Головна

постембріональний розвиток

1. II. Вплив монголо-татарського ярма на розвиток російських земель.
  2. Sf 29. Істіна'как мета пізнання, розвиток вчення про істину в
  3. Алалия - відсутність або недорозвинення мови внаслідок органічного ураження мовних зон кори головного мозку у внутрішньоутробному або ранньому періоді розвитку дитини.
  4. Античні оратори і розвиток європейської публіцистики.
  5. Архітектура Візантії. Розвиток купольних композицій храмів. Собор Святої Софії в Константинополі. Будівельні матеріали та конструкції, внутрішнє оздоблення.
  6. Архітектура Стародавнього світу. Будівництво осель і культових споруд. Розвиток древніх цивілізацій.
  7. Б) Розвиток гри.

Постембріональний розвиток буває прямим і непрямим.

- Прямий розвиток - розвиток, при якому з'явився організм ідентичний за будовою дорослому організму, але має менші розміри і не володіє статевою зрілістю. Подальший розвиток пов'язано зі збільшенням розмірів і придбанням статевої зрілості. Наприклад: розвиток рептилій, птахів, ссавців.

- ?? i ?? i ? acae e ? (ee ? e ? i ? ? i ? acae e ?, acae e ? ?? a ? i oici ?) - ii ? aea ee ? i ? a ? ec ? i ee ? a ?? ii i ?? e i ??ac i ei ? i i ? a ? ec ? a, i ? u ? ? i i ?? i iu ?, ? i ?? e ?? u i ? eoe ? ? ee ? i ? a ? u, aeie ca i ? u ? acuaa ?? ee ? e ? eie. ? e ? e ? ea ie a ??, a ? e i a ?????? ee ? e ? i ? ? u ? i ? a ? u ca ???? ? i ? a ? a ? e, aie a ??? u ? e ac i ei ? i ? a ? ec ? (e ? a ? i). ? ai e ??: acae e ? e ?? ee, ?? ei i u ? a ? ei ? u, acee ? ? u ? ? a ? e.

Постембріональний розвиток супроводжується зростанням.

телофаза | Постнатальний період.

Основні положення сучасної клітинної теорії | ТИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ КЛІТИН | Походження еукаріотичної клітини | Уотсон-Крік МОДЕЛЬ | Розрізняють такі фракції в геномі еукаріотів. | властивості гена | властивості | Підручник перша частина, сторінка 102. Я просто не знаю як це пояснити зрозумілою російською мовою. Прошу мені вибачити.) Тут представлено коротке пояснення. | метафаза | Перший критичний період - запліднення. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати