Головна

Я розумію твоє відчай. Коли намагаєшся зрозуміти все це, приходиш майже в таке ж відчай, як коли намагаєшся пояснити це інакше.

  1. Frac12; Принц Том 4 Глава 1: Вічне місто ніколи не впаде.
  2. " Чорна Мадонна - метафора в пам'ять того часу, коли вірили, що земля - ??це тіло жінки ".
  3. Uuml; Циклоїдний - Людина з циклоидной акцентуацией переживає циклічні зміни настрою, коли пригніченість змінюється підвищеним настроєм.
  4. V. Що таке нація?
  5. А що таке сім'я?
  6. А) якщо визначення терміна або інший спосіб його розкриття міститься в загальній частині кодексу, то таке визначення відноситься до всіх нормам даної галузі.
  7. А) Що таке культура?

Ого! Хвилиночку! Чи не хочеш ти сказати, що Бог впадає у відчай?

А хто, як ти думаєш, винайшов відчай? І невже ти уявляєш собі, що ти можеш відчувати щось, чого Я відчувати не в змозі?

Скажу тобі: будь-яке відчуття, яке є тобі, - доступно і Мені. Невже ти не бачиш, що Я відчуваю себе через тебе? Для чого ж ще все це потрібно, як ти гадаєш?

Я не зміг би пізнати Себе, якби не ти. Я створив тебе для того, щоб уміти зміцнити пізнати, Хто Я Є.

Але Я не стану розбивати всі твої ілюзії щодо Мене в одному розділу - скажу лише, що в Моїй найтоншої формі, яку ви називаєте Богом, Я не відчуваю відчаю.

Уффф! Ну, це вже краще. Ти було налякав мене.

Але це не тому, що Я не можу. Просто тому, що Я не вибираю цього. Ти, між іншим, можеш зробити точно такий же вибір.

Добре, в розпачі чи ні, але я як і раніше не можу зрозуміти, як так може бути, що рай - прямо тут, а я не відчуваю його.

Ти не можеш відчувати те, чого не знаєш. І ти не знаєш, що перебуваєш прямо зараз в «раю», просто тому, що ти ще не випробував цього. Чи бачиш, для тебе це є певним порочним колом. Ти не можеш відчувати те, чого не знаєш, - ти ще не знайшов для цього способу, - і ти не знаєш того, чого ще не відчував.

Все, до чого закликає тебе Просвітлення, - це пізнати щось, чого ти ще не відчував і, таким чином, випробувати це. Знання відкриває врата досвіду -А ти уявляєш собі це як раз навпаки.

І Слово Бога було заповіддю (наказом), але заповітом (договором). І ось які ... | Насправді твоє знання набагато більше, ніж твій досвід. Ти просто не знаєш, що ти знаєш.


Зібравши і воссоединив всі частини самого себе, ти згадаєш, Хто Ти Є в Дійсності. | Більше немає потреби його шукати. Тепер просто поклич його. | Пора припинити жити несвідомо. Це і є той виклик, який тобі пропонувала твоя душа з початку часів. | Друге, що варто знати, - всі умови тимчасові. Ніщо не залишається незмінним, ніщо не статично. В який бік змінюється ситуація -залежить від тебе. | Звичайно, завданням душі є зробити так, щоб ти вибрав пишність - вибрав найкраще з того, Хто Ти Є, - відкидаючи того, що ти не вибираєш. | Прийняти те, Ким і Чим Ти є прямо зараз, - і проявити це. | Таким чином, ви з самого початку помістили себе в пекло, щоб уникнути попадання туди. Хмммм. Цікава стратегія. | Бог є творець. | Ну що ж, якщо тобі потрібно повторення матеріалу, у нас є на це кілька життів. | Але твоє запитання чекає своєї відповіді, і Я не відступлю від напрямку твого пошуку. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати