На головну

Frac12; Принц Том 4 Глава 4: Найважливіший питання в житті Пельмешки.

1. A) повідомляється про неможливість дати відповідь по суті поставленого питання в зв'язку з неприпустимістю розголошення зазначених відомостей
  2. Frac12; Принц Том 3 Глава 6: Темний бог демонів
  3. Frac12; Принц Том 3 Глава 7: Битва починається
  4. Frac12; Принц Том 4 Глава 1: Вічне місто ніколи не впаде.
  5. Frac12; Принц Том 4 Глава 2: Поцілунок змії.
  6. Frac12; Принц Том 4 Глава 3: Вулична трупа.

Оригінальна новела на китайському: Yu Wo
 (Переклад з англійської)

- Перекличка! Принц - тут, Гуи - тут, злість - тут, Небесна Лазур - тут, Фенікс - тут, Кеншін - тут, Сонячний Світло - тут, - бурмотіла Лолідракон, перевіряючи присутність кожного. - Бачу, що все тут, тоді слухайте! Сьогодні ми починаємо концертний тур. Після довгих роздумів, почати було вирішено з Зоряного міста, потім вирушимо в Місячний, нарешті, в Сонячний.
 На моєму обличчі відбилася насмішка: «Довгі роздуми? Це кидання кубика вважається довгими роздумами? Хоча, якщо врахувати факт з'ясування питання, якого кольору кубик взяти ... »
 - Насамперед, хлопці, ви один раз виступаєте відкрито на міській площі кожного міста, потім кілька невеликих виступів в різних барах і ще раз на площі. Важливе нагадування, після кожного концерту не забудьте сказати, що ви з Вічного міста, і що приблизно через місяць у Вічному місті відбудеться концерт. Зрозуміло? - З суворим виразом роз'яснила Лолідракон.
 Все втомлено кивнули, оскільки чули це вже сотні разів. Основна мета нашої групи зараз - прославити Вічне місто, отримати побільше шанувальників, ну і зрозуміло заробити грошей.
 - Добре, Вічна банда, виступаємо! - З ентузіазмом закричала Лолідракон.
 Повні вируючої крові і хвилювання ми підхопили:
 - МИ ЙДЕМО!
 - Ах, так, забула згадати, Юліана сказала, що нам не вистачає коштів, тому попросила вас, хлопці, вбивати по дорозі мобів, щоб покрити відрядження, - недбало додала Лолідракон.
 "Та НУ? Не дивно. Невістка Юліана забрала вчора всі мої гроші ... »- я озирнулася інших. Вираз їхніх облич було могильним.
 «Бог мій, схоже, нас всіх напередодні пограбували!»
 - Я правильно зрозуміла, нам ще й доведеться вбивати мобів заради грошей? - Сказала я похмуро. - Це жарт? Нам потрібно перетнути континент протягом місяця, при цьому виступати у всіх трьох містах! Ти хочеш висунути мене на пост президента або щось приблизно таке, але навіть кандидат в президенти отримує джип!
 - Ми можемо використовувати мій килим-літак, - з легкої усмішкою запропонував Сонячний Світло.
 Я різко повернула голову в бік Сонячного Світла і подивилася на нього, зачеплена пропозицією: «Звільнити його все-таки було чудовою ідеєю!»
 - Вирішено! Будемо подорожувати на килимі! - Щасливо підсумувала я.

* * *

- Нам пощастило, що завжди можна поїсти смаженого м'яса, - зірвався з моїх губ зітхання полегшення, коли я жадібно ловила руками падаючі зверху шматочки смаженого м'яса. Наді мною Пельмешка їхала верхи на Вогненному Феніксі, які проводили життя в повітрі.
 - Так, зітхнув Гуи. Після того, як я вибив деякі гроші на житло від Лолідракон, я зовсім забув про витрати на їжу. На щастя, у нас є Пельмешка і Вогняний Фенікс, так що нам не доведеться голодувати.
 Небесна Лазур і Фенікс стали рабами вкуснющій смаженого м'яса. Втративши все своє жіноче самовладання, вони жадібно ловили падаючу їжу і поглинали її майже так само швидко, як і я.
 Що стосується Кеншіна і Сонячного Світла, то Сонячний Світло безперервно бомбардував мовчазної Кеншіна питаннями, поки вони обидва їли.
 - Де ми збираємося зупинитися на ніч? - Недбало запитав злоби.
 - Може в парку? - Запропонувала я. - Тоді гроші можна буде використовувати на їжу.
 - Принц, ви не повинні йти на це! - З болем в ніжному погляді сказав Гуи.
 А потім раптом запропонував:
 - Логічно було б спати прямо на міській площі. Таким чином, прокинувшись завтра ми можемо відразу з місця в кар'єр, співати.
 - Ти маєш рацію, - кивнула я.
 - Що, спати на міській площі ?! - Недовірливо пхикнули Небесна Лазур і Фенікс, тривожно заглотив своє смажене м'ясо.
 - Чому ні? Це ж зовсім небагато часу так званого сну, тільки перед виходом із системи і відразу після входу в неї, - знизала плечима я, не піклуючись про їх недовіру.
 - НІ !!! - Вигукнула Небесна Лазур з палаючим червоним обличчям. - Що за жарти такі? Ми не можемо так вчинити, навіть якщо це на зовсім не тривалий час! Сплячу дівчину НІКОЛИ не повинно бути видно незнайомцям!
 Навіть Фенікс, рідко погоджуються з небесної блакиті, люто закивала.
 - Тоді давайте зупинимося в готелі, дівчата не повинні зневажливо дозволити іншим побачити їх, що спали, - сказав злоби, кинувши на мене багатозначний погляд.
 «Ах, так, я ж теж одна з дівчат. Ха, я майже забула! »- Я почухала потилицю з дурною посмішкою на обличчі.
 - Так, орендуємо три кімнати. Небесна Лазур буде жити в одній кімнаті з Фенікс, Сонячний Світло з Кеншіном, злоби і Гуи займуть останню.
 Я нахилила голову, поринувши в свої думки: «А як же я? Жити в одній кімнаті з небесної блакиті і Фенікс я не можу, так? Адже в грі я повноцінний чоловік з усіма причандаллям. Що мені робити, якщо ці двоє надумають силою використовувати мене? .. »
 «... Також я не можу оселитися в одній кімнаті з Гуи і злоби. Оскільки технічно я все ще дівчина і повинна бути ... Скромної. (Визначення скромності: Хоча я дуже хочу цього в своєму серці, зовні я повинна робити вигляд, що не хочу цього. Якби братик ЗУО не знав, хто я насправді, як здорово було б дивитися на двох неймовірно привабливих хлопців під час сну . Нічого не можу вдіяти, так і пускаю слюні, уявляючи собі цю сцену!) »
 «Як дратує! Вперше підвернувся такий випадок, тільки щоб викликати роздратування! .. »
 - Я буду спати з Сонячним світлом і Кеншіном! - Нарешті прийняла я рішення.
 «Ось тут повинен бути порядок. Обидва вони насправді не люди, і обидва досить мило виглядають ... »
 Почувши це, Гуи і злоби повернулись до мене з засуджує поглядом. Потім на обличчі Гуи стали відбиватися смуток, розчарування, жалість до себе і інші подібні емоції. Злість же небезпечно примружився, щоб від його радужек не почався пожежа.
 Я почала люто потіти і тому випалила:
 - Добре, я буду спати один!

Після прибуття в готель, я жалібним голосом попрощалася з усіма і попрямувала до своєї кімнати, плануючи забитися в кут.
 - Принц! - Раптом крикнув Гуи, стрімко повернувшись до мене.
 Він закликав свого Фенікса, перш ніж продовжити:
 - Ось, візьми Фенікса, тоді, якщо зголоднієш, у тебе буде смажене м'ясо.
 - ДУІ! - Дотиком, я висловила йому свою вдячність, щасливо взяла «Продукти харчування» і пішла в свою кімнату.

* * *

Тепер, сидячи в номері, я квапливо витягла пельмені, бажаючи отримати трохи їжі, перш ніж вийти з системи:
 - Пельмешка, плюнь м'ясом!
 - Добре мама! - Пельмешка радісно виплюнула купку м'яса.
 Навчений Вогняний Фенікс негайно дихнув вогнем, довівши смажене м'ясо до досконалості. Я з вовчою жадібністю поглинала їжу, поки обидва вихованця грали в стороні. Здається, вони непогано ладять.
 - Вогненний Фенікс, Пельмешка хоче покататися верхи, - сказала Пельмешка, трясь про ноги Вогненного Фенікса головою, умовляючи таким чином.
 Вогняний Фенікс спершу гордовито підняв голову, але поглянувши в широкі і невинні очі Пельмешки, зітхнув (клянусь, я бачила його подих!):
 - Що з тобою робити? Сідай.
 Під схвальні вигуки Пельмешки, Вогняний Фенікс підняв її дзьобом на спину.
 - Вогняна пташка, лети! - Знову закричала Пельмешка.
 В очах Вогненного Фенікса була безпорадність, коли він пролітав коло по кімнаті з пельмені на спині.
 Я злегка прочинила рот: «Такі взаємовідносини між вихованцями є нормальними? Домашні вихованці з інтелектом - це дійсно щось! Навіть їхні емоції здаються такими реальними! Безпорадне вираз очей Вогненного Фенікса практично таке ж, як у мене, коли я розмовляю з пельмені ... »
 Я закрила рот і продовжила жувати смажене м'ясо.
 Пельмешка безупинно захоплювалася, нарешті заявила:
 - Огневушка найкраща! Пельмешка-шка хоче літати з тобою завжди!
 «Невже? Вогняний Фенікс, здається став трохи спекотніше. Неначе почервонів? Нісенітниця якась! »
 - Так! Пельмені-шкой ізлюблени тільки одна Огневушка! - Крикнула Пельмешка. - Так само як мама!
 Я гордо кивнула: «Хороша Пельмешка, не забула про свою старої доброї мамі».
 - Тоді, Пельмешка, хочеш одружитися зі мною? - Повільно запитав Вогняний Фенікс.
 Мої очі розширилися від потрясіння, а смачний шашличок випав з відвислою щелепи.
 - Що значить одружитися? - Запитала Пельмешка, моргаючи своїми великими невинними очима.
 Вогняний Фенікс урочисто вимовив:
 - Чи не ручаюсь за точність розуміння, але знаю, що одружившись, ми завжди зможемо залишатися разом.
 Пельмешка початку дико скакати на спині Фенікса:
 - Здорово! Пельмешка-шка хоче бути з тобою назавжди! Одружуємося! Одружуємося!
 Я зачинила щелепу, підібрала випало м'ясо і сунула назад в рот, продовживши жувати: «Що це було? Птах зараз взяла і зробила пропозицію пельмені? Та до того ж пельмень - ніхто інша, як моя дочка? Це ... Це безглуздіше науково-фантастичного роману і страшніше фільму жахів! »
 Мені згадалися слова Лолідракон. Здається, вона говорила, що двоє вихованців можуть мати дітей. І якого ж роду діти у цих двох можуть з'явитися? Пельмені, фаршировані м'ясом Фенікса? І адже це ще не найгірший варіант. Якщо народиться Фенікс з пельменіной замість голови, думаю, я втрачу свідомість.
 Поки я уявляла, як буде виглядати Фенікс з пельменіной замість голови, Пельмешка і Вогняний Фенікс підійшли до мене і Пельмешка щасливо заверещала:
 - Мама, Пельмешка-шка хоче одружитися на Вогненному Феніксі!
 Я опинилася в повному ступорі. І що мені відповісти? Привітати їх?
 Схопившись, я схопила в оберемок обох вихованців і, стусаном відкривши двері, кинулася в кімнату Гуи і Злоба.

- Гуи! Твій син спокусив мою дочку !!! - Проревіла я, також ногою відчиняючи двері.
 Вже увійшовши, я впер в двох осіб в кімнаті. Протерла очі і дивилась знову. Моя щелепа поповзла вниз. Ні, це не моя уява. Я дійсно бачу Гуи, лежачим поверх Злоба. Точніше вони обидва сплутались на підлозі. Гуи, що знаходиться зверху, побачивши мене, очевидно, був вражений не менше.
 - Упс, вибачте, що потурбував вас, хлопці ... Дуже винен! - Я почухала потилицю і, трохи зніяковівши, зачинила за собою двері.
 - Принц! Ваша високість! Зачекайте! Це непорозуміння! .. - Пролунали за дверима відчайдушні крики Гуи.
 Потім з криками Гуи пролетів через двері. Я швидко ухилилася, спостерігаючи, як він впав поряд зі мною безформною купою. Я заглянула в кімнату і побачила Злоба, що стояв прямо як жердина з роздутими венами на лобі і висунутої правою ногою. Ясно, винуватцем раптового польоту Гуи з кімнати був злоби.
 Я глянула на Гуи, що приходив до тями після падіння, потім на пашить люттю Злоба і тупо запитала:
 - Хлопці, ви развлекаетесь садомазохізмом?
 - НІКОЛИ! - Процідив злість крізь зціплені зуби.
 - Тоді навіщо ти штовхнув Гуи? Хіба ви там обидва не ... - я поперхнулася, зупинившись. Це не повинно вийти з вуст леді!
 - НІ! - Одночасно вигукнули Гуи і злоби.
 - Він раптово кинувся на мене! - Сказав злоби, пронизуючи Гуи поглядом.
 - Ах, Гуи, чи не занадто це грубо? - Запитала я, похитавши головою.
 Кров відійшов від особи Гуи. Він поспішно почав намагатися порозумітися:
 - Це було випадково! Я не хотів!..
 Я перервала:
 - А, так ви не змогли зупинитися!
 І з розумінням кивнула:
 - Ну звичайно, злість же симпатяшка, природно Гуи не зміг встояти перед спокусою, тому і стрибнув на Злоба.
 - Я раптово почув твій крик, від цього випадково спіткнувся і впав на Злоба. От і все! - Закінчив свій вирок Гуи.
 Коли до нього дійшло сказане мною, обличчя його потемніло.
 - Принц! - Безпристрасне обличчя Злоба раптом змінилося. - Твоя ліва рука! ..
 - А що з моєю лівою рукою? - Я подивилася на неї.
 Моя бідна ліва рука весь цей час тримала Вогненного Фенікса, і тепер запах смаженого м'яса доносився вже від неї.
 - А-а-а-а-а! ...
 Після того, як усі збіглися на мої крики і здивовано на мене дивились, довелося пояснювати, чому я увірвався в двері кімнати Гуи і Злоба. А Крижана Фенікс в цей час обробляла мою знівечену руку червоним зіллям.

- І тепер Пельмешка і Вогняний Фенікс намір одружитися, - закінчила я.
 Реакція на почуту новина, судячи з облич навколишніх, була аналогічною моєї - розкриті роти і випромінюють недовіру очі.
 - Я знала, що вихованці можуть утворювати пари, але не чула про такому дивному поєднанні, - сказала Небесна Лазур, кидаючи підозрілі погляди на носи птиці і Пельмешки.
 - Господар, я виходжу заміж! - Заявив Вогняний Фенікс Гуи майже командним тоном.
 - Ох, - ошелешено видихнув Гуи, ні в найменшій мірі не походив на господаря. Потім насупився. - Але як ви одружитеся?
 - Поняття не маю, - недбало кинув Вогняний Фенікс.
 - Ти справді хочеш одружитися на моїй пельмені?
 Спостерігаючи таку неповажність з боку Вогненного Фенікса, я з деякою часткою гніву відразу натрапила на думку, що не хочу видавати мою милу маленьку пельмені за цього гордовитого курчати! Що, якщо він використовує мою пельмені? Що якщо він її обдурить?
 Вогняний Фенікс кивнув з усією серйозністю:
 - Мені дуже подобається Пельмешка.
 Я спробувала пильно дивитися на Вогненного Фенікса зверху вниз, але він не відступив. Навпаки, він підняв крило і оточив їм пельмені як захисним муром. Я зітхнула: «Так, все говорить про те, що Вогняна Фенікс по-справжньому любить пельмені».
 Залишалося тільки похитати головою. Будучи батьком, в такий день ви не в силах будете утримати дорослу дочку від шлюбу. Навіть таку дочку, як моя Пельмешка. Треба подумати про гарну стороні. Адже принаймні ця пара тепер зможе спеціалізуватися на смаженому м'ясі, роблячи його для мене за першим моїм бажанням.
 З вагою на душі, викликаної розставанням з єдиною дитиною, я сказала:
 - Тоді вирішено. Тільки мені потрібно проконсультуватися з фахівцем по грі на предмет того, як вихованці одружуються.
 - Спеціалістом по грі? - Підозріло запитав Фенікс. - У Другій Життя є фахівці з гри?
 Я знизала плечима:
 - Про інших не знаю, але мій зветься Лолідракон.
 Відкривши личку, я коротко виклала Лолідракон ситуацію. Як завжди, вона реготала до судом, перш ніж відповісти мені:
 «Одруження вихованців - справа проста, тим більше, якщо вони самі погодилися. Один з господарів оголошує освідчитися, і якщо інший погоджується, церемонія завершена ».
 - Гуи, чи згоден ти, щоб твій вихованець, Вогняний Фенікс, взяв за дружину мою пельмені? - Оголосила я, як тільки Лолідракон закінчила.
 Гуи під полум'яним поглядом Вогненного Фенікса не вагаючись відповів:
 - Так згоден.

[Системне повідомлення: Помилка церемонії.]

Гуи і я здивовано завмерли: «Помилка?» Я знову уточнила у Лолідракон і навіть дослівно переказала їй фразу, яку ми використовували.
 «Дивно, начебто все правильно. Ви впевнені, що вони хочуть одружитися? »- В замішанні запитала Лолідракон.
 «Звичайно, вони самі першими це запропонували».
 Лолідракон на деякий час замовкла, нарешті нерішуче сказала:
 «Принц, запитай у Вогненного Фенікса і Пельмешки про їх поле. Я тільки що згадала, що Фенікси утворюють пари, тобто можуть бути як чоловічої, так і жіночої статі. Причому виглядають і звуться вони однаково ».
 - Вогненний Фенікс, ти дівчинка? - Запитала я з блідим обличчям.
 - Я завжди була дівчинкою! - Сердито відповіла Вогняний Фенікс.
 Темні лінії прочертили моє обличчя: «Якого біса тут відбувається? Мало того, що я тільки і натикаюся на геїв навколо, так тепер ще й вихованці туди ж! До чого світ докотився! »
 Від цих одкровень моя голова жахливо розболілася.
 - Ти дівчинка і Пельмешка дівчинка. Як дві дівчинки можуть одружитися?
 - Що ти таке кажеш? Пельмешка - хлопчик! - Роздратовано заперечила Вогняний Фенікс.
 З широко розкритими очима все повернулись до пельмені:
 - Пельмешка - хлопчик ?!
 - Тільки не кажіть мені, що система сбойнула через це ... - вимовила я нерішуче. - Гуи, чи згоден ти, щоб мій вихованець, Пельмешка, взяв у дружини твого вихованця, Вогненного Фенікса?
 Гуи витримав паузу і відповів:
 - Так згоден.

[Системне повідомлення: Церемонія успішно завершена, Пельмешка тепер одружений на Вогненному Феніксі.]

"Дідько!.."

[? Принц Том 4 Глава 4 Кінець]

Frac12; Принц Том 4 Глава 3: Вулична трупа. | Frac12; Принц Том 4 Глава 5: Щоденник пригод вуличних музикантів.

Frac12; Принц Том 3 Глава 6: Темний бог демонів | Frac12; Принц Том 3 Глава 7: Битва починається | Frac12; Принц Том 4 Глава 1: Вічне місто ніколи не впаде. | Frac12; Принц Том 4 Глава 2: Поцілунок змії. | Принц наполовину, Том 4, Глава 6: Особа «Другий Життя». | Frac12; Принц Том 4, Глава 7: Портфоліо. | Frac12; Принц Том 4, Глава 8: Щоденник побачень. | Frac12; Принц Том 4, Глава 9: Концерт. | Frac12; Принц Том 4, Глава 10: Дух Заходу в такому ж положенні, що і я? | Frac12; Принц Том 4, Глава 11: Велике оновлення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати