На головну

Вправа 437

1. Nbsp; Вправа 3
  2. Виховання як вправу і наслідування
  3. Яких я керувала, розробка цінової політики це дуже корисна вправа,
  4. практична вправа
  5. Вправа 1
  6. Вправа 1.2.
  7. Вправа 10

1.Він відчув, що її рука ковзає під його рукою. 2. Вона відчула, що у неї затремтіли руки. 3. Він раз у раз чув, як проходить машина. 4. Він відчув, як його серце забилося від радості. 5. Він відчув, що його серце б'ється від радості. 6. Вона чула, як її батько ходить взад-вперед по картинній галереї. 7. Ми бачили, як він, подивившись наліво і направо, перетнув вулицю.

8. Я відчував, як вітер дме крізь щілину в стіні.

9. Ми стояли на палубі і дивилися, як сідає сонце. 10. Я чув, як він грає в будинку на роялі. 11. Приємно бачити, як люди розважаються. 12. Ми бачили, як літаки кружляють над нами. 13. Ніхто не помітив, як він увійшов і сів. 14. Я відчув, що Нік поклав мені руку на плече. 15. Вона відчула, що по її щоках покотилися сльози. 16. Я був такий слабкий, що відчув, як у мене тремтять коліна. 17. Ми бачили, що вони стрибнули з парашутом. 18. Він почув, як назустріч йому рухається машина. 19. У кімнаті ми побачили чоловіка, що сидів в старому кріслі. 20. Я почув, як двері вестибюля відкрилася і тихенько зачинилися. 21. Він побачив, що в маленькій альтанці біля повороту садової доріжки хтось сидить. 22. Він повернувся до вікна і, глянувши в нього, раптом побачив, що вона йде по доріжці. 23. Вони всі зібралися на пагорбі подивитися, як зійде сонце. 24. Вона спостерігала за своєю матір'ю, що схилилася над чайним посудом. 25. Люди, які живуть на півночі, місяцями не бачать сонця (як виходить сонце). 26. Двері рипнули. Він побачив, як увійшла Ірен, взяла телеграму і прочитала її. 27. На зупинці вона побачила ще одну дівчину, яка очікує автобуса. 28. Я чув, як він сказав вчителю про це. 29. Я чув, як він говорив вчителю про це. 30. Вона чула, як в коридорі ходять люди. 31. Вона почула, як хтось підійшов до її дверей.

214 ГРАММАТИКА. Ключі до вправ

32. Ми побачили людей, які стирають білизна в струмку (як люди перуть білизну в струмку).

Вправа 435 | Вправа 439

Вправа 390 | Вправа 393 | Вправа 400 | Вправа 402 | Вправа 407 | Вправа 410 | Вправа 415 | Вправа 419 | СУЩЕСТВИТЕЛЬНОЕ | Вправа 427 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати