Головна

Постав це питання їй

  1. A) повідомляється про неможливість дати відповідь по суті поставленого питання в зв'язку з неприпустимістю розголошення зазначених відомостей
  2. Frac12; Принц Том 4 Глава 4: Найважливіший питання в житті Пельмешки.
  3. S СТАЄ ГОЛОВНИМ ПИТАННЯМ
  4. Австрійський питання у взаєминах Італії та Німеччини.
  5. Аграрно-селянське питання в конституційних проектах П. Пестеля і М. Муравйова.
  6. Аналіз бухгалтерського балансу, його основних статей і розрахункових показників. 36 питання в зразковому переліку
  7. Аналіз ділової активності організації. 47 питання в зразковому переліку

Під час знайомства добре поставити їй це питання. Це твій контрольне запитання, який ти повинен задати дівчині для збільшення ефективності. Буває так, що дівчина залишає тобі телефон, ти дзвониш, вона не відповідає. Чи не тому, що ти їй не цікавий. Їй, може бути, просто незручно розмовляти. Припустимо, у неї ревнивий чоловік, а вона тобі про це не говорить з якихось причин. У будь-якому випадку, чим більше інформації, тим краще.

- Коли тобі зручно дзвонити? У скільки ти закінчуєш роботу?

Відповідь учасника мого форуму ironman (м.Донецьк):

Дзвоню в будь-який день, при цьому допомагає інформація про дівчину, отримана при знайомстві, наприклад, якщо вона навчається у вузі, то, щоб нормально поговорити, краще дзвонити в другій половині дня, якщо працює - ввечері, зазвичай після шести-семи. А взагалі, все залежить від ситуації. Нещодавно зрозумів, що можна починати дзвонити з самого ранку (годин з одинадцяти), так як дівчата менш обов'язкові, ніж хлопці, і є шанс, що твій дзвінок в 18.00 вона проігнорує. Знову ж таки, все залежить від дня, на який я хочу домовитися. Якщо на сьогодні, то я дзвоню починаючи годин з одинадцяти (і вдень або ввечері вона в будь-якому випадку відгукнеться).

У вихідні вдень часто дівчата не відповідають на телефонні дзвінки, тому оптимальний час - ввечері.

А взагалі, я думаю, що тут немає якихось обмежень, дуже важливо правильно говорити по телефону, плюс дуже добре, якщо ти її зацікавив при знайомстві. Тоді можна особливо не паритися з приводу часу доби.

подолання сумніви | Есемесразведка


РОЗМОВА ПО ТЕЛЕФОНУ | Весь час спілкування вона щось висловлює. Це важливо прочитати в її інтонаціях. | | Ще приклад. | ПРАВИЛЬНО | Дожим, або Завершення операції | Спокушання по телефону | Приклад з життя | Технологія спокушання по телефону | Формування ставлення до тебе |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати