вулична трупа. | Frac12; Принц Том 4 Глава 4: Найважливіший питання в житті Пельмешки. | Frac12; Принц Том 4 Глава 5: Щоденник пригод вуличних музикантів. | Принц наполовину, Том 4, Глава 6: Особа «Другий Життя». | Frac12; Принц Том 4, Глава 7: Портфоліо. | Frac12; Принц Том 4, Глава 8: Щоденник побачень. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати