Головна

Абзац. Слідуйте за цими вказівками. Після того, як виконаєте завдання, повертайтеся до змісту уроку.

1. B] Після застосування до списку в електронній таблиці ABCD1студентматематикаинформатикафизика2А3333Б4344В3545Г4336Д3447Е555расширенного фільтра
  2. I I Pepsi-Cola купила Quaker Oats насамперед для того, щоб стати власником головного бренду компанії
  3. II. Заходи з ліквідації наслідків шкідливих впливів.
  4. III. Порядок надання медичної допомоги жінкам під час пологів і в післяпологовий період
  5. IV. Підведення підсумків уроку.
  6. Quot; Самбірщина ". Вигнання поляків з Москви. Наслідки Смути
  7. RC- генератор з послідовності паралельної RC-ланцюгом

Як правило, слідом за завданням будуть приводитися відповіді, щоб ви могли перевірити власні. Записуйте свої відповіді, перш ніж прочитати мої. Іноді ваша відповідь на питання буде вашим відповіддю мул думкою, і не може бути правильного чи неправильного відповіді. Якщо вам важко виконати завдання або ви не згодні з даними відповідями, запишіть вашу думку на полях допомоги. Обговоріть з вашим керівником або малою групою.

Один раз в тиждень ви повинні відвідувати збори малої групи, призначене для того, щоб допомогти вам обговорити зміст, яке ви вивчали, і разом помолитися. Малі групи не повинні складатися з більш, ніж 10 учасників для досягнення максимальної ефективності. Більш численні групи не зможуть досягти достатньої близькості, задушевності, буде більше пропусків занять і більше людей не досягне завершення курсу.

Якщо ви почали вивчення курсу пізнаючи Бога, Але не залучені ні в яку малу групу, знайдіть кілька друзів, які одночасно з вами будуть вивчати цей курс. Ви виявите, що інші члени тіла Христового можуть допомогти вам більш повно знати і розуміти Божу волю. Ви втратите багато із задуманого навчання в цьому курсі, якщо будете вивчати в поодинці.

ІСУС - ВАШ ШЛЯХ

Протягом 12 років я служив пастором в місті Саскатун, провінція Саскачеван, Канада. Одного разу один фермер сказав мені: «Генрі, приїжджай до мене в гості на ферму». І приблизно так він описав, як до нього доїхати: «Коли виїдеш з міста, проїдь чверть милі і побачиш зліва великий червоний сарай. Після нього на першому повороті поверни наліво. Проїдь ще три чверті милі і побачиш дерево. Від нього їдь прямо милі чотири, поки не побачиш великий камінь ... »Я все це записав, і в один прекрасний день прибув до його будинку!

Наступного разу, коли я поїхав в гості до цього фермеру, він сам їхав зі мною в машині. І оскільки до його дому можна було дістатися кількома шляхами, він міг повезти мене будь-якою дорогою, яку вибрав. Розумієте, тепер він сам був моєю «картою». Що я мав робити? Я просто повинен був слухати його і підкорятися. Всякий раз, коли він говорив: «Тут поверни», я робив, що він сказав. Він повіз мене дорогою, по якій я ніколи не їздив. Я ніколи в житті не зміг би проїхати по ній самостійно. Фермер був моєю «картою»; він знав шлях.

Коли ви приходите до Господа Ісуса, щоб зрозуміти Його волю для вашого життя, з якою з наступних прохань, швидше за все, ви до Нього звертаєтеся? Поставте галочки свою відповідь.

· Господи, що Ти хочеш, щоб я робив? Коли Ти хочеш, щоб я робив це? Як мені це зробити? Де мені потрібно це робити? Кого Ти хочеш, щоб я залучив до виконання цієї справи? І, будь ласка, скажи мені, які будуть результати.

· Господи, скажи мені, яким повинен бути мій наступний крок, і я його зроблю.

Чи не правда, перше прохання більш типова для нас? Ми завжди просимо у Бога детальну «дорожню карту». Ми говоримо: «Господи, якби Ти сказав мені, куди я йду, тоді я зміг би прокласти свій курс і йти».

Він каже: «Не потрібно. Все, що тобі потрібно робити, - це слідувати за Мною крок за кроком ». Ми повинні досягти такого стану, коли нам буде властива друге прохання.

Хто насправді знає, яким шляхом вам рухатися, щоб досягти Божої мети для вашого життя? Бог. Ісус сказав: «Я дорога» (Иоан.14: 6).

1. Він не сказав: «Я покажу вам шлях».

2. Він не сказав: «Я дам вам дорожню карту».

3. Він не сказав: «Я скажу вам, в якому напрямку рухатися».

4. Він сказав: «Я єсмь шлях ». Ісус знає ваш шлях; Він - ваш шлях.

Якби ви робили все, що Ісус говорить вам крок за кроком, чи вважаєте ви, що ви завжди знаходилися б в центрі того, що Бог задумав для вас, де Він хоче, щоб ви були? Відзначте ваш відповідь галочкою.

1. 1. Ні, Ісус насправді не знає Божу волю для мого життя.

2. 2. Ні, Ісус може повести мене не тим шляхом.

3. 3. Ну, Ісус, я краще почекаю, поки Він мені розповість всі подробиці, а потім я почну слідувати за Ним.

4. 4. Так, якщо я буду слідувати за Ісусом крок за кроком, я буду завжди перебувати в центі Божої волі для мого життя.

Коли ви досягаєте такого стану, коли довіряєте, щоб Ісус вів вас крок за кроком, ви відчуваєте нову свободу. Якщо ви не довіряєте, щоб Ісус вів вас таким чином, що відбувається, якщо ви не знаєте тієї дороги, по якій повинні йти? Ви турбуєтесь щоразу, коли потрібно робити поворот. Ви часто застигає в страху і не можете прийняти рішення. Бог не хоче, щоб ви жили так.

Я виявив, що можу віддати Йому кермо влади. Тоді я дбаю про виконання всього, що Він каже мені протягом одного дня. Він дає мені безліч завдань, щоб наповнити кожен день сенсом і метою. Якщо я буду робити все, що Він каже, я буду перебувати в центрі Його волі, коли Він захоче використати мене для якогось особливого завдання.

вступ | Аврам слідував за Богом крок за кроком.

Всесвітня Виставка - 86 | Щоденне повторення пройденого матеріалу | Перефразуйте твердження або Біблійний текст у молитву вашої відповіді Богу. | Звіряйте ваш досвід з Писанням | Щоб перевірити, чи зрозуміли ви цю думку, відзначте наступні твердження П (правильно) або Н (неправильно). | приклад Ісуса | Бог постійно працює навколо вас | День 3. Навчаючи бути Божим слугою. | для роздуми | Сім факторів пізнання Бога на особистому досвіді. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати