Головна

Він розводить руками і вказує на весь цей погром в кімнаті. Телевізор буде моргати перешкодами, з розбитих пляшок випаровується спирт.

  1. рухи руками
  2. рухи руками
  3. рухи руками
  4. Денис застиг, вчепившись обома руками мені в майку.
  5. І знову погроми
  6. Червоний колір за часом відповідає справжньому, тоді як жовтий - вказує на майбутнє.
  7. М. Портер вказує, що в глобальних галузях можуть бути такі стратегічні альтернативи.

Я опускаю голову ... мій будинок зруйнований.

30.

Через день, під вечір мені подзвонив Антон.

- І як все пройшло?

Я стиснула губи і підняла погляд на розваленого на дивані Дениса, голосно жує величезна соковите зелене яблуко.

- Мені потрібно піднятися до себе ... почекай хвилину.

Денис байдуже глянув в мою сторону, і знову взявся захоплено роздивлятися в казна-яким дивом уцілілий телик.

Я швиденько піднялася по сходах і закрилася у себе в кімнаті.

- А як ти сам думаєш? Він ... у нього дивний стан. Він взагалі дивно себе веде останні два дні.

- Знову божеволіє і руйнує будинок?

- Ні. Сміється і ... наче зовсім всім задоволений.

- Це виверт! - Вигукнув Антон в трубку - Він чіпляє тебе.

- Яким чином?

- Хитрий шахрай ... я його недооцінив.

- Перестань. Хитрий? Він? Дивний Денис ще сильніше лякає мене, ніж звичайний добродушний.

- І вірно. Трохи обережності тобі не зашкодить.

- Я в іншому сенсі.

- А я саме в цьому ... в тихому болоті, так би мовити. Не вір йому, він просто зрозумів, як тебе ...

- Денис! - Здригнулася я при вигляді хлопця в дверях своєї спальні.

- Ага! - Засяяв той і, пройшовши повз, вивалив на моє ліжко купу флаконів з шампунем і всякою всячиною для душа - У мене кран валяється на підлозі. Не можу включити воду. Сподіваюся ти не проти?

- Що таке? - Запитав Антон - Він там?

- Емм ... ні, звичайно. - Мої думки кудись зникли - Тобто так, там ... тобто тут.

Він пручається. Боюся уявити, що зараз твориться в його голові і в серці. І я так вдячна, що не відчуваю цього. | Денис, підморгнувши мені, стягнув з себе шорти і, закинувши білосніжне рушник на шию, пройшов в мою ванну.


Хлопець посміхнувся. Я оторопіла. | Денис усміхається і відходить, щоб налити випити і мені. | Я мало не поперхнулася. | Денис застиг, вчепившись обома руками мені в майку. | І тут же я в цьому переконалася, коли на додачу до моїх думок слідом за його фразою пішла єхидна посмішка. | Я підійшла і сіла поруч, забравши у нього з рук залишки задоволення. | О ні. Тільки не ресторан. | Туман незабаром вивітрився з моєї голови. Тут же перехотілося дурниць і повернулося відчуття теплої і тягучою провини. | Ні-і, я нічогісінько не домоглася. | Через хвилину гадану нескінченністю, Денис, нарешті, зволив-таки відреагувати. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати