Головна

квиток 47

написання формули

Вводити формулу треба зі знака рівності. Це треба для того, щоб Excel зрозумів, що в комірки вводиться саме формула, а не дані.

Виділимо довільну клітинку, наприклад А1. У рядку формул введемо = 2 + 3 і натиснемо Enter. В осередку з'явиться результат. А в рядку формул залишиться сама формула.

В першу чергу виконуються вирази всередині дужок.

Множення і ділення мають більш високий пріоритет ніж додавання і віднімання.

Оператори з однаковим пріоритетом виконуються зліва направо.

Якщо у формулі кількість закривають і відкривають дужок не збігається, Excel видасть повідомлення про помилку і запропонує варіант її виправлення. Відразу після введення закриває дужки Excel відображає жирним шрифтом (або іншим кольором) останню пару дужок, що дуже зручно при наявності у формулі великої кількості дужок.

Використання в формулах імен комірок

Ім'я - слово або рядок знаків, що представляють осередок, діапазон комірок, формулу або константу. Імена можна використовувати в будь-якому аркуші книги або тільки в окремому обраному листі. При використанні в формулах імена осередків є абсолютними посиланнями.
 Створити ім'я для комірки можна в полі імені, або через меню Вставка | Ім'я. | Присвоїти ... Використання імен забезпечує такі переваги:
 Формули, що використовують імена, легше сприймаються і запам'ятовуються, ніж формули, що використовують посилання на комірки.
 При зміні структури робочого аркуша досить оновити посилання лише в одному місці - у визначенні імен, і всі формули, що використовують ці імена, використовуватимуть коректні посилання.
 Після того, як ім'я визначене, воно може використовуватися в будь-якому місці робочої книги. Доступ до всіх імен з будь-якого робочого аркуша можна отримати за допомогою вікна імені в лівій частині рядка формул.
 Ви можете також визначити спеціальні імена, діапазон дії яких обмежується поточним робочим листом. Це означає, що ці імена можна використовувати лише на тому робочому аркуші, на якому вони визначені. Такі імена не відображаються у вікні імені рядка формул або вікні діалогу "Присвоїти ім'я", якщо активний інший робочий аркуш книги.
 Excel автоматично створює імена на основі заголовків рядків і стовпців робочого листа. Докладна інформація про створення таких імен міститься в розділі «Бази даних".
 Після того, як ім'я визначено, ви можете замінити всі відповідні посилання цим ім'ям у всіх місцях робочого листа, швидко перейти на пойменоване посилання, замінити посилання, вставити посилання в формулу за допомогою вікна імені в рядку формул.
 Для присвоєння імені формулою або константі в поле Діапазон вікна Створення імені слід ввести знак рівності (=) і формулу або константу

Введення в формули адрес осередків

квиток 46 | квиток 48


квиток 32 | квиток 33 | квиток 37 | квиток 38 | квиток 39 | квиток 40 | квиток 41 | питання 42 | квиток 44 | квиток 45 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати