Головна

На 8. Вірш: З глибини взиваю до Тебе, Господи, // Господи, почуй голос мій.

1. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  2. Ієрей: Слава Тобі, Христе Боже, Сподівання наше, слава Тобі.
  3. Ієрей: Слава Тобі, Богу, Благодателю нашому, на віки віків.
  4. Ієрей: Слава Тобі, Христе Боже, Сподівання наше, слава Тобі.
  5. На 6. Вірш: Хваліть Його на силах Його, / хваліте Його за могутню величі Його.
  6. Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Стихира: Різдво творили безстуднаго Ірода, / скверния плясавіци ісполняшеся складання клятви: / Предтечева бо глава, відсікши, / яко харчі, ношашеся на блюді возлежащим. / О, бенкету бридко, / непреподобна діяння / і вбивства виконана! / Але ми Хрестителя, яко в народжених дружинами больша, // гідно шануючи, ублажаємо.

Вірш: Нехай уші Твої будуть // внемлющее голос благання мого.

Стихира: Різдво творили безстуднаго Ірода, / скверния плясавіци ісполняшеся складання клятви: / Предтечева бо глава, відсікши, / яко харчі, ношашеся на блюді возлежащим. / О, бенкету бридко, / непреподобна діяння / і вбивства виконана! / Але ми Хрестителя, яко в народжених дружинами больша, // гідно шануючи, ублажаємо.

На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є.

Стихира: Пляса учениця вселукаваго диявола / і главу твою, Предтечі, мзду узятий. / О, бенкету, виконана кровей! / Краще бе НЕ клятих, Ірода беззаконня, брехні внуче. / Аще же і клявся єси, / але не про добро клявся: / краще бе солгавшу життя получити, / неже істінствовавшу главу Предтечевом усікнути. / Але ми Хрестителя, яко в Між народженими від жінок больша, // гідно шануючи, ублажаємо.

Вірш: саме заради Твого надіявся я Тебе, Господи, потерпи душа моя в слово Твоє, // упова душа моя на Господа.

Стихира: Пляса учениця вселукаваго диявола / і главу твою, Предтечі, мзду узятий. / О, бенкету, виконана кровей! / Краще бе НЕ клятих, Ірода беззаконня, брехні внуче. / Аще же і клявся єси, / але не про добро клявся: / краще бе солгавшу життя получити, / неже істінствовавшу главу Предтечевом усікнути. / Але ми Хрестителя, яко в Між народженими від жінок больша, // гідно шануючи, ублажаємо.

Прийдіть, поклонімся і припадемо Йому. | Ієрей: Мир всім.

Ієрей: Мир всім. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Мир всім. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ранковий. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Духовенство: Величаємо тя, / Хрестителю Спасів Іоане, / і шануємо вси // честния твоєї голови усікновення. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Святий славний Пророче, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, моли Бога за нас. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати