Головна

1 сторінка

1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка

глава

-Джіл, Вставай! Через тебе ми встигнемо! За що у мене така перестав організована сестра, я не розумію? - Стоячи за дверима, кричала Ванесса.

-Ну, Все, все, збираюся! - Кричала та через двері. - Де моя сумка?

Хоч Ванесса вже і звикла до неохайності і неорганізованості сестри, змиритися з цим вона, на жаль, ніяк не могла.

Поки та копошилися в пошуках своєї сумки, Ванесса встигла спуститися в вітальню, і ось уже спокійно ходила по будинку в роздумах, з гарячим мокко в руці. Вона підійшла до вікна і подумала про життя, пробігають з величезною швидкістю повз них з Джил. Вони вчилися в випускному класі, і здається, тільки вчора пішли в перший клас. Ось мама стоїть з квітами і посміхається їм, а тато десь бігає нервовий і знайомиться з учителями. І ось сьогодні вони йдуть в одинадцятий клас.

"Це дуже дивно" - думала Ванесса.

"Минуло одинадцять років, а відчуття, ніби всього тиждень. Нічого путнього за все життя ми не зробили, не знаю, що з цього приводу думає Джил, а я не вважаю, що це був найкращий період мого життя. З цього року все буде по іншому"

Джил вже зібрала сумку, вийшла зі своєї кімнати і немов прочитавши думки сестри, сказала:

-Ех, Як це дивно йти в одинадцятий клас. Не знаю як ти, а я особисто відчуваю себе біса дорослою.

Джил і Ванесса хоч і були близнюками, але характер у них був абсолютно різний.

Ванесса була м'якшою і виховали, чого не скажеш про Джил.

Але як би там не було, вони були дуже схожі, як дві краплі води. Однакова зовнішність і думки течуть в одному напрямку. Вони частенько говорять в один голос і розуміють один одного без слів. Навіть батько частенько їх плутав, що сильно забавляло дівчаток. Вони любили, мінятися ролями, переодягнувшись в одяг один одного і ловили тата на те, що він як завжди попався на їх розлучення і не зміг розпізнати хто з них хто.

"Це було весело."

Сестри Ендрюс живуть з татом. Він ростить їх з дев'яти років. Хоч ледве-ледве, але він справляється з ними. Їхня мати померла, коли дівчаткам було всього по дев'ять років. Ніхто з сестер так і не зрозумів, що з нею сталося, вони знали лише те, що це була зупинка серця, але детально їм ніхто нічого не пояснював, та й вони сильно не рвалися знати правди. Занадто важко було все це згадувати. У дев'ять років втратити мати, яка їх ростила, любила. Ту, яку вони любили, це дуже боляче.

Після її смерті дівчинки присягнулися один одному, що завжди будуть триматися разом і щось не розлучить їх.

Що стосується теперішньої їх життя: Ванесса і Джил вчилися в THE PENNINGTON SCHOOL, ця школа знаходилася недалеко від їхнього будинку, так що дівчатка запросто могли туди дістатися за 5 хвилин. Тому ніколи не користувалися звичайними автобусами, які розвозили дітей по школам та будинкам.

THE PENNINGTON SCHOOL- приватна школа. Вони провчилися в ній 5 років, так як вони і їх батько переїжджали досить часто після смерті матері. У свої 16 років вони встигли побути в таких містах як Нью-Йорк, Фенікс і Каліфорнія і звичайно Нью-Джерсі, де вони і живуть зараз.

-Ох, Терпіти не можу перший день в школі. Всі бігають нервові і обов'язково кого-небудь іщут.- сказала Ванесса сестрі - близнюк коли вони квапливо, з сумками на плечах мчали в школу.

-Так, Мені теж як то незвично йти в школу. Хочеться ще відпочити, розважитися. Єдине що мені подобається в школі, так це що я черлідірша.

Джил любить черлідінг, але як вона не вмовляла Ванессу 3 роки тому піти разом з нею на відбір, та відповідала "ні!"

Цього року Джил вирішила залишити свої жалюгідні спроби.

«І слава богу» думала Ванесса.

-Не Переживай, поразвлечёшься коли ми її закінчимо. Недовго мучиться, осталось.- Захекавшись, сказала Ванесса.

-Може Бути, для тебе рік і недовго. Для мене це просто болісно! - Роздратовано промямлила Джил.

В останній момент дівчинки забігли в клас, захекавшись, вони привіталися з вчителькою, що з великим інтересом щось розповідала і не могла відірватися від своєї розповіді на тих, хто запізнився. сестри поспішили зайняти місця, так як урок вже почався. Поки вони пробиралися за парту, Ванесса помітила кілька питальних поглядів в їх сторону.

«Невже ми так сильно змінилися за літо?» - Міркувала вона.

Хоч і новий рік почався, все в класі залишалося по-старому. Мелісса Андерс спершись на стілець, милувалася в дзеркало, навіть не удостоївши поглядом щойно прийшли в клас, а ось її подруга Мілана Рассел навпаки свердлила їх поглядом. Ці дві блондинки сильно дратували клас, але вони домоглися того чого хотіли, школа їх боялася, але тільки не сестри Ендрюс. Здається, дівчата з такими світлими і милими іменами повинні бути добрішими кошеня, але не тут-то було.

Ванесса відчувала багато поглядів на них, тільки не надавала більше цьому ніякого значення.

Урок йшов повільно і нудно. Втім, як завжди. Ванесса малювала різні візерунки в своєму яскраво жовтому блокноті і час від часу поглядала на вчителя намагаючись прісушей, але марно. Її думки вже давно витали, де то в хмарах і несли її за собою. Джил тим часом про щось люб'язно перемовлялися з однокласницею, яка сидить зліва від неї. Начебто це була Рамона, як завжди з новим кольором волосся. Її це вже не дивувало.

Єдине що Ванесса зрозуміла в їх не обов'язком розмові, так це-то, що в класі новенький. Більше нічого Ванесса не розібрався, та їй це і не треба.

«Дурниці» - думала Несс.

«Якщо у нас новенький, то чому я його не бачу? Перший день в школі, а він його вже прогулює. Швидше за все, це просто плітки »- міркувала вона, не відриваючи очей від блокнота.

Піднявши голову, вона знову помічала кілька поглядів звернених на неї і її сестру, а якщо вдавалося зустрітися поглядом з однієї з них, найчастіше це була Джил, так як вона весь час крутилася, то натягували дурну, але доброзичливу посмішку.

Сестер Ендрюс в школі дуже любили і поважали, та й не тільки в школі, але і взагалі. Їх любили за їх доброту і допомогу, яку вони надавали знайомим в будь-яких ситуаціях. Найдивовижніше було те, що всі, за що б вони не взялися, все у них виходило як за помахом чарівної палички. У них не було жодної похибки.

Всі хотіли дружити з сестрами. І звичайно у них було багато друзів.

Останнім уроком дівчинки розбіглися по різних класах. Вони не дуже-то любили розлучатися, але що вже тут поробиш, у них різні інтереси. Джил пішла на черлідінг, а Ванесса на заняття з мистецтва.

Зайшовши в клас, Ванесса озирнулася. Стіни в кабінеті були пофарбовані по-новому. Раніше на стінах класу були розписані яскраво червоні квіти, а зараз на них були намальовані хмари, таке відчуття, що ти летиш в небі. Тобі тільки не вистачає крил. Все це малювали вчителя і хлопці 9-10 класів.

"Дуже вражає"

Дівчатка, стоячи біля однієї з парт щось збуджено обговорювали. Їх було п'ятеро.

-Несс, Йди до нас! - Покликала Рамона.

-Ми Тут якраз обговорювали, хто такий цей новенький. Ти випадково про це нічого не знаєш? - Запитала одна з однокласниць.

-А ... Ні, особисто я нічого не чула - повільно промямлила Ванесса пробираючись за свою парту.

-Кажуть Його переводять від куди то з півночі.

-А Я чула, що у нього якісь проблеми в сім'ї і тому сьогодні він не прийшов.

-Як Думаєте, він красень?

-Угомонісь, Ел. У тебе хлопець есть.- посміхнулася Рамона.

Ванесса, теж посміхаючись, похитала головою і полізла в сумку за своїм дорогоцінним блокнотом. Діставши, вона поспішила відкрити його, але згадала, що забула дістати ручку і полізла назад у сумку.

Повільно вона почала малювати букви, не знаючи, що пише, вона просто давала руці рухати по листу. Одну за одною вона красиво обводила і малювала буквах завитки. Ці літери не мали ніякого сенсу, вони просто йшли їй в голову, а рука переводила це на чистий аркуш.

Дівчата досі обговорювали загадкового хлопця, а Ванесса мріяла, що б зміна швидше закінчилася, так як вона не могла більше терпіти цього. Весь день тема розмови одна і та ж. Начебто більше поговорити нема про що.

Наприклад, про те, як провели літо, чим займалися, куди їздили, а вони все про одне й те ж. Дратує.

У неї вже складається таке відчуття, що це така гра. Придумати вигаданого героя і весь день говорити про нього, про його життя і вже будувати на нього плани. Рамона вже думає покликати його на сніжний бал, який буде тільки через півроку. Може його взагалі і не існує.

«А що, буде весело подивитися на вирази облич дівчат, коли їм повідомлять, що цього хлопця зовсім і не існує і ніхто в The Pennington school не переводиться, і не збирається»

-Кейт З паралельного класу сказала, що він з Канади - продовжувала тараторити Ел.

Несс здригнулася і подивилася на свій блокнот. На ньому жирними літерами було виведено її ж рукою слово-CANADA, а під цим словом, таким же жирним шрифтом були дві букви N / W

«Нічого собі, збіг» - подумала Несс.

-А З якого він міста, тобі не говорили? Канада адже велика - як би ні в чому не бувало, поцікавилася Ванесса.

-Що-То на R. Точно не пам'ятаю. А що? Все-таки зацікавилася?

-Ні, Немає ... це не по мені. Просто у мене подруга по листуванню в Канаді живе - збрехала Ванесса.

«Уф» - з полегшенням зітхнула вона - «Я вже подумала, що стала сходити з розуму. Просто збіг »

Вона зачинила блокнот і розслабилася. Тут пролунав дзвінок і дівчатка поспішили зайняти свої місця. Цей урок, здавалося, йшов ще повільніше, так як Ванессі не терпілося швидше втекти додому, що б не чути більше балаканини всіх цих дівчат, які трапляються їй на очі.

«Якби я хотіла послухати плітки, достатньо всього лише вибратися на міський ринок» - подумала вона.

Нараз на її плечі впала чиясь рука, від чого Ванесса підстрибнула на стільці. На щастя цього ніхто не помітив. Вона повернулася, це була Ел.

-Ти Чого? - Злякано запитала Ванесса. Вона і так була як на голках, тут її ще й лякають.

-Я Згадала! - Радісно прошепотіла Ел на вухо.

-Що Згадала?

-Місто! Чи не на R, а на N! New Westminster.- радісно вигукнула Ел.

* * *

У цей момент у Ванесси наче земля пішла з-під ніг. Вона не могла в це повірити. Просто на збіг це вже не було схоже.

"Це це. . це ж не реально! Як таке, може бути?! »- Ламала голову Ванесса.

-Спасибі Ел - ввічливо подякувала вона, нервово перебираючи ручку у себе в долоні.

Туди, сюди, туди, сюди, з однієї руки в іншу, і так до кінця уроку.

Весь залишок уроку Несс раз у раз, переконувала себе в тому, що це просто збіг.

Адже що такого особливого може бути в тому, що новенький хлопець в класі приїхав з країни, міста, які вона тільки, що записала собі в блокнот?

Ну і що, що вона це написала за кілька хвилин до того як дізналася правду. Це може бути просто збігом.

«Це просто збіг» - повторювала вона. І час від часу, що б якось себе зайняти вона старанно слухала вчителя. А коли вона сильно замислювалася, Рамона тикала в неї ручкою.

Ей, Ендрюс, очнісь.- говорила вона.

-А? Що? Я просто, задумалась.- відповідала Ванесса і знову вслухалася в пояснення вчителя.

Тим часом поки з Ванессою відбувалися дивні речі, Джил відривалася на черлідінг.

Вона перебувала в жіночій роздягальні, коли натягала свою улюблену спідницю. В цей час до неї підбігла Саванна Фішер. Ця дівчина була в команді разом з Джил. Саванна була дуже товариською і милою, Джил разом з нею ходила на вечірки, іноді навіть по магазинах. Ванесса якось не дуже любила всякі заходи, її найчастіше можна було знайти за творінням шедевра.

-Ти Чула про новий? - Захекавшись, сказала Саванна.

-Ммм .. Це той хлопець, про якого всі в класі бубонять і безомолку говорять про те, як чергова дівчина запросить його на бал?

-Ну Загалом так.

-Тоді, Так, чула. І чого ви всі так на нього підсіли?

-Кажуть Він дуже сімпатічний.- з мрійливим поглядом промямлила Саванна.

-Кажуть.

-Ендрюс, Фішер! Чому ви все ще стирчите в роздягальні! Бігом в спортивний зал! - З явним роздратуванням сказав новий голос.

Хоча і не такий новий. Цю тираду обрушила на них міс Уілкінс. Вона ж наш тренер і дуже не поганий.

-Ми Вже йдемо міс- злякавшись Саванна побігла в спортивний зал.

Саванна і Джил увійшли. Все черлідірші вже вишикувалися в ряд. "Не вистачало мені тільки проблем з дисципліною" подумала Джил і швидко втиснулася між своїми однокласницями.

-Отже Зараз я перевірю за списком чи тут, а ви поки можете поразмяться.- сказала міс Уілкінс.

Влітку у Джил теж були заняття, і свого тренера вона бачила зовсім недавно. У них в школі черлідінг проходить через кожні два дні. Джил б із задоволенням відпочила і не бачила Уілкінс все канікули.

Буд піраміду!

Вона і ще кілька дівчат чекали поки побудуватися нижня частина піраміди. Так як вони флаєри, вони повинні видертися по всій піраміді на самий верх.

Поки Джил міркувала, її подруги вже лізли наверх. Вона була так би мовити самим верхнім флаєри, бо важила менше всіх. І ось її чергу настала. Поки Джил карабкалась вона ненавмисно зачепила носком кросівки Мелісса Андерс ніс, від чого та неприродно заверещала і потерла свій ніс. Піраміда повільно почала розхитуватися ... все більше і більше ... Джил, що була на самому верху, полетіла вниз раніше всіх. І здається що та ось-ось вдариться об підлогу, як все навколо завмерло.

Джил висіла в 10 сантиметрах від підлоги. Провисівши так буквально секунди дві, вона м'яко приземлилася на підлогу. Ну, не зовсім м'яко, але обійшлося без забитих місць.

«Що, чорт візьми тільки що було ???» - розвалившись на підлозі не розуміла вона, і навіть не помітила, що всі інші теж потрапляли.

Андерс була базою, стояла на землі і утримувала всю піраміду, і природно через цю блондинки все порушить.

«Сподіваюся у Ванесси не все так сумно.»

Джил і її інші подруги не отримали ніяких серйозних травм, а ось Кейт, яка була маунтером серйозно підвернула ногу.

І раптом ні з того ні з сього в плече її штовхнула Мелісса.

-Це Ти винна! Наступного разу лізь акуратніше! - Прокричала Мелісса.

-Я ?! Я тебе всього лише торкнулася! Це через тебе піраміда впала!

Андерс подивилася на Джил з таким поглядом, що та подумала, що вона ось-ось кинеться на неї і роздряпала все обличчя.

-Так, Все тихо! Заспокоїлися все! сердито сказала Уілкінс.

-Але вона...

-Я Сказала, вгамувати! Ви обидві винні! Зараз зберіться і побудуйте піраміду як слід. А я поки відведу Кейт до врачу.- сказала тренер і зникла.

глава

Виходячи зі спортзалу, з не самим чудовим настроєм, на Джил налетіла Ванесса.

-Мені Потрібно тобі дещо розповісти! - Захекавшись, сказала Ванесса. - Тільки не тут.

Вже по обличчю сестри було видно, як вона перелякана. Зіниці її розширилися, а волосся то справа лізли в обличчя.

-Так, Мені теж - відповіла Джил -тільки почекай мене, я приєднуюсь.

Почекавши, коли Джил збереться, вони пішли додому, і Несс розповіла всю цю історію зі збігом міста.

-Як Таке можливо? - Не вгамовувалася Несс. Вона відчувала, що сестра зацікавлена ??цим, так як за весь час її розповіді вона, не зронивши ні слова, уважно слухала. Або їй було взагалі по барабану, і вона зовсім її не слухала і тупо хитала головою. Несс зрозуміла це по тому, що відповіла їй сестра після всього її розповіді.

- Хм ... дійсно дивно.

«Ух ти вона мене слухала» -заліковала Ванесса.

- Але це може бути просто збіг чи у тебе відкрився дар передбачати майбутні - з усмішкою відповіла Джил.

-У Жодному разі не морочитися над цим. Якщо станеться ще щось подібне, розповімо татові. - Подумавши додала Джил.

-Так, Швидше за все у мене просто розігралася уява. Може я вже чула назву цього міста і не надала цьому значення. - Не вірячи сама собі, говорила Несс.

-А Що у тебе? - Запитала Ванесса.

-А? Ах, да вже нічего.- сказала Джил.

Вона вирішила, що те, що відбулося в спорт залі - вона придумала. І правда, як людина може зупинятися, перед тим як впасти на підлогу? Як він може висіти над землею? Тим більше ніхто нічого не сказав. Ймовірно, це було придумано ... і на цьому Джил прагнула більше не зациклюватися.

Прийшовши додому, дівчатка не застали вдома тата. Зате, в їх не великий кухні вони знайшли записку, яка лежала на столі і чекала, коли її прочитають.

Кинувши на диван сумку, Ванесса пройшла на кухню і взяла лист зі столу.

-Від Тата - крикнула вона, що б Джил знаходиться в вітальні почула.

-Чітай - Пройшовши на кухню сказала сестра.

Розгорнувши білий аркуш паперу, Ванесса вголос почала читати:

«Дорогі Ванесса і Джил,

Не втрачайте мене, я і дядько Джон вирішили сходити відпочити після роботи.

Вечеря в холодильнику.

Буду пізно.

З любов'ю тато »...

Здається, мовчання тривало вічно. Сестри не могли повірити в прочитане, адже їх батько після смерті мами ніколи не ходив нікуди з друзями. Після роботи він завжди поспішав додому, що б побути з дочками.

-У Нього роман - через деякий час видихнула Ванесса. - Ні, ну точно роман!

Хихикаючи, дівчатка розійшлися з кухні по різних кутах будинку. Джил включила центр і додала гучність на весь будинок, розвалившись на дивані, вона стала підспівувати. Ванесса одразу впізнала улюблену пісню групи Metallica. Якщо вона не помилялася, то це була пісня Enter Sandman.

Сама вона піднялася на другий поверх і включила комп'ютер.

Поки він завантажувався, Ванесса дістала з червоною тряпочной сумки блокнот, і довгий час невідривно дивилася на жирні, що виділяються букви «Canada.N / W»

Коли комп'ютер завантажився, вона увійшла в інтернет і постійно вводила в Google, то «Пророцтва», то «Медіуми», то «Відьми». в загальному вона шукала щось схоже на її сьогоднішню ситуацію і хотіла дізнатися як більше про такі речі і людей з якими відбувалися такі дивні речі. Але найчастіше вона виходила на форуми, на яких дівчата її віку і молодше, називали себе «Ведьмочка», «Шкодливая чарівниця» тощо.

Весь вечір вона так і провела за пошуками, а коли Джил заходила в кімнату, вона повертала все вкладки та залишала тільки її сторіночку в Твіттері. Вона не хотіла, що б сестра думала, що вона збожеволіла на надприродне.

«Але, адже це не так» - суперечить собі Несс.

"Або так".

Джил тим часом сиділа тихо в своїй кімнаті, навіть не звично, зазвичай в цей час вона була на вечірках зі своїм хлопцем, але вона розлучилася з ним тиждень тому. Його звали Джим, і вона застукала його цілується з Міланою. У будь-якому випадку у них не було майбутнього, так як Джим поїхав поступати в Ліхай.

* * *

Ранок. Сонце. Очі.

"Все проти мене ..." - сонно подумала Ванесса, ледве-ледве піднімаючись з ліжка.

Ніколи вона ще не лягала так пізно. Навіть в літні канікули. Всю ніч вона шукала інформацію про відьом і сама не помітила, як повільно перейшла до всього містичного, до Вервольф, вампірам і всякої нечесті.

«Нісенітниця якась» - думала вона, коли взяла зі столу і почала читати роздруковані аркуші з усією цією інформацією.

«Якщо це побачить тато, він подумає, що я знову впала в дитинство» - посміхнулася вона. Правда посмішка вийшла кривою, такий сонної Ванесса себе ще ніколи себе не відчувала.

Папа прийшов додому пізно, як і обіцяв. Навіть при цьому він примудрився стати раніше всіх. На щастя він не додумався ходити по кімнатах і перевіряти чи сплять дочки.

-Я Встала - крикнула вона з кімнати, так що б тато почув.

Джил як завжди було найважче розштовхати. Це вже не дивно. Тут не те, що будильник, та й цілий оркестр, не впорається.

Одягнувши на себе свої улюблені потерті джинси і світлу сорочку, Ванесса швиденько зібрала сумку для школи і спустилася на кухню. Папа вже крутився по всій кухні, готуючи дівчаткам сніданок.

-Пап, Не варто так рано через нас вставати. Ми б і самі змогли приготувати собі тости. У тебе ж сьогодні вихідний - сказала вона захеканий батькові.

-Так, Ладно. Мені все одно весь день нічого буде робити, хоч зроблю що-небудь путнє для вас.- посміхнувшись сказав папа.- Джил ще спить?

-Як Убітая- посміхнувшись сказала Ванесса.

-Ну Як завжди-посміхнувся батько.

Випивши дві кружки кави, Несс трохи підбадьоритися.

«Залишається, сподівається, що на уроці я не відключуся» - посміхнулася вона.

Дочекавшись коли сестра, нарешті, прокинеться і збереться, вони вирушили в школу. Не встигнувши зайти в корпус школи, як на них відразу налетіли Рамона, Ел і Кейт.

-Він Прийшов! - Радісно вигукнула Кейт.

-Хто - Він? - Запитала Ванесса.

-Не Прикидайся дурепою, ти сама зрозуміла хтось сказала Рамона.

«Чесно, я сподівалася що цього ніколи не станеться» - подумала Ванесса.

Тут пролунав дзвінок, і сестри розділилися за різними класами. Рамона і Ел потягли Ванессу в клас і торохтіли без угаву. Джил теж не нудьгувала. Кейт теж тараторила їй.

-його Звуть Ренделл Коулман. Таких гарних юнаків просто не буває-видихнула Ел.

-А Як же Майкл? Ти вже забула про нього? - Знову піддражнювала Рамона, свердлячи очима Еллу.

-А Що Майкл? Впевнена, він погодиться з тим який у мене хороший смак-посміхнулася Ел.

-Так Так ...

-Пойдёмте Швидше, дзвінок уже бил.- сказала Ванесса без будь-якого інтересу в голосі.

Вона намагалася зробити вигляд, що їй наплювати на новенького, але кого вона обманювала? Через вчорашній історії їй ще більше хочеться з ним познайомитися.

Прибігши на урок мистецтвознавства дівчинки, поспішили зайняти свої місця. Весь урок замість того, що б слухати вчителя, вона читала свої роздруковані листівки.

"Не розумію. Навіщо я це читаю. Це не має ніякого відношення до мене »- думала Несс-« У будь-якому випадку, це сильно затягує і хочеться знати все більше і більше »

І вона продовжувала читати свої листівки .:

«В 7 з 10 випадків сучасна відьма - брюнетка з довгим волоссям. Як варіант - шатенка.
 Колір очей також є індикатором. Вірний знак - зелені очі; далі (по спадаючій): чорні, сірі, карі. Блакитні вже навряд чи »

Ванесса повільно доторкнулася до своїх темних, довгого волосся, зібраних в хвіст, чисто брюнеткою її не назвеш, але і шатенкою вона не була, щось між цим. Діставши дзеркало з сумки, вона подивилася на свої очі і різко поспішила закрити маленьке дзеркальце. Очі були зеленими.

«Знову ж-глу-пос-ти» - твердо сказала про себе вона.

«80% з 100% - втрачені відьми, які поняття не мають про свою сутність і живуть, нічого не підозрюючи. Могутні відьми бувають ті у кого є свій двійник або ж близнюк. Дізнаються про себе найчастіше у віці від 16-18 років, більшість відьом дізналися про себе тільки після того як їм починали снитися віщі сни або якісь інші дивні речі відбуваються з ними. Правда, не всі надають цьому великого значення, вони просто відмахуються від своїх здібностей і продовжують жити і думати, що ведення, сни, це буває з усіма»

Вчителька ненадовго вийшла з класу, так як її викликали до директора. Ванесса ж, захоплена відьмами, помітила це тільки тоді, коли в класі з'явився гул голосів.

-Що Це? - Поцікавилася сиділа поруч Рамона.- Відьми? В містику вдарилася? - Посміхнулася вона.

Ванесса, спочатку не зрозумівши, про що вона говорить, глянула на листівки.

-Ааа, Та не зовсім ... так ... взяла почитати на досуге.- криво посміхнулася Ванесса.

-Та Вже, краще б літературу якусь взяла почитати.

-Ти Ж знаєш, я не любитель літератури.- відповіла Ванесса.

-А Література про відьом?

-А Ти знаєш такі книги? - Питанням на питання відповіла вона.

-Ну, Особисто моя кузина хворіє по серії книг Царство ночі. Хоч убий, не пам'ятаю автора- посміхнулася Рамона.

-І Що ж там?

-вампири, Перевертні і твої ведьми.- на останньому слові скорчила вона гримасу - Я прочитала одну книжку, але не сильно втягнулася. Знаєш, не люблю містику і не вірю у все це. Думаю, тобі це повинно сподобатися. Ця моя трохи прибита кузина, вдень і вночі перечитує всі ці книги. З кожним днем ??я все більше стверджуюсь, що вона ненормальна, коли сидить і чекає що до неї загляне вампір і він закохається в неї-розсміялася Рамона.- Ні, вона точно ненормальна.

-Ні, До такої міри я ударятся в містику НЕ собіралась- посміялася Несс.

Гаразд, хоч розповідь, про кузини Рамон, допоміг Ванессі трохи заспокоїтися і повернутися до життя.

Незабаром пролунав дзвінок, і Ванесса, схопивши в оберемок листівки, вилетіла з класу як ошелешена.

«А що, якщо це правда? Що якщо ми з Джил ... ці ... могутні відьми? »- Міркувала вона сховавши обличчя в підлогу і не помітила хлопця, який йшов, прямо на неї. Помітивши, чиїсь ноги вона підняла голову, але було вже пізно. Врізавшись в нього, вона впустила з рук роздруківки. Хлопець з чорними як ніч волоссям, нахилився, щоб допомогти підняти листівки.

-Вибачте, Вибачте, вибачте. Я не спеціально, я вас не заметіла.- стала тараторити Несс.

Брюнет піднявся і простягнув листівки їй в руки.

"Очі. У житті не бачила таких гарних очей. О господи, вони блакитні" - З великими труднощами їй вдалося відірвати погляд від його очей.

-Так, Нічего.- сказав він так несподівано, що йому вдалося повернути її з небес на землю і відірвати від раздумій.- За сьогодні я вже звик, що дівчата у вашій школі, то і роблять, що постійно врізаються в мене.- посміхнувся він.

-В Якому це сенсі? - Здивовано запитала Несс.

-Так Кинь, ти ж спеціально це зробила.

-Що ?! Я, та ніколи! Що ти взагалі про себе загордився? Я не збиралася врізатися в тебе навмисне! Це ти походжав тут, не дивлячись, куди йдеш і на ходу збиває всіх дівчат! - Налетіла на нього Ванесса.

-Добре Добре. Зроблю вигляд що повірив. Я Ренделл, кстаті.- посміхнувся він.

Ванесса нічого не відповіла йому, тільки склала руки на грудях і стояла як скривджена дитина, дивлячись кудись у далечінь. Вона була ображена, ще ніколи її не звинувачували в тому, що вона спеціально в кого-небудь врізалася.

-Несс! - Крикнула з далека Рамона і швидким кроком попрямувала до неї.

Ренделл повернувся назад і знову повернувся до Ванессі.

-Несс? - Поцікавився він-Красиве ім'я.

-Для Тебе - Ванесса - коротко сказала вона, все ще дуясь.

-Ну, Гаразд, тоді ще побачимося, Ванесса- сказав на ходу він і пішов.

-Сподіваюся, Що ні-пробурчала вона собі під ніс.

Рамона підбігши до Ванессі, відразу ж почала її допитувати. Від чого у Ванесси голова йшла обертом.

-О Чому ви з ним говорили? - Діставала вона.

Нічого інтересного- відповіла Ванесса.

-Неправда, Давай розповідай все брудні подробності- верещала вона.- Він що, як то тебе образив? Вигляд у тебе якийсь ображений.

-Все В порядку отримання коротко відповіла вона, сподіваючись що Рамона нарешті зрозуміє, що вона не в настрої розповідати про це і взагалі про що небудь.

-Вибач, Мені треба знайти Джіл.- сказала Ванесса все більше прискорюючи крок.

-Зануда- НЕ образливо, промямлила Рамона і згорнула в іншу сторону коридору.

"Сподіваюся, я не сильно її цим образила" - на секунду занепокоїлася вона. Але пізніше їй знову було не до цього.

Джил тим часом йшла по коридору, коли в неї врізалася Ванесса.

-О Боже, Ванесса, ти що зовсім не зважаєш куди йдеш? У тебе вже входить це в прівичку- збивати мене на ходу. - Встаючи з підлоги сказала Джил.

-Упс, Вибач, я не хотіла ...

-Гаразд проїхали. Що це ти така полохлива?

-Так, Не має значення ... я хотіла сказати ...

Слухай, вибач, давай поговоримо потім. Я спізнююся на математику.

Джил розгорнулася і побігла в бік кабінету, залишивши Ванессу одну.

-О, Клас! - Крикнула їй услід Ванесса.

Увійшовши всередину Джил, звернула увагу на хлопця брюнета, який сидів в оточення дівчат. І ... не може бути, в цьому оточення сиділа Саванна.

Джил різко відірвала Саванну від всієї цієї компашки.

-Що Відбувається? - Зажадала пояснення Джил.

-Це Новенький, Ренделл Коулман, правда, лапочка?

-Що ... І ти туди ж? Ось від кого, а від тебе я такого не очікувала!

-Не Змогла встояти, він такий класний! - Немов дитина промуркотала Саванна.

-Не сумніваюся.

Продзвенів дзвоник. Увійшов містер Бікерман, вчитель математики і все в класі встали.

-Привіт, діти.

-Здравствуйте Містер Бікерман.- в унісон сказали стоять поруч з Джил однокласники.

Учитель почав свій урок з того, що представив новенького в нашому класі.

-Це Ренделл Коулман. Він буде вчитися у нас. - З нудним виглядом містер Бікерман.

Ренделл зі своєю чарівною посмішкою вразив весь клас, і Джил навіть могла покластися, що почула кілька мрійливих зітхань з боку дівчат.

Бікерман відкашлявся.

-Отже, Нехай Ренделл розповість нам про себе, поки ще є живі в цьому класі ... серед дівчат.

Фазировка трансформаторів, що мають обмотки НН до 380 В, без установки перемички між зажимами. | 2 сторінка

3 сторінка | 4 сторінка | 5 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати