Головна

Повідомляється, що Джундаб бін 'Абдуллах, нехай буде задоволений ним Аллах, сказав: «(Одного разу) пророк, хай благословить його Аллах і вітає, захворів і не молився одну або дві ночі1».

  1. A) Зображення не буде
  2. A) Зображення не буде
  3. А потім вони приготували хайс7. (Таким) був весільний бенкет / валимо / посланника Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає ».
  4. А) буде обертатися в тому ж напрямку, в якому бувало колесо, б) швидкість обертання зросте.
  5. Аллах прокляв іудеїв і християн за те, що вони обрали могили своїх пророків місцями для поклоніння ».
  6. Арджуна сказав: я вислухав Твої настанови стосуються таємних духовних тим, які Ти милостиво дав мені, і тепер моя ілюзія розвіялася.
  7. Ах, спаси, Аллах!

1 Маються на увазі тільки додаткові молитви.

Глава 453: Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, спонукає до скоєння нічних та інших додаткових молитов, які не ставлячи це в обов'язок.

561 (1127). Повідомляється, що 'Алі бін Абу Таліб, нехай буде задоволений ним Аллах, сказав:

«Одного разу вночі посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, прийшов до мене і Фатімі, дочки пророка, мир йому, і запитав:" Хіба ви не молитесь? " Я сказав: "О посланник Аллаха, душі наші в руках Аллаха, і якщо Він побажає розбудити нас, то розбудить". Після того як я сказав це, він пішов, чи не промовивши у відповідь ні слова, а потім я почув, як, віддаляючись і ляскаючи себе рукою по стегну, він говорив: "... Але людина найбільше схильний сперечатися"1».

1 "Печера", 54.

562 (1128). Повідомляється, що 'Аїша, та буде задоволений нею Аллах, сказала:

Незважаючи на те що посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, любив займатися справами (поклоніння), він часто відмовлявся від їх вчинення, побоюючись, що так само почнуть надходити і інші люди, а потім це може бути зроблено для них обов'язковим. (Ось чому) посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, ніколи не здійснював додаткових молитов за утрам1, тоді як я завжди роблю їх ».

1 Див. Примітку до хадису № 224. Слова 'Аіші, нехай буде задоволений нею Аллах, означають, що вона ніколи не бачила, як пророк, хай благословить його Аллах і вітає, робить цю молитву, або ж що він не здійснював її неухильно.

Глава 454: Під час нічних молитов пророк, хай благословить його Аллах і вітає, стояв так довго, що ступні його ніг опухали.

563 (1130). Повідомляється, що аль-мугир бін Шу'ба, нехай буде задоволений ним Аллах, сказав:

«Зазвичай під час нічних молитов пророк, хай благословить його Аллах і вітає, стояв (під час) молитви так довго, що його ступні (або: ноги) опухали, а коли його запитували (про це)1, Він говорив: "Хіба ви не (слід) мені бути вдячним рабом?" »

1 Тобто коли 'Аїша, та буде задоволений нею Аллах, питала, чому він молиться так довго.

Глава 455: Про те, хто спав на кінець ночі.

Передають зі слів 'Абдуллаха бін' Амра бін аль-Аса, нехай буде задоволений Аллах ними обома, що одного разу посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав йому: «Найулюбленішою молитвою для Аллаха є молитва Дауда, мир йому, і самим улюбленим постом для Аллаха є пост Дауда, який завжди спав половину ночі, (потім) молився третину її, а (потім) спав шосту частину ночі, постив ж він через день ».

565 (Тисяча сто тридцять дві). Повідомляється, що Масрук сказав:

Одного разу) я запитав 'Аішу, нехай буде задоволений нею Аллах: "Які (справи поклоніння) пророк, хай благословить його Аллах і вітає, любив найбільше?" Вона сказала: "(Ті, які відбувалися) постоянно1". Я запитав: "А коли він вставал2?" Вона відповіла: "Звичайно він вставав, почувши крик півня" ».

(1132). В іншій версії цього хадиса повідомляється, що вона сказала:

Глави про вчинення додаткових нічних молитов | Почувши крик півня, він вставав і починав молитися ».


І дощ припинився, а коли ми вийшли, вже світило сонце ». | Коли починав дути сильний вітер, по обличчю пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, було помітно (, що він відчуває занепокоєння) 1 ». | книга затемнення | Глави про вчинення земних поклонів під час читання Корану і про те, як це належить робити | При читанні сури) "Сад" здійснювати земний уклін необов'язково, однак я бачив, як пророк, хай благословить його Аллах і вітає, робив це, читаючи її ». | Одного разу) пророк, хай благословить його Аллах і вітає, залишався на одному місці дев'ятнадцять днів1, (протягом яких) він скорочував свої молитви ». | Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, здійснював з нами у Міні молитви в два раката і в найбезпечніше время1 ». | Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, нерідко здійснював додаткові молитви, сидячи верхи і звернувшись не в бік Кібли ». | Перебуваючи в дорозі, посланник Аллаха, нехай благословить його Аллах і вітає, завжди об'єднував полуденну молитву з післяполудневої, а західну - з вечірньої ». | Коли займається яскрава зоря. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати