Головна

Алкоголь і його вплив на фізичне і психічне здоров'я людини. Профілактика пристрасті до алкоголю.

  1. II. Вплив монголо-татарського ярма на розвиток російських земель.
  2. А. Вплив на органи репродуктивної системи і молочні залози.
  3. Аварійно хімічно небезпечні речовини. Дати визначення ахова, способи впливу на організм людини.
  4. Автомобілі та Їх Вплив на Відчуття Території
  5. Агрохімічні властивості грунту і їх вплив на ефективність добрив.
  6. Адаптивне фізичне виховання в шкільному віці
  7. Адаптивне фізичне виховання дітей з ДЦП

Алкоголь руйнівно діє на всі системи і органи, так як добре розчиняється в крові і розноситься нею по всьому організму.

 Потрапляючи в шлунок, етиловий спирт негативно впливає на його слизову, а через центральну нервову систему - на всю травну функцію. При частому вживанні алкоголю це може привести до хронічного алкогольного гастриту.

 Дуже шкідливий вплив робить алкоголь на печінку, яка не здатна справлятися з великою кількістю спирту. Робота печінки з перенапруженням призводить до загибелі її клітин і розвитку цирозу.

 Зловживання спиртними напоями призводить до важких порушень в діяльності залоз внутрішньої секреції, насамперед підшлункової та статевої.

 Особливо страждає від алкоголю головний мозок, в результаті чого порушується координація рухів, змінюються мова і почерк, знижується моральний та інтелектуальний рівень людини, а в подальшому відбувається соціальна деградація особистості. Знижується інтелектуальний потенціал і моральний рівень, все інтереси формуються навколо однієї проблеми - дістати спиртне. Колишні друзі замінюються на нові, які відповідають прагненням питущого. Забуваються сімейні друзі і друзі по роботі. Виникають сумнівні знайомства з особами, схильними до злодійства, шахрайства, підробки, грабежу, пияцтва. Провідним мотивом поведінки стає отримання коштів для придбання спиртних напоїв. У зв'язку з руйнуванням особистості алкоголіка і фактами подружньої невірності розпадається сім'я.

 Основними напрямками профілактики пияцтва і алкоголізму є трудове виховання, організація повноцінного відпочинку, підвищення культури і санітарної грамотності населення, а також заходи психологічного, педагогічного та адміністративно-правового характеру.

Гідротехнічні споруди, можливі аварії на них і їх наслідки. Захист населення від наслідків гідродинамічних аварій. | Ранні статеві зв'язки в підлітковому віці і їх можливі наслідки для здоров'я. Інфекції, що передаються статевим шляхом, заходи їх профілактики.


Правила використання факторів навколишнього середовища для проведення процедур, що гартують. Заходи безпеки. | Надзвичайні ситуації техногенного характеру. Загальні поняття і визначення. Класифікація надзвичайних ситуацій за масштабами їх поширення і тяжкості наслідків. | Правила особистої гігієни і здоров'я людини. | Як уникнути небезпечної криміногенної ситуації. | Радіаційно небезпечні об'єкти. Аварії на радіаційно небезпечних об'єктах, їх можливі наслідки. Забезпечення радіаційної безпеки населення. | Раціональне харчування і його значення для здоров'я людини. | Хімічно небезпечні об'єкти. Аварії на хімічно небезпечних об'єктах, їх можливі наслідки, забезпечення безпеки населення. | Стан навколишнього середовища і її вплив на здоров'я людини. | Пожежо-, вибухонебезпечні об'єкти. Можливі наслідки аварій на пожежо-, вибухонебезпечних об'єктах. Правила поведінки під час пожежі і загрози вибуху. | Шкідливі звички, їх вплив на здоров'я людини. Куріння і його вплив на здоров'я людини, яка палить і оточуючих. Профілактика звикання до паління. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати