Головна

Я приїхав з Дагестану, мене звуть Мустафа

  1. Викличуть вищі податки зростання дефіциту?
  2. Сьогодні 25 січня. Покупець приїхав за товаром. Необхідно оформити відвантаження оплаченої за рахунком продукції, виписати накладну і рахунок фактуру за цією операцією.
  3. Так, або ти говориш як тебе звати, або я вішаю трубку
  4. Так, деякі і цю книгу назвуть богохульством - роботою диявола.

Мустафа - це реальний персонаж, він навчався у мене на тренінгу.

І він насправді боявся, що дівчата будуть морозитися, якщо він скаже правду. А правда була в тому, що він приїхав з Дагестану і у нього були постійні проблеми з реєстрацією. Він раз у три місяці продовжував її за гроші. І дуже з цього приводу комплексував, так як його постійно зупиняли і просили пред'явити паспорт. Його це дратувало і давило на психіку.

Одного разу ми порадили йому, щоб позбутися страху, підходити до дівчат і з акцентом визнаватися їм, що йому потрібна реєстрація.

І що ви думаєте? Більшість жінок думали, що це такий прикол, що все це жарт, реально сміялися, давали йому телефони. В результаті Мустафу відпустило, і він перестав паритися з приводу реєстрації. І реально зрозумів, що в принципі дівчатам по барабану, що у нього немає реєстрації.

Ми реально були в шоці і перейняли у нього модель. Тепер ця модель так і називається, в його честь, Мустафа. І постійно підриває мозок дівчині. І розширює її уявні рамки, тобто хлопець говорить те, чого вона ніяк не очікує. Приклад розширення рамок, або розширення мислеобраза, можу навести простий:

- Ти нудьгувала?

- Так.

- А не треба було ...

Розумієш? Говоримо то, чого вона не чекає!

Щоб ти зрозумів, як можна круто і швидко розширювати мислеобраз і як це працює, я приведу чудовий приклад. Тут видно, як мій учень постійно виносить мозок розширенням і зміною мислеобраза. Дівчина сміється 13 хвилин, протягом усієї розмови.

Це один із прикладів того, який бред можна говорити, як можна експериментувати і як позитивно на це реагують жінки.

Так, або ти говориш як тебе звати, або я вішаю трубку | Розповідає Олексій Гуч.


Дожим, або Завершення операції | подолання сумніви | Постав це питання їй | Есемесразведка | Спокушання по телефону | Приклад з життя | Технологія спокушання по телефону | Формування ставлення до тебе | Приклад використання методик | Зачіпки по телефону і як на них відповідати |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати