Головна

глава 13

Ми збиралися опублікувати другий Crawl-A-Thon. Хілларі запропонувала кілька журналістів з Фліт-стріт, які прибули зі своїм фотографом. В результаті вони написали довгу статтю під назвою "Любов яка створила диво" ("Love That Worked a Miracle") яка була надрукована на третій сторінці в газеті Недільні Люди (Sunday People). Новина про Дорану стала найголовнішою, вона була переміщена з першої сторінки лише через заворушення в Брикстоні. Після якої посипалися телефонні дзвінки від зневірених батьків.

Жінка на ім'я Джин з Південної частини Лондона, син якої мав пошкодження головного мозку хотіла прийти і побачити нас. Оскільки вона не згадала чоловіка, я віднесла її в категорію визначається одним батьком, у яких проблеми з пошуком знайти грошей. Я запропонував послати їй грошей на поїздку на поїзді, але вона сказала, що її підвезуть.

Добровольці з Crowborough National Childbirth Tourd робили паттернінгі Дорану. Поки я пояснював, кого вони повинні очікувати, хтось сказав: "У Вашого робочого класу, мами-одиначки є власний Мерседес з водієм? Тому що він зупинився біля воріт".

Ми всі кинулися до вікна, щоб подивитися як шофер допомагає мамі її дітям і її няні з машини. Вона підготувала Harrods сумку з одягом для Дорана, двухфутовий торт, увінчаний свіжими вершками і половинками персиків. Джина розуміє значення інтенсивності, і це є вирішальним фактором в програмах інститутів. Одного разу вона спостерігала Доран під час паттернінга, ми опустили його вниз і підняли її сина на стіл. Доран підповз і смикнув мене ((Kr.s. З 1 не зупинити, він закрив обличчя мелодраматичний на килимі)) (стр 187 ??)

"Я поняття не мала, що ти такий вимогливий», вигукнула я. Він мав найбільш глибокі почуття з цього питання, ніж будь-який з нас міг собі уявити, тому Елісон дипломатично віднесла його в сад. Джина збиралася їхати в інститути. Коли ми прощалися, вона зауважила: "Я читав, що у вас є фонд для Дорана, дозвольте мені зробити свій внесок".

Вона склала чек. Я не відкривала його поки білий Мерседес не зник в провулку. Джина дала 100 фунтів стерлінгів в фонд.

Стаття подіяла. Я був занурена в переписку або дякувала людей, які направили гроші або розповідала людям про лікування Дорана. Спочатку я описувала, дуже докладно. Кожен лист нагадало мені про моє власне відчай і радості, коли я почула про інститутах. Одного вечора, коли я закінчувала десяту сторінку для жінки з Ірландії, Елісон втрутилася.

"Зараз половина другого ночі. Ви помрете, якщо будете продовжувати в такому дусі».

"Ви думаєте, що я божевільна, тому що, хочу дати людям надію"?

"Ні, але ви могли б просто дати їм назву книги і адреса куди звертатися. Як щодо копіювання листи?

"Це дуже близько до серця. Ви хотіли б отримати ксерококопію листи?

"Якби я була в розпачі, було б не важливо, копія це. Ймовірно, ви захворіли?»

"Це останнє, Елісон".

"До завтра", сказала вона. "Як я можу піклуватися про тебе, коли ти так вперта?"

"Чи стала я робити цю програму, якби я була розумною?"

"Ймовірно, немає, але постарайтеся проявити трохи здорового глузду. Я поставила вам штамп на конверті, покладіть туди ваші листи і йдіть спати".

Наступного тижня Елісон і Лілі пішли в місцевий промисловий парк зі стопкою спонсорських анкет для crawl-a-thon.

"Менеджер Tantofex обіцяв що змусить кожного робочого на заводі зробити пожертвування до фонду Дорана, перш ніж він віддасть їм зарплату!» Елісон вигукнула. Вона заробила ? 200 в фонд самостійно.

Крім того, спонсори Елісон, з деяких фірм вирішили направити своїх власних кандидатів. Повзання зайняло їх уяву, і робочі зробили досвідчені зразки (of the typing pool or the factory floor). У нас було таке ж занепокоєння про погоду як і рік тому, але ми могли тільки слухати прогнози погоди, які були "змінна". Поле King George's виявилося єдиним сонячним місцем на багато миль навколо. Доран прибув і картинно статі у всіх напрямках. Я збирався його приєднати до конкурентам на трасі, але я не ризикувала, так як будь-який фактично міг виявитися його спонсором.

Повзають зібралися в купу, а потім швидко поширилися по полю. Переможцем буде той, хто Скомбінуй збільшення спонсорських грошей і завершить всі п'ятнадцять кіл. (Who combined raisin the highest sponsorship money with completing all fifteen laps) (За власною ініціативою Доран пішов за ними. У міру досягнення протилежного боку траси, він робив фігури менше і менше, лавіруючи між конкурентами і, нарешті, дістався до столу, де Джуді Blowe записувала кола. Елісон пішла вперед, підтверджуючи наші взмахіванія салютом. Вона outlapped своїх колег (участініков?) (easily the first home ??) легко першим будинком, який, оскільки це не було гонкою, було більш значним, для неї, ніж для Берти. Тим не менш, вона зібрала більшу кількість спонсорських грошей і стала безперечним переможцем чемпіонату.

"Я провела останні двадцять хвилин повзаючи з місцевим кандидатом Партію Екології», сказала вона. "Ми були так захоплені розмовою, що я повинна була бути зупинена, щоб не робити додаткові кола».

На гроші, спонсорів і гроші, які ми зібрали за допомогою «недільних Людей» (газета), наш політ до Америки вже був у безпеці. Це дало мені більше часу, щоб турбуватися про програму Дорана. Так як час занять на сходах збільшилася, стало важко закінчити програму повзання в денний час. Йому потрібно десь повзати по вечорах. Дитячий садок Лілі і сільська школа одночасно була найрозумнішою альтернативою. Директор початкової школи пішов у відставку а новий директор ще не приїхав, так що відповідальність за безпеку лежала на вікарії, який охоче дав свою згоду.

Ми почали в дитячому саду. при вигляді іграшок, він був вражений їх багатством і йому довелося нагадати, що він прийшов працювати.

Хоча ми не слухали новини і не читали газети, новини про королівське весілля досягли і нас. Люди запитували, як ми збираємося святкувати.

"В день марафону по сходах» відповіла я. Але Лілі дуже хотілося дізнатися, як люди стають справжні принцесою і чи зможе Доран стати справжнім принцом. Відповідь була мати власне весілля. Зовнішні сходи стала нефом собору Св. Павла, а Доран і Лілі були одягнені так, щоб продемонструвати історію, як вона була розказана на радіо Елісон. Джордж прийшов через грядки свого салату.

"Тут", сказав він, простягаючи Лілі букет зелені. Потім він повернувся до мене і сказав: "Ви не повинні змушувати їх працювати в такий день, T'aint добре для нього." Фактично, ми святкуємо "." Ви повинні дозволити їм дивитися телебачення "." У нас немає телевізора ".

"Приходьте. Вони будуть повторювати весілля ввечері». Таким чином, як завершальний етап повзання ми подолали чотири фути між моїми дверима і дверима Джордж і ми сиділи перед екраном його досить несправного чорно-білого телевізора. Курйозна спотворення куполів собору Св. Павла, викликані дефектами в горизонтальній розгорнення і той факт, що Джордж не як не міг вирішити дивитися чи весілля, на BBC або ITV, тільки зміцнили наші невинні подиву маленьким екраном. "Ми по справжньому одружилися з Дорану?" запитала Лілі. "тільки в цей день, Лілі . Після півночі він знову буде твоїм братом ".

До кінця липня ходьба по сходах пішла добре. Туманна волога погода, здавалася зловісною, але не було ніяких катастроф. Доран зазвичай був одягнений в chip purse, і туфлі з високим берцями з отворами в пальцях. Після закінчення кожного походу під сходами він тупотів ногою у відро з холодною водою і хлюпав як клоун в цирку.

Одного разу, коли ми повзали в школі, прибув новий директором. Він зловив нас повзаючими серед його класів. Забувши, що він і я були приблизно одного віку, я схопилася, як нашкодив дитина, пояснивши: "У нас є дозвіл від вікарія".

Він зазначив, що школа тепер в його відповідальності. Ми представляли собою загрозу безпеці, і ми повинні були піти.

Це було неповнолітній невдачею. Я не могла відразу ж думати про інше місце розташованому поблизу і відкритим вночі. Елісон намагалася запропонувати старий монастир, який був перетворений в Навчальний Центр банку Barclays. Будівля була побудована в готичному стилі і було оточене сосновим лісом. Нам люб'язно дозволили їм скористатися. Нам запропонували східне крило і стару каплицю для повзання. Стара каплиця в даний час була лекційним залом покрита величезним густим килимом, але ми могли ще відчувати запах пахощів, і сонце, що заходить виразно сяяло через високі вітражі.

Нарешті залишився всього тиждень, до оцінки. Доран поступово ставала ближчою до можливості зробити п'ять кроків самостійно, а не чотири. Це було до того як п'ятий крок став звичним. Я розуміла, що п'ять кроків б затвердили його серед пішоходів а чотири все ще справляють враження поступового падіння.

Під час однієї з останніх вечорів на сходах я мав успіх, показуючи Дорану набір карток, складених на тему історії мистецтва. Я помітила, що впадаю в стан яскравого стилю. Мій заворожений учень, мабуть, насолоджувався собою, він був занурений в живопис Ренесансу з самого раннього віку і йому подобалося дізнаватися старих улюбленців. Елісон було відмовлено в гранді того ранку і вона була пригнічений. Вона слухала мої уявлення бітів інтелекту, кілька разів входила і виходітла з кімнати, перш ніж потурбувати мене: "Ви не можете навчити його цього". "Що? Ви говорите як Джордж".

"Немає такого поняття, як хороше і погане мистецтво. Це тільки питання індивідуального смаку".

Я забув, де я і вибухнула: "Дурниці. Хороший мистецтво відображає природу, вона жива. Поганого мистецтва мертво, воно вбиває дух. Це тонка вбивця. Воно не пред'являє ніяких вимог, воно витісняє повітря з вашої уяви".

"Не вчіть мене. Я не один з ваших студентів мистецтву". "Дивись, моє життя виявилася непередбачуваною, і я дуже радий. Крім того, я люблю вчитися". Я почала сміятися. "Ви нічого не знаєте про те, як бути переможеним (being bitter)".

"Робіть те, що ви можете робити добре, Елісон. Ваш час прийде.

"Але що я можу робити добре?"

"Зробіть мені чашку чаю, ви дурень,» сказала я ласкаво.

На наступний день, перед від'їздом, ми провели марафон день з подругою, яка приходила робити паттернінгі з самого початку. Її звали Барбара Фрост, у неї був син, Данило, який був на кілька місяців молодше Дорана, коли вони вперше зустрілися, Доран чи міг повзати на животі а Даніель вмів ходити. Тепер коли Доран міг зробити 5 кроків за чотири секунди, між ними настав рівність.

глава 12 | глава 15


Вступ | Що значить бути «Просунутим» («Абсолютним»)? | Глава 8. | глава 9 | глава 10 | глава 11 | глава 16 | глава 17 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати