Головна

Домашнє завдання

1. Абзац. Слідуйте за цими вказівками. Після того, як виконаєте завдання, повертайтеся до змісту уроку.
  2. В) завдання на програмування
  3. друге завдання
  4. Для повного опису руху тіла необхідно і достатньо завдання
  5. Домашнє завдання № 2
  6. Домашнє завдання.

секретів

Вивчення іноземних мов

Або як вчити мову головою, а не 5 років

Історія про розумному підході до мови, яка подарує вам натхнення, віру в себе і дієвий план вивчення будь-якої мови

Зміст

вступ

Домашнє завдання

Софія

1. Мотивація

2. Повторення

3. Як вчити слова

4. Граматика

5. Аудіювання і вимова

6. Розмовна мова

7. Читання і лист

8. Мнемотехника

9. Поради поліглотів

10. Так з чого ж почати вивчення іноземної мови

Зустріч в аеропорту

висновок

Домашнє завдання

Антон вже другу годину сидів за столом, схилившись над списком французьких слів. Він вважав себе нездатним до іноземних мов. Інакше як можна пояснити те, що він вивчав французьку в школі і в інституті, а в результаті не міг зв'язати і двох слів. Вчора він записався на курси французької, і на завтра потрібно було вивчити не менше 50 слів. Але вони ніяк не хотіли запам'ятовуватися.

В інституті він майже не вчив слова. Деякі і так були знайомі зі школи, ще невелика частина - схожа на російські, ну а решта, як звичайно, може, пронесе. Але в цей раз був зовсім інший випадок. Днями Антон познайомився з Нею. Це була незвичайна дівчина. А як вона сказала йому "bonjour"! Її чарівний солодкий голос досі не виходив у нього з голови. У той день Антон прийняв тверде рішення, у що б то не стало, нарешті, вивчити французьку мову. Він ніколи так довго не сидів зі словником. В інституті йому вистачало переглянути слова напередодні занять, а іноді прямо перед парами. Але в цей раз справа була не в оцінках.

«Bonjour! Comment cava? »Всі ці дні її ніжний голос звучав в голові як музика. «Вона дивовижна! Я повинен побачити її ще раз, будь-що-будь! »- Твердив собі Антон.

Завтра потрібно було рано вставати, але він вирішив, що не ляже спати поки не закінчить зі словами. Кожен десяток слів давався все складніше. Його періодично відволікали думки про цю дівчину, а також постійні повідомлення від друзів на комп'ютері, тому закінчив він далеко за північ. Останні два десятка вже взагалі не лізли в голову, тому Антон їх просто прочитав і закрив зошит. «Все, вистачить, ранок вечора мудріший. Я і так сьогодні вивчив більше ніж будь-коли. Та ще й нове граматичне правило можу майже напам'ять розповісти. Завтра ще повторю. А наступного разу буду вчити заздалегідь »- резюмував Антон. З цими думками він напівсонний дістався до ліжка і вже через кілька хвилин міцно спав.

Софія

Антон вже півтора року працював у великій торговій компанії. За цей час він встиг придбати репутацію тлумачного співробітника, як серед колег, так і серед клієнтів. У нього, безсумнівно, був талант в цій сфері, йому подобалося продавати, і його завжди дуже захоплювала робота. Навіть занадто захоплювала. Адже він планував в найкоротші терміни зайняти посаду начальника відділу по ключовим продажу тому працював за двох.

Але в останній тиждень Антона наче підмінили. Він не міг ні на чому сконцентруватися, був відстороненим і замисленим, хоча товариськість була його відмінною рисою. А все через Неї. Антон дійсно був під сильним враженням від Софії. Вона була представником французької фірми, з якою його компанія планувала довгострокове співробітництво. Софія приїхала на пару днів для участі в міжнародній виставці. Це була незвичайна дівчина: тендітна брюнетка невисокого зросту, чий образ уособлював кращі традиції французької елегантності. Безпосередня, і в той же час володіє відмінними діловими навичками, вона настільки вразила Антона, що він не випускав її з поля зору протягом всього заходу. Йому дуже хотілося з нею поспілкуватися, але Софія не знала російської мови, а Антон, незважаючи на базові знання французької, так і не навчився говорити. У нього була французька мова в школі, але йому ніколи не доводилося застосовувати його на практиці до цього моменту. Він так боявся помилитися і зробити погане враження на співрозмовницю, що їх розмова обмежився тільки привітанням і обміном візитками. На цьому їх спілкування було закінчено, так як Софія наступного дня вже полетіла назад до Франції.

* * *

Ця мініатюрна брюнетка ніяк не виходила у нього з голови. Антон злився на себе за те, що не зміг пригадати потрібні слова французькою, щоб якось зав'язати розмову. Йому було прикро, адже він вивчав цю мову кілька років, нехай давно, але все-таки він не був для нього чужим. "У чому ж справа? - Питав він себе. Я, звичайно, не дуже старався на уроках в школі, але щоб не зуміти розповісти про себе і задати кілька простих запитань? »

За цими роздумами Антон не помітив, як прийшов час обідньої перерви, і багато співробітників із задоволенням почали виповзати з офісу. Антон теж вирішив спуститися на другий поверх, в кафе, яке знаходилося в цьому ж будинку, а заодно і повчити французький.

- Дозвольте скласти Вам компанію? - Антон підняв голову і з подивом побачив, що біля його столика стоїть Дмитро, позаштатний перекладач їх компанії. Вони були знайомі, так як Дмитро часто присутній на зустрічах з іноземними партнерами, але вони рідко спілкувалися віч-на-віч. На вигляд йому було близько сорока, він завжди елегантно одягався і був в стабільно хорошому настрої. Дмитро був висококласним фахівцем, якого дуже цінувало керівництво компанії, і це не дивно адже він міг вільно говорити на семи мовах. Навіть на найскладніших переговорах він ніколи не втрачав самовладання, а його спокій і непохитна впевненість передавалася всім іншим.

- Звичайно, сідайте, - відповів Антон. Хоч він і планував позайматися мовою, але Дмитру явно зрадів.

- Як пройшла виставка? - Запитав Дмитро. - Я не зміг цього разу присутні, чергова робоча поїздка.

- Дуже добре пройшла, але шкода що без Вас. Якраз Ваша допомога була б дуже не зайвою. Ви ж знаєте французьку?

- Знаю. А чому Ви цікавитеся? - Поцікавився Дмитро.

І Антон довірливо розповів йому про зустріч з Софією, про те, як в перший раз в житті не зміг справити враження на вподобану дівчину через незнання мови. Про те, як він прогулював уроки французької, так як цей предмет його ніколи не вельми захоплював, і про те, що мови йому в принципі важко даються. Про те, що він пару днів назад записався на курси, але йому катастрофічно не вистачає часу на домашні завдання.

Дмитро уважно слухав, весь цей час ледь помітно посміхаючись.

- Ви знаєте, адже у мене теж була трійка з англійської в школі. А зараз, я вільно розмовляю семи іноземних мовах, і, як ви помітили, зробив це знання своєю професією, причому досить успішно.

- Тобто ви вважаєте, що будь-яка людина може вільно говорити іноземною мовою? - Антон подивився на нього з недовірою.

- Не зовсім будь-хто. Ви зможете вивчити мову тільки при наявності великого бажання, і за умови, що будете слідувати деяким секретам.

- Яким секретам? - У Антона з'явився інтерес і разом з ним, надія.

- Це довга розмова, а Ваш перерву вже закінчується. Якщо хочете, можемо зустрітися завтра в цей же час.

Глава 1. Кінематика. | мотивація
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати