Головна

Ваші телевізійні програми нічого не мають проти показу неприкритого насильства, але соромляться показувати оголену любов. Все ваше суспільство служить віддзеркаленням такого пріоритету.

  1. DirectX 10 проти DirectX 9
  2. DirectX 11 проти OpenGL 4.0
  3. I. Змінний електричний струм. Активний опір. Діючі значення сили струму і напруги.
  4. II. Порядок розробки індивідуальної програми реабілітації інваліда (дитини-інваліда)
  5. II. СООБЩЕСТВО медоносних-НЧЕЛИ
  6. IV. Громадянське суспільство: поняття, структура, основні конституційні початку.
  7. IX. МОВА І СУСПІЛЬСТВО

12. Чи є життя на інших планетах? Прилітали чи до нас звідти? Спостерігають за нами зараз? Чи побачимо ми неспростовні докази позаземного життя до того, як помремо? Чи правда, що у кожної форми життя є свій Бог? Являєшся чи Ти Богом Всього Цього?

«Так» - відповідаю на першу частину. «Так» - на другу. «Так» - на третю. Я не можу відповісти на четверту частину питання, оскільки Мені довелося б передбачати майбутнє, чого Я робити не збираюся.

Проте ми набагато докладніше поговоримо про те, що називають майбутнім, у Другій Книзі - і поговоримо про позаземного життя і про природу (природах) Бога в Книзі Третьою.

Треба ж! Буде і Третя Книга?

Дозволь мені коротко викласти план.

Книга Перша містить головні істини, основні поняття і присвячена життєво важливим особистим дідам і проблем.

Книга Друга містить більш важкі для розуміння істини, більш складні поняття і присвячена глобальним проблемам і питанням.

Книга Третя містить найбільші істини, які тепер доступні для розуміння, і присвячена загальним проблемам і питанням - проблемам, які зачіпають усіх мешканців Всесвіту.

Зрозуміло.

Це наказ?

Ні. Якщо ти ставиш таке питання, то ти нічого в цій книзі не зрозумів.

Ти вибрав робити цю роботу - і ти був обраний. Коло замкнулося.

Розумієш?

Так.

13. Чи настане коли-небудь утопія на планеті Земля? Чи покаже коли-небудь Бог Себе людям Землі, як обіцяв? Чи відбудеться друге пришестя? Чи настане коли-небудь Кінець Світу, або апокаліпсис, як напророкував в Біблії? Чи існує єдина справжня релігія? Якщо так, то яка?

На це питання можна відповісти цілої книгою, і він займе більшу частину Книги Третьою. У першій же книзі цієї серії Я обмежився питаннями особистого характеру, практичними аспектами.

Ви зганьбили секс, як зганьбили і життя, назвавши її гріхом і стражданням замість того, щоб сприймати її як найбільший дар і величезне задоволення. | Я звернуся до більш великим питанням та проблемам загального і загального характеру в наступних бесідах.


Релігія є ваша спроба говорити про те, чого не скажеш словами. І у неї це не дуже добре виходить. | Так, деякі і цю книгу назвуть богохульством - роботою диявола. | Замишляти - творити - переживати. Що ти замишляєш, то ти створюєш; що ти створюєш, то ти переживаєш; що ти пережінаешь, то ти замишляєш. | Я хочу сказати, що твоє уявлення про абсолютну реальність більш обмежено, ніж ти думав, а Істина більш безмежна, ніж ти зможеш собі уявити. | Звичайно. Ти сам маєш зорове уявлення про те, що я тут пояснюю тобі. | Правильно. | Отже, ти знаходишся в процесі росту -або, як я всюди в цій книзі називав це, в процесі становлення. | Матеріал, який Я сюди доставив, щоб розкрити тобі. Так ось, оскільки ми швидко проходимо матеріал, давай звернемося до тих, що залишилися питань і негайно розберемо їх. | Я про це вже говорив. | Все настільки просто - і настільки складно. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати