Головна

Денис здивовано подивився в мою сторону.

  1. Зойк позаду, змусив мене здригнутися і кинеться назад. Сааб був на місці, двері навстіж, Дениса немає.
  2. Денис застиг, вчепившись обома руками мені в майку.
  3. Денис Іванович Фонвізін. Біографія і творчість.
  4. Денис перестав посміхатися і задумливо стиснув губи. Він був одягнений в одні спортивні штани і зараз валявся на моєму ліжку і відзначався своїм голим торсом.
  5. Денис знизав голими плечима і кивнув.
  6. Денис засяяв і зітхнув, а потім його руки пропливли по моїм, залишаючи після себе слід з мурашок, і наші пальці переплелися.

- Цей йолоп по чотирнадцять годин тяжко працює на заводі, а потім спить цілу добу від втоми. Не думаю, що щось змінилося. По крайней мере, мої гроші цілі у мене в гаманці. Інакше я б обов'язково подзвонила тобі, люба.

- Добре. - Я задумливо глянула на єдині двері в кімнаті, провідну в крихітну спальню, де хропів колишній хуліган.

- У тебе гарний друг, Анна. - Обдарувала Ельза Дениса своєю усмішкою - Він теж незвичайний, як і ти, адже так? - Здогадалася вона. Я кивнула.

- Ти голодна? - Простягнула вона мені свою в'яне руку.

- Я прийшла не за цим.

- Ганна...

- Хіба я коли-небудь пила твою кров, хіба просила що-небудь натомість?

- Я просто не знаю, як ще віддячити тобі. Ти так про нас дбаєш.

- Я дбаю і про сотні інших таких же, як ви. Так що залиш свою подяку за себе, твоя мати заплатила за вас двох сповна.

23.

Це були останні краплі нудного жовтневого дощу, я була в цьому впевнена. Нарешті скоро прийдуть перші заморозки.

- Що? - Кинула я дивно на мене поглядали Денису, крокує поруч в сторону нашої машини.

- Це було якось грубувато, тобі не здається?

Я стиснула губи - Мм ... немає.

- Ні?

- Ні.

- А мені здається, що да. Та ще й як! Чим ця бідна старенька заслужила до себе такого звернення?

- Ти просто нічого не знаєш.

- Ну, тоді я просто хочу знати.

Я, не зупиняючись, крокувала на самий верх. | Машина виїхала з двору і попрямувала до центральної трасі.


Він сумнівався. | У мене пересохло в роті. | Я схопилася на ноги, збираючись піти, але хлопець схопив мене за зап'ястя. | Я не відповіла, відвернулася до вікна і наставила на темряву. | Несподівано мою кишеню завібрував. | Так. Я пам'ятала. | Я відскочила і втупилася на нього. | Антон вгамувався і тепер, мовчки, дивився на те, як я нервово намагаюся хоч що-небудь зміркувати. | Я ривком відштовхнула його від себе і повернулася на місце. | Він плюхнувся на сидіння і широко мені посміхнувся. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати