Головна

Ким і Чим (по твоєму розуміння) ти є. І Ким і Чим ти вибираєш Бути.

  1. Квиток у мене у телеевой може бути.
  2. глава. Може бути.
  3. Звичайно, завданням душі є зробити так, щоб ти вибрав пишність - вибрав найкраще з того, Хто Ти Є, - відкидаючи того, що ти не вибираєш.
  4. Тому не суди про те, до чого відчуваєш пристрасть. Просто помічай це, а потім дивись, наскільки це служить тобі, - виходячи з того, ким і чим ти бажаєш бути.
  5. Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.
  6. Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Цим визначається всякий вибір, будь-який з усіх виборів, які ти зробив за своє життя. І коли-небудь зробиш.

Так що ж, життя в зречення - невірний шлях?

Це не так. Саме слово «зречення» не дуже вдало. Фактично, ти не можеш відректися ні від чого, оскільки то, чого ти пручаєшся, - посилюється. Істинне зречення не відмовляється, а просто вибирає інше. Це акт руху у напрямку до чогось, а не проти від чогось.

Ти не можеш піти від чогось, оскільки це почне переслідувати тебе, де б ти не був. Тому не чини опір спокусі, але просто відвернися від нього. Повернись до Мене і відвернися від усього, що негідно Мене.

Однак знай: немає такої речі, як невірний шлях, оскільки в цій подорожі ти не можеш «не потрапити в" туди, куди прямуєш.

Все питання в швидкості - в тому, коли ти доберешся туди, - але навіть це є ілюзією, оскільки не існує ніякого «коли», так само як немає ніякого «до» і «після». Є тільки зараз: вічний момент завжди, в якому ти відчуваєш себе.

Тоді який у всьому цьому сенс? Якщо не існує способу не «потрапити туди», в чому тоді сенс життя? З якого дива тоді нам турбуватися про все те, про що ми турбуємося?

Ну, звичайно, тобі не варто турбуватися. Але з твого боку було б непогано стати спостерігачем. Просто звертай увагу на те, ким і чим ти є, що робиш, що маєш, і дивись, чи служить це тобі.

Сенс життя полягає не в тому, щоб потрапити кудись, а в тому, щоб помітити, що ти вже знаходишся там - і завжди знаходився. Ти завжди і на віки віків знаходишся в моменті чистого творіння. Сенс життя, таким чином, - в тому, щоб створити те, ким і чим ти є, а потім - пережити це на досвіді.

6 А як щодо страждання? Чи є страждання шляхом і стежкою до Бога? Деякі навіть говорять, що це єдиний шлях.

Навіть використовуючи земні поняття, цілком можна сказати, що, якщо ти не відчуваєш ні до чого пристрасті, ти взагалі не живеш. | Мені не подобається страждання, і той, хто говорить зворотне, - не знає Мене.


Звичайно, завданням душі є зробити так, щоб ти вибрав пишність - вибрав найкраще з того, Хто Ти Є, - відкидаючи того, що ти не вибираєш. | Прийняти те, Ким і Чим Ти є прямо зараз, - і проявити це. | Таким чином, ви з самого початку помістили себе в пекло, щоб уникнути попадання туди. Хмммм. Цікава стратегія. | Бог є творець. | Ну що ж, якщо тобі потрібно повторення матеріалу, у нас є на це кілька життів. | Але твоє запитання чекає своєї відповіді, і Я не відступлю від напрямку твого пошуку. | І Слово Бога було заповіддю (наказом), але заповітом (договором). І ось які ... | Я розумію твоє відчай. Коли намагаєшся зрозуміти все це, приходиш майже в таке ж відчай, як коли намагаєшся пояснити це інакше. | Насправді твоє знання набагато більше, ніж твій досвід. Ти просто не знаєш, що ти знаєш. | Тому не суди про те, до чого відчуваєш пристрасть. Просто помічай це, а потім дивись, наскільки це служить тобі, - виходячи з того, ким і чим ти бажаєш бути. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати