На головну

Зрозумій або заплуталися.

Серж.

Йдучи від новоспеченої відьми, я був вражений на стільки, що здавалося, я ще сплю. Її яскраво блакитні очі все ще чітко вимальовувалися уявою, і створювалося відчуття, що її погляд всюди. Мало того, що колір її очей змінився з сіро-блакитного до надзвичайно яскраво-блакитного, так ще й погляд притягує як магніт, а поверхневий гіпноз це просто щось! Як могло таке статися? Не можуть відьми застосовувати його, особливо на ельфів! Це спеціалізація ельфів і тільки ельфів. Як таке взагалі можливо?

Незвичайний, який до цих пір не заподіяв їй шкоди, кинджал. Поклик, який мало не підірвав голову своєю потужністю. Зіткнення з демонами. Гіпноз. Все це крутилося в свідомості готове ось-ось відкрити істину. І ця істина повільно підсувала пазли, збираючись в певну, поки не повну картину.

Можливо, вона не така проста, як здалася на початку. Але в цьому належить ще переконатися, і дещо потрібно буде обов'язково перевірити. Не може бути, що це всього лише збіг!

Тіна.

Ще хвилин п'ять я сиділа і намагалася зрозуміти дивну поведінку Сержа і його слова. Невже я і в правду тримала його під гіпнозом? Але не знайшовши достовірних фактів, вирішила над цим не морочитися і теж піти в душ. Помитися це завжди добре. Швидко зібрала все необхідне, знову переодягнулася в халат, але вже, на жаль, в свій і попрямувала в протилежний кінець коридору. Саме там я запідозрила душ, як-то помічаючи виходили звідти дівчат в рушниках. І не помилилася. На мій подив він був ще й порожній. Я із задоволенням витратила там сорок хвилин свого дорогоцінного часу.

Задоволена в піднесеному настрої попрямувала до своєї кімнати. І вже пройшла частину шляху, як помітила, що з'явилася десь посередині фігуру в чорному. Майнула думка, що гість попрямувати саме до мене. Але хто? Я ні кого не кликала. Хоча деяким «гостям» запрошення і не потрібно. Наприклад посланцям. Я навіть не особливо здивувалася, коли до мене повернулись, і з байдужим виразом привіталися. Звичайно ж, це був головний демон з усієї моєї охоронної банди, якого мені підкинули ще з самого дня народження. Як і за будь-якої з них зустрічі мені не давало спокою одне питання. Чому він так холодно звертається до мене? Він так з усіма?

-Добрий, Добрий, - невдоволено відгукнулася я, відкриваючи вхідні двері і проходячи в кімнату. Адже явно прийшов не привітатися, а значить, почне-таки просвіщати з приводу мого подальшого навчання в самій Армірской міжрасові Академії Магії. Мені ось навіть цікаво, сюди приймають всіх відьом або якихось певних? Чомусь я більше схилялася до другого варіанту, але причому тут я ?!

По-перше, я так думаю тому, що на єдиній планеті де зараз мешкають відьми після війни, тобто на Землі, їх більш ніж достатньо. Навіть не дивлячись на те, що в нашому місті є спеціальний квартал мисливців на відьом, таємно спонсорований самою державою. Нехай в книгах і написано, що ведьменскій дар проявляється у кожного їх нащадка жіночого роду, але для мене залишається загадкою таке швидке розмноження. Як кролики, блін. Не встигаєш вбити одну з'являється ще кілька. Може відьми позбавлені дару любові заповнюють своє покоління якимось закляттям родючості? Чи не звідти двійнята, та трійнята і так по збільшенню? Це хоч якось може пояснити їх кількість.

По-друге, крім відьом в Академії навчаються й інші раси. Вчити всі світи магічних істот в одному місці просто неможливо. Виникає питання: кого саме вони беруть на навчання і, яким боком тут я?

Повісила мокрий рушник на подушку ліжка, так як мотузки не виявилося. Розклала на місце душові прилади і попрямувала в кухню, де мене мав чекати посланник.

-Які Новини мене чекають сьогодні? - Відразу задала питання сидить на стільці демона. Але ж зовсім недавно там сидів ельф.- Сподіваюся, сьогодні ви від мене не втечете?

-Сьогодні Я збираюся розповісти вам про систему навчання в Академії, - поділився зі мною «людь» в чорному, повністю ігнорувати останнє запитання.

-Ну Що ж, я вас слухаю, - ввічливо посміхнулася і села за стілець навпроти.

Хотів би почати з роз'яснень про кольорову формі, введеної в Академії, - негайно почав він.- Як ви вже, напевно, помітили, фіолетовий колір належить відьмам, - ні, блін, думала мені одній досталось.- Зелений - ельфам. Темно-червоний - вампірам. І чорний - демонам. Крім цього існують основні спеціальності, який повинен вибрати кожен студент. Такі як: вода, повітря, вогонь і земля. Так само є два напрямки: Життя і Смерть. Потім йдуть факультативи на вибір: бойовики, Менталіст, цілителі, некромант, ілюзіоністи і артефактори. Факультативи дозволено вибирати за власним бажанням від одного до двох. Ви можете починати вибирати його вже зараз. Вибрати спеціальність ви можете в будь-який з решти чотирьох днів до навчання. Раджу зробити це раніше, наприклад, завтра опівдні, - він ненадовго зупинився, даючи можливість осмислити все сказане і прийняти решеніе.- Ректор сам проведе ритуальне посвячення. Я міг би зайти за вами завтра.

-Так, Звичайно, - задумливо протягнула.

Ось же спантеличив. І чого мені тепер вибрати? Я думала тут набагато простіше. Відьма, ось і вчи всякі там закляття, прокльони. Запам'ятовуй та застосовуй, а тут он як. Спеціальність, яка встановлюється за допомогою якогось ритуалу. Факультативи, які визначають весь подальший шлях у житті. Все не так просто як я передбачала на самому початку. Видно тут дійсно всіх вчать і готують до труднощів в реальному житті. До речі про всіх ...

-Можна Задати вам питання? - Жваво поцікавилася я у демона.

-Звичайно, Задавайте.

Скажіть, чому саме я вступила до Академії? - Згадався мій перший день в цьому світі, і мені здалося дивним, що якусь там відьму зустрічає сам ректор.- І чому мене зустрічав ректор?

-Василь Аркадійович зустрічає всіх відьом з Землі, щоб переконатися в їх цілісності і збереження. Цей захід він вирішив зробити після чуток про цілеспрямоване знищення відьом на вашій планеті. Нехай це тільки чутки, але порушення закону повинно бути не порушено, - його строгий і серйозний тон голосу насторожував і підказував, що обчислювальні він цих порушників, вбив би без суду і слідства. Але чому він так ставитися до відьом або таке відношення тільки до мене?

-Він, До речі, чомусь не поцікавився у тебе, чи не знаєш ти що-небудь про це?

Його питання змусило серце стиснутися і пропустити кілька ударів перш, ніж я змогла спокійно відповісти:

-Поняття Не маю, - і щоб не запобігти подальшим розпитування на цю тему вирішила тему акуратненько перевести в інше русло.- Можна задати вам особисте питання?

Секундна пауза.

-Можна, - Спокійно і злегка виявляючи зацікавленість, відповів той, явно відсуваючи попередню розмову на задній план.

-Чому Ви так ставитеся до відьом? Вони зробили вам щось? - Я не сподівалася на відверту розмову, але все ж хотілося дізнатися про такому дивному ставленні до себе і собі подібних.

-Зроби, - Сказав він, йдучи в спогади.

-Не Буде з мого боку нахабством дізнатися, що саме вони зробили? - Тихо запитала, намагаючись не збити його з такого хиткого шляху як одкровення.

-Вони Наслали прокляття на великий клан правлячої династії демонів «Кривавої троянди» і відібрали їх трон. Я був один з підлеглих самого Повелителя і коли відьми все зруйнували - наше життя стало нікчемною. Відьми повинні були розплатитися за завдану образу і померти, але тоді з'явилося це пророцтво, - зло прогарчав демон.- І тепер збереження їхніх життів стало нашою метою.

Чому? - Здивовано вигукнула, чекаючи відповіді, але запальність демона була раптовою і на мене дивилися вже спокійними і раніше серйозними сірими очима.

-Про Це ти дізнаєшся на уроках історії, - він злегка підняв куточки губ.- Я зайду за тобою завтра опівдні. Не проспи.

-Проспішь З вами, - тихо буркнула в спину який іде демону.- Хороший деньок у мене видався, однак, - кисло ухмильнулась.- Купа інформації і все більше і більше плутанини.

Спочатку Серж з цим своїм гіпнозом і якимись дивними підозрами на мій рахунок. Потім натяки на минуле і моє хитке становище, дізнайся про нього хоч хтось. Зараз ось ще й одкровення це про відданість Володареві проклятої династії. Жадобі помсти всім відьмам і про пророцтво. Наскільки мені відомо, в пророцтві говориться про нащадка, здатному зруйнувати прокляття і врятувати демонів, а заодно всіх причетних до цієї події відьом. Але зробити це може лише одна з нащадків родини Келістро. Виникає питання: навіщо охороняти і брати під опіку інших відьом? Можна ж відстежувати тільки цей рід? Звичайно, можна припустити, що та жінка загубилася якимось дивом (не інакше!) Серед нишпорять її всюди населений всіх рас, але як вона змогла вижити? Сумнівно, що їй хтось став би допомагати. А може пророцтво це придумана історія про людське око? Єдиний вихід для припинення війни? Або це спосіб відьом, щоб захистити себе від помсти демонів? Швидше за все все разом і цілком можливо, що рід Келістро вже давно припинив своє існування. У будь-якому випадку це прізвище безнадійно пропала десь у далекому минулому.

Глава 11.

глава восьма | Ринок або всього лише помилка.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати