Головна

Будь-яка хвороба спочатку створюється в розумі.

  1. Анкілозуючий спондилоартрит (АСА), хвороба Бехтерева
  2. Асептичний некроз човноподібної кістки зап'ястя (хвороба Прайзер)
  3. Асептичний остеонекроз півмісяцевої кістки зап'ястя (хвороба Кінбека)
  4. Хвороба (синдром) Шегрена
  5. хвороба Брутона
  6. хвороба Верльгофа
  7. хвороба Віллебранда

Як це може бути? А як щодо хвороб, якими заражаються від інших людей? Адже є грип і, якщо на те пішло, СНІД?

У твоєму житті нічого не відбувається - буквально нічого, -що спочатку не було б думкою. Думки подібні магнітів, які притягують до тебе впливу. Думка не завжди може бути настільки очевидною, як, наприклад: «Я обов'язково підхоплю страшну хворобу». Думка може бути (зазвичай і буває) набагато більш тонкої, ніж ця. «Я не вмію жити». «Моє життя - це суцільна плутанина». "Я невдаха". «Бог покарає мене». «Я ситий по горло таким життям!» Думки - це дуже тонка, але дуже потужна форма енергії. Слова - менш тонка, більш щільна. Дії являють собою найбільш щільну форму енергії. Дія - це енергія в щільній фізичній формі, в потужному русі. Коли ти думаєш, говориш і дієш виходячи з негативного поняття на кшталт «Я - невдаха», ти приводиш в рух величезну творчу енергію. Буде дивно, якщо ти відбудешся застудою. Це найменше, що може з цього вийти.

Дуже важко протистояти впливам негативних думок, коли вони вже придбали фізичну форму. Чи не неможливо - але дуже важко. Для цього необхідна найбільша віра. Це вимагає виняткової переконаності в позитивній силі Всесвіту - як би ти це не називав: Богом, Богинею, Абсолютом, Початковою Силою, Першопричиною або ще як-небудь.

Цілителі володіють такою вірою. Це та віра, яка стає Абсолютним Знанням. Вони знають, що тобі було призначено бути цілісним, завершеним і досконалим в цей самий момент. Володіння цим знанням теж є думкою - і дуже сильнодіючої. У неї досить сили, щоб зрушити гори, не кажучи вже про молекулах в твоєму тілі. Ось чому цілителі можуть виліковувати, і часто навіть на відстані.

Невидима на перший погляд правда полягає в тому, що більшість людей своїм занепокоєнням переводять себе до смерті. | Думка не відає відстані. Думка подорожує навколо світу і перетинає Всесвіт швидше, ніж ти можеш вимовити слово.


Бути і робити - це різні поняття, хоча багато людей приділяють особливу увагу саме останньому. | Намагайся бути тим, ким ти хочеш бути. | Не знаю. Я питаю тебе. | Батько не стане нав'язувати свою волю Синові. Чинити так огидно самій Його природі, і, отже, це в повному розумінні слова неможливо. | Тому що у Всесвіті немає іншого вибору, крім того, щоб донести до тебе пряме прояв твоєї думки про це. | Афірмації не працюють, якщо ти просто заявляєш про те, чого б тобі хотілося досягти. Вони працюють тільки тоді, коли ти повідомляєш про те, що, як ти знаєш, вже досягнуто. | Ти є триєдиним істотою, що складається з тіла, розуму і душі. Ти завжди будеш триєдиним істотою, а не тільки поки ти живеш на Землі. | Так цикл творіння і досвіду, створення образів і їх здійснення, пізнання і зростання в невідоме триває -нине і повсякчас, і на віки віків. | Ти обов'язково зустрінеш таких людей. Вони всюди. Їх більше, ніж ти думаєш. Можливо, ти одного вже знаєш або чув про нього. | Ніхто не робить нічого такого, чого він не хоче робити. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати