Головна

Щоденне повторення пройденого матеріалу

  1. III. Пояснення нового матеріалу.
  2. III. Повідомлення нового матеріалу.
  3. IV. Закріплення нового матеріалу. Практична робота на ПК.
  4. Б 4.2 Методи обробки зі зняттям матеріалу
  5. Базові параметри матеріалу
  6. Балки, ферми, рами, арки. Види і класифікація за матеріалами і прольотах.
  7. Швидкість читання - це такий темп, який характерний для розмовної речіі при якому розуміння читаного матеріалу випереджає його проголошення.

В кінці уроку на кожен день я попрошу вас повторити урок і помолитися. Просіть Бога вказати вам одне або кілька висловлювань або Біблійних текстів з уроку, які Він хоче, щоб ви зрозуміли, засвоїли або застосували. Це питання особистого застосування, на який не існує неправильної відповіді. Якщо Бог робить якийсь твердження або слово Писання значущим для вас, то це і є правильна відповідь. Я також попрошу вас перефразувати це твердження або Біблійний текст у молитву - відповідь Богу. Моліться про те, що Бог, можливо, хоче, щоб ви зробили у відповідь на цю істину. Це повинно бути час молитви і роздуми кожен день, коли ви будете питати Бога, що Він хоче, щоб ви робили у відповідь на істину, відкриту вам в уроці. Можливо, ви захочете робити позначки на полях під час щоденного вивчення. Бог може відкрити вам кілька відповідей, які Він хоче, щоб ви застосували на практиці. Не дозволяйте цим думкам просто так піти від вас. Запишіть їх, щоб потім ви могли ще раз розглянути їх. Коли Бог говорить щось, це потрібно записати. Може вам навіть захочеться завести спеціальний зошит, куди ви будете записувати ваше духовне подорож. Ми поговоримо про щоденнику пізніше в одному з уроків.

Після сьогоднішнього уроку людина може відповісти приблизно так:

Яким було найважливіше висловлювання або Біблійний текст, який ви прочитали сьогодні?

Ісус - мій шлях. Мені не потрібна повна дорожня карта, щоб перебувати в центрі Божої волі.

Аврам слідував за Богом крок за кроком. | Перефразуйте твердження або Біблійний текст у молитву вашої відповіді Богу.


Всесвітня Виставка - 86 | вступ | Абзац. Слідуйте за цими вказівками. Після того, як виконаєте завдання, повертайтеся до змісту уроку. | Звіряйте ваш досвід з Писанням | Щоб перевірити, чи зрозуміли ви цю думку, відзначте наступні твердження П (правильно) або Н (неправильно). | приклад Ісуса | Бог постійно працює навколо вас | День 3. Навчаючи бути Божим слугою. | для роздуми | Сім факторів пізнання Бога на особистому досвіді. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати