Головна

Робота з файлами

  1. IV. Закріплення нового матеріалу. Практична робота на ПК.
  2. OCHOBHOЕ РІВНЯННЯ встановити рівномірний рух РІДИНИ ДЛЯ «ПРАВИЛЬНИХ русел». РОБОТА СИЛ ВНУТРІШНЬОГО ТЕРТЯ
  3. V. РОБОТА ПСИХОЛОГА З педагогів та ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ
  4. VI етап. Робота зі створеною базою даних.
  5. А) побут б) робота в) відпочинок
  6. Аварії та вибухи апаратів, що працюють під тиском, та причини їх виникнення
  7. Афірмації не працюють, якщо ти просто заявляєш про те, чого б тобі хотілося досягти. Вони працюють тільки тоді, коли ти повідомляєш про те, що, як ти знаєш, вже досягнуто.

Всі файли, документи і програми в Windows зберігаються в папках. В електронній папці, як правило, зберігають файли, згруповані за будь-якою ознакою, типу та інші папки. Папка - це контейнер для програм і файлів в графічних інтерфейсах користувача, який відображується на екрані за допомогою значка, що має вигляд канцелярської папки. Windows надає засоби для управління файлами і папками. До таких засобів відносяться програма Провідник і вікно Мій комп'ютер. Додаток Провідник є головним інструментом Windows для перегляду файлів і папок, що зберігаються на жорстких і гнучких дисках і інших носіях інформації. Провідник відображає ієрархічну структуру файлів, папок і дисків на ПК. У лівій частині провідника Windows використовує ієрархічне представлення папок, файлів та інших ресурсів, підключених до комп'ютера або мережі. Мій комп'ютер - програма, яка використовується для роботи з файлами і папками, що зберігаються на дисках комп'ютера. Моє мережне оточення - програма, яка використовується для роботи з мережевими ресурсами в робочій групі.

Маніпулювання файлами і папками:

Створення нового файлу і папки, Присвоєння імені, Перейменування, Переміщення і копіювання, Видалення, відновлення, Пошук, переглядати та змінювати настройки файлів і папок, створення ярлика на робочому столі (правою кнопкою миші, з провідника, з головного меню, з папки мій комп'ютер)

Налаштування операційної системи Windows

Налаштування ОС здійснюється з метою створення умов для ефективної роботи на ПК. Засоби налаштувань можна розділити на п'ять груп: засоби введення - виведення (клавіатура, миша, принтер)

Налаштування елементів управління (панель задач, головне меню, корзина) Налаштування елементів оформлення (тема, робочий стіл, заставка, оформлення, параметри) Налаштування засобів автоматизації (автоматичний запуск додатків при включенні ПК, запуск додатків за розкладом) Налаштування шрифтів і інші настройки

Технолог. Запроваджено. об'єктів OLE | Прикладне програмне забезпечення загального призначення: огляд і класифікація.


DBNavigator | Розробка і модифікація структури бази даних, налаштування BDE з допомогою системи Database Desktop. | Комп'ютерна графіка. Пакети растрової і векторної графіки. | Операційні системи як засіб розподілу і управління ресурсами ЕОМ. | Створення файлів. | Поняття файлової системи. | Загальні відомості про операційну систему Windows. | Сімейство операційних систем Windows | процеси завантаження | Графічний інтерфейс. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати