Головна

А) дефіцит ресурсів і неефективне їх використання, відсутність професійних менеджерів,

  1. Алалия - відсутність або недорозвинення мови внаслідок органічного ураження мовних зон кори головного мозку у внутрішньоутробному або ранньому періоді розвитку дитини.
  2. Алгоритм банкіра для кілька видів ресурсів
  3. Ально зацікавленість ринкового процесу для розподілу ресурсів
  4. Аналіз земельних ресурсів та ефективності їх використання.
  5. Аналіз і оцінка складу та структури ресурсної бази КБ. Аналіз використання ресурсів.
  6. Аналіз використання мат-их ресурсів на випуск продукції (узагальнюючі показники).

Б) дефіцит ресурсів і неефективне їх використання, брак професійних менеджерів, низька якість медичних послуг, відсутність стимулюючих виплат;

В) низька якість медичних послуг, відсутність стимулюючих виплат, нерівномірна доступність медичної допомоги, необ'єктивна система тарифоутворення, низька самостійність державних організацій охорони здоров'я;

Г) нерівномірна доступність медичної допомоги, необ'єктивна система тарифоутворення, низька самостійність державних організацій охорони здоров'я;

Д) дефіцит ресурсів і неефективне їх використання, брак професійних менеджерів, низька якість медичних послуг, відсутність стимулюючих виплат, нерівномірна доступність медичної допомоги, необ'єктивна система тарифоутворення, низька самостійність державних організацій охорони здоров'я;

34. 0сновние проблеми освітньої діяльності в галузі охорони здоров'я Казахстану:

А) якість підготовки кадрів, рівень кваліфікації працюючих фахівців, дефіцит персоналу, який надає ПМСД, надмірна концентрація медичних працівників в крупних містах, дисбаланс чисельності медичних працівників, які отримали вищу та Середню професійну медичну освіту, відсутність мотиваційних стимулів до роботи та недостатня соціальна захищеність працівників охорони здоров'я, низька конкурентоспроможність наукових досліджень, відсутність інноваційних досягнень;

Б) якість підготовки кадрів, рівень кваліфікації працюючих фахівців, надмірна концентрація медичних працівників в крупних юрод, відсутність мотиваційних стимулів до роботи та недостатня соціальна захищеність працівників охорони здоров'я,

В) якість підготовки кадрів, рівень кваліфікації працюючих фахівців, низька конкурентоспроможність наукових досліджень, відсутність інноваційних досягнень;

Г) якість підготовки кадрів, рівень кваліфікації працюючих фахівців ПМСД, дисбаланс чисельності медичних працівників, які отримали вищу і середню професійну медичну освіту, відсутність мотиваційних стимулів до роботи та недостатня соціальна захищеність працівників охорони здоров'я, низька конкурентоспроможність наукових досліджень, відсутність інноваційних досягнень;

Д) якість підготовки кадрів, відсутність мотиваційних стимулів до роботи, низька, конкурентоспроможність наукових досліджень, відсутність інноваційних досягненні

35. Цілі програми «Саламатти Казахстан»:

А) Зміцнення здоров'я казахстанців шляхом досягнення солідарної відповідальності суспільства в питаннях охорони здоров'я;

Б) формування конкурентоспроможної системи охорони здоров'я; підвищення якості медичних послуг;

В) Зміцнення здоров'я казахстанців шляхом досягнення узгодженості зусиль всього суспільства в питаннях охорони здоров'я, формування конкурентоспроможної системи охорони здоров'я.

Г) Зміцнення здоров'я казахстанців шляхом досягнення солідарної відповідальності громадян в питаннях охорони здоров'я

Д) Зміцнення здоров'я казахстанців шляхом досягнення узгодженості зусиль всього суспільства в питаннях охорони здоров'я, підвищення якості медичних послуг.

36. Принцип солідарної відповідальності в справі охорони здоров'я населення означає:

А) Відповідальність лікарень поряд з системою ПМСД:

Б) Відповідальність територіальних і республіканських уповноважених органів

В) Відповідальність самого пацієнта і членів його сім'ї;

Г) Відповідальність держави і громадянина;

Д) Відповідальність органів охорони здоров'я всіх рівнів управління

37. Ефективність диспансеризації забезпечують:

А) Сучасні медичні технології;

Б) Участь високоспеціалізованих видів медичної допомоги:

В) Участь клінік НДІ і наукових центрів;

Г) Активна участь самого пацієнта і членів сім'ї;

Д) Співпраця з соціальними службами.

38. Величезний соціальний і економічний збиток суспільству завдає:

А) Захворюваність робітників промислових підприємств з ВУТ;

Б) Спортивний травматизм;

В) Зростання травматизму зі смертельними наслідками, переходом на інвалідність, з тимчасовою втратою працездатності;

Г) Госпіталізована захворюваність;

Д) Стаціонарне реабілітаційне лікування

39. Третє місце в структурі причин смертності населення Казахстану займають:

А) Туберкульоз;

Б) новоутворення;

В) Травматизм;

Г) Неврологічні захворювання;

Д) Шлунково-кишкові захворювання.

40. Доступність медичної допомоги для населення залежить від:

А) Забезпеченості лікарськими кадрами;

Б) Матеріально-технічного оснащення, забезпеченості медичними кадрами і їх кваліфікації, забезпеченості лікарськими засобами, впровадження сучасних технологій тощо.

В) Забезпеченості аптечною мережею;

Г) Забезпеченості лікарняними ліжками;

Д) Використання сучасних медичних технологій.

41. Причинами поширення туберкульозу в Республіці Казахстан є:

А) Зниження імунітету населення;

Б) Висока плата за лікування;

Б) 6,6 відвідувань на 1 жителя | Д) Інтеграцію в суспільство.


Д) в I, II і III стадіях | Б) ультразвукове дослідження передміхурової залози | Г) урати | А) уретеролітоекстракція | В) катетеризація сечоводу, антибіотики широкого спектру дії | А) з цистоскопии | Е) придбання матеріальних благ приватно або через посередників незаконним шляхом | Д) не пізніше трьох місяців з моменту виявлення правопорушення | В) Органи, які ведуть боротьбу з корупцією, забезпечують особисту безпеку | Д) з I січня 2010р |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати