Головна

Іменовані діапазони.

Використання в формулах адресних операторів не завжди зручно, тому що формула стає труднозапомінаемой і складною для розуміння. Щоб зробити формулу більш прозорою, має сенс використовувати імена діапазонів. Наприклад, якщо стовпчики або рядки Вашої таблиці мають заголовки, то для посилання на значення таких стовпців або рядків можна використовувати їх імена. Крім того, існує можливість створити ім'я, яке представляє однакові осередки чи групу осередків на кількох аркушах. У цьому випадку, щоб звернутися до цій групі осередків у формулі, досить вказати ім'я, присвоєне діапазону.

Розглянемо приклад: в першій колонці робочого листа розташовані найменування товарів, у другій колонці - ціни. Причому, діапазону, в якому знаходяться ціни товарів, присвоєно ім'я ціна. Тепер, щоб дізнатися ціну певного товару, наприклад стільця, досить вказати посилання стілець ціна.

Щоб привласнити ім'я діапазону, слід виконати наступне:

Ім'я виділеного діапазону з'являється в поле імен, як показано на зображенні. Щоб швидко виділити пойменований діапазон, досить вибрати його в списку поля імен.

31. Вкладкаголовнав Excel .

На цій вкладці зібрані команди, які найчастіше застосовуються при роботі з електронними таблицями.

Оператори порівняння. | Група Шрифт

Процесори електронних таблиць | приклади | Щоб налаштувати швидкий доступ панелі інструментів | Основні параметри | Примітка | Форматування листа Excel | Примітка | Примітка | Абсолютні і відносні посилання. | Пошук непарної дужки у формулі. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати