Головна

Денис перестав посміхатися і задумливо стиснув губи. Він був одягнений в одні спортивні штани і зараз валявся на моєму ліжку і відзначався своїм голим торсом.

1. У період передвиборної агітації одна з партій випустила плакат, на якому зображений кандидат зі своїм неповнолітнім сином. Чи є дана передвиборна агітація законною?
  2. У цьому світі немає жертв і немає лиходіїв. І ти не є жертвою вибору інших. На якомусь рівні ви все створили те, що зараз ненавидите, а створивши це - ви вибрали це.
  3. Повернулися до своїх звичайних занять. У 1947 році жінки становили близько
  4. Зойк позаду, змусив мене здригнутися і кинеться назад. Сааб був на місці, двері навстіж, Дениса немає.
  5. Денис застиг, вчепившись обома руками мені в майку.
  6. Денис Іванович Фонвізін. Біографія і творчість.
  7. Денис здивовано подивився в мою сторону.

- Тобі що, правда, кошмар приснився? - Тихо запитав він.

- Ні, це я від щастя волала! - Вигукнула я - Що тобі потрібно? Іди далі вторгається в свій Ренар, я не просила себе будити!

- Ранаар. - Поправив він мене.

- Та все одно! Тільки йди і залиш мене одну.

- Гаразд-гаразд ... - засміявся хлопець і весело підморгнув.

Я підморгнула у відповідь і замахала руками, швидше за випроваджуючи його геть.

- Наступного разу підемо в гості разом! - Крикнув він уже зі сходів - Ти зі вчорашньої ночі дивна, ніби побувала в паралельному світі, поки мене не було.

- Стривай ... що ти сказав?

- Спускайся вниз, кажу! Хочу тобі щось показати.

20.

"Коли потрібно буде сказати" так "... Скажи" ні ".

Флакон в руці тріснув і на ноги пролився шампунь ... густа рідина швидко змішалася з водою, і перетворився в білу ароматну піну.

- немає, так немає... - Пробурмотіла я - Як же це нерозумно.

Вибравшись з душу, я спустилася вниз. Денис, як вже стало традицією, стирчав за комп'ютером, сидячи на підлозі перед телевізором. Я знала, що він лазить по соцмережах, він обіцяв заблокувати свої сторінки, але, схоже, поки цього не зробив.

Формально хлопець все ще залишався живий, я про це подбала. Мій давній вимушений знайомий, кращий в місті нотаріус Костянтин Львович, через свої зв'язки в УВС допоміг мені знайти документацію про аварію і всі наступні записи того інциденту. З його допомогою ми їх переписали, підробивши свідчення очевидців про стан Дениса. А ще я відвідала любителів Руки Вверх, наших веселих дядечок патологоанатомів.

Але ніколи неможливо контролювати все. Батьки можуть в будь-який момент засумніватися, друзі можуть запідозрити щось не лагідний ... і залишався ще університет. Денис відмовився забирати документи ... не повірите, доведеться вампірёнишу переводитися на заочне відділення, ніж ми і займемося найближчим часом за допомогою все того ж вищезгаданого Костянтина Львовича.

- Предків занадто багато бабла довелося вбухати в цей, тепер уже, нікому не потрібний відстій під назвою "вуз". - Розмірковував парубок - Не хочу решту свого вічності маятися докором сумління.

Умовив. З такою лихий звивиною його мислення не посперечаєшся ... батьки - це святе.

- Ганна! - Хлопець помітив мене, і швидко клацнув мишкою ... з екрану пропало фото дівчини. Але я встигла побачити його, і я дізналася її.

- Відколи ти називаєш мене Ганною? - Насторожено запитала я. Денис зам'явся ...

- Тобі ж не подобалося, коли я ...

- Сподобалося!

Я цього не хочу. | Він посміхнувся і в моїх грудях потепліло.

Я зосередилася на шорсткості скатертини під пальцями. | У мене не було слів. | Я глянула на брата, який топтався у автомобіля, водячи рукою по глянсовою даху, в нетерпінні потрапити всередину. | Коли ми під'їхали до будинку, і я вийшла його проводити, Влад несподівано обхопив мене обома довгими ручищами і міцно притиснув до себе. | Я стримала посмішку. | Метнувшись в під'їзд, я без зусиль знайшла потрібний поверх і ривком відкрила металеві двері, прогнув величезний замок. | Він повернувся і подивився мені в очі. | П'ятниця. Цей день і без того прекрасний своїм статусом, але сьогодні у нас подвійне свято. | Очі обпекло холодом, і я швидко опустила голову. | Крижаний вітер підхопив моє волосся і відкинув їх за плечі. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати